• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

Pracuję w takim miejscu, gdzie nie ma nawet intranetu

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Z tego co ostatnio słychać sporo osób z OC Białystok zasili OCD Kuźnica a zostaną tylko kierownicy i ci co mają uprawnienia na samochody służbowe ale część ma również iść do dozoru tak więc kto kierownikiem lub kierowcą albo obsługa uproszczonych zostaje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
A cóż oni w tych dozorach robić bedą? Automaty się skonczyly. Fajki nie widzą. Wszyscy rzucą sie na fryzjerów i szewców po paragony??? Czy tylko po to by się ciepło schowac?
 
Pewnie szykowane są przygotowania do likwidacji Delegatur która ma nastąpić po 01.01.2018r. I znów będzie podział i tworzenie nowych działów , referatów żeby poupychać właściwe osoby na właściwe stanowiska ( dobrze płatne ).
No i jak sytuacja? Są już jakieś konkrety bo chyba póki co było więcej plotek niż faktów, terminy zmian chyba też 3 funkcjonują.
 
słyszałem, że w waszej IZbie Administracji Skarbowej śa niezłe przekręty w mianowaniu na funkcjonariuszy celno-skarbowych, a nikt tu nic nie pisze , to tylko plotki?

Z jakiego źródła słyszałeś te informacje? Kurcze, już chyba z 10 raz dochodzą do mnie takie wiadomości... trochę bullshit. Chciałbym wiedzieć kto te plotki rozsiewa...
 
Z jakiego źródła słyszałeś te informacje? Kurcze, już chyba z 10 raz dochodzą do mnie takie wiadomości... trochę bullshit. Chciałbym wiedzieć kto te plotki rozsiewa...
Plotki? Ale jaja. Wszyscy wiedzą że tu rządzą układy i układziki wszelkiej maści.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Plotki? Ale jaja. Wszyscy wiedzą że tu rządzą układy i układziki wszelkiej maści.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
W Białymstoku jest tak samo jak na całej ścianie wschodniej towsrzyso-rodzinno-religijne klany rządzą wszystkim i wszystkimi jak nie masz odpowiedniego nazwiska albo wyznania to jesteś nie nasz. Nagrody, awanse itd tylko swoim i między sobą .

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Plotki? Ale jaja. Wszyscy wiedzą że tu rządzą układy i układziki wszelkiej maści.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

W Białymstoku jest tak samo jak na całej ścianie wschodniej towsrzyso-rodzinno-religijne klany rządzą wszystkim i wszystkimi jak nie masz odpowiedniego nazwiska albo wyznania to jesteś nie nasz. Nagrody, awanse itd tylko swoim i między sobą .

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odpisujesz sam sobie ? Czy zapomniałeś się przelogować ? Żenada.....
 
potwierdzona wiadomość: dwie panie z DS w delegaturze tzw. sekretarki wróciły do munduru.ciekawe jeszcze kto wrócił?
 
W obliczu nadchodzących zmian podejrzewam, że spektakularnych transferów będzie bardzo dużo.
A jakie to nadchodzące zmiany mają nastąpić? .Wydaje się że już wszystko między sobą podzielili a swoich poobsadzali tam gdzie trzeba.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
A jakie to nadchodzące zmiany mają nastąpić? .Wydaje się że już wszystko między sobą podzielili a swoich poobsadzali tam gdzie trzeba.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Usiądź i ochłoń może za bardzo się denerwujesz może nie będzie tak jak piszesz
 
Back
Do góry