• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zamykani celnicy

"MAŁGOSIA" doskonale sobie zdaję sprawę,że musisz tak pisać z racji swojej funkcji, dziwi mnie jednak,ale to chyba nie jest do końca Twoja opinia, że uogólniasz sprawę, dla Ciebie wszystkie koty są czarne, co zrobiłabyś gdyby ktoś "mały sercem i duchem" wskazał na Ciebie,że przekazywałaś pieniądze ze spółdzielni wyżej aby ci z kolei ustawiali celników na dane przejście? jak zachowałabyś się gdyby przyszli po Ciebie i powiedzieliby,że jesteś w zorganizowanej grupie przestępczej i zamknęliby Ciebie przynajmniej na trzy miesiące? co powiedziałabyś wtedy? czy pod wpływem nacisków przesłuchujących przyznałabyś się do tego i wielu innych rzeczy? ,co powiedziałabyś prokuratorowi na taki zarzut? pomyśl,że właśnie w ten sposób zostało pomówionych wielu, bardzo wielu celników!, czy to nie dziwne, że akcja ta na celników i nie tylko była sprytnie zorganizowana a moim zdaniem wykreowana, zaplanowana w całej Polsce w jednym czasie? czyj to był pomysł, zlecenie, plan aby zgnoić środowisko celne? dlaczego akty oskarżenia są takie same dla wszystkich celników w całej Polsce? do tego jeszcze w jednym wyborczym czasie? ja dostałem trzy miesiące aresztu wydobywczego bo zdenerwowałem sędziego, tak powiedział prokurator do mojej żony! tenże sam powiedział również do niej,że.."jak widzę celnika to już wiem,że bierze", prokurator już wydał wyrok pomijając sąd niezawisły, mówił do żon celników proszących o pozwolenie widzenia.."niech pani powie mężowi żeby się przyznał bo posiedzi dziesięć lat!"....
To,że pies szczeka to jest jego psie prawo ale dziwię się wielce tym co w to szczekanie święcie wierzą a jeszcze bardziej dziwię się tym co "szczają we własne gniazdo"...tak powiedział mi kiedyś stary celny już od dawna emeryt
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie do zawieszonych celników z Przemysla. Podobno dwie osoby zostały przywrócone do zawieszenia. Czy ktoś się orientuje na jakiej podstawie?
 
Ostatnia edycja:
http://www.tvn24.pl/0,1682870,0,1,urzedniczka-ministerstwa-od-hazardu-z-zarzutami,wiadomosc.html

za takie zarzuty i kwotę strat poręczenie majątkowe - a mają dowody

a byle celnikowi za zarzut przyjęcia jakichś groszy w bliżej nieokreślonym czasie od nieznanych osób areszt wydobywczy 3-4 miechy żeby skruszał - mimo braku dowodów

komentarz może być tylko jeden

qrwa - kartoflana republika

może to kwestia kwalifikacji prawnej ona ma z 231 kk gdzie jest sankcja do 3 lat
a zolle mają zarzuty przeważnie z 228 kk a tam jest do 8 lat czyli kwestia surowości grożącej kary jako przesłanka zastosowania takiego a nie innego środka zapobiegawczego? (258 kpk)
 
Ostatnia edycja:
W Korczowej wystarczy zawinąc matołka,ma bardzo szeroka wiedzę na temat korupcji na tej granicy od początku jej powstania,był inegralną jej czaścia od początku do teraz. Biorąc pod uwagę jego tchórzliwy charakter myślę,że wystarczy samo skucie w kajdanki a już w samochodzie wsypie -bracie- na początek.
 
Masz Mlody rację ,nie daj sie tej chołocie,marnym pachołkom ,matolkom ,którzydla stołka sfinansuja każda kampanię wyborcza ,kady kosciól odresturuja w kraju i we Lwowie....nie daj sie zastraszyc ,takich jest więcej jak Ty ...jeszcze chwilke,oni dostane 10 lat paki a nie zawiasiki
 
Back
Do góry