• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zamykani celnicy

Pewnie ,że nie działał bezinteresownie , a jaki mjał powód to się chyba nie dowiemy. I nie jest żadną chyba tajemnica , że większość z nas jest niewinna . Oczywista oczywistość.
 
Prawie wiadomo i nie chodzi o honorarium ! Należy tylko dotrzec do osoby która pierwsza wpadła na pomysł zatrudnienia go, nastepnie , kto jej tego adwokata polecił .Może to coś wyjaśni, wydaje mi się ze wiem kto i dlaczego.
 
Ostatnia edycja:
Bezprawia ciag dalszy....

Prosiłbym osoby które otrzymaly decyzje o egzmianie
jakiemu maja byc poddane by zostac przywrocene do sluby
po uniewninnieniu sadowym o podanie podstawy prawnej
jaka została tam powołana.To w duzym stopniu ulatwi
ewentulne zaskarzenie tego typu decyzji - rozmawialem
wstepnie z prawnikiem biegłym w prawie celnym
który by sie tego podjął ....
 
...czas do boju[/QUOTE]

.. no i kolejna rozprawa się nie odbyła. Sąd nie wysłał zawiadomienia:D
a z powodu przekładania terminów bo jednemu d.... coś ciagle nie pasuje odbywa się jedna rozprawa na miesiąc. Ogólnie mogło juz być po sprawie, a tak bedzie się to chyba ciagło do grudnia:cool:
 
komisja finansów

Mam pytanie do p.Sławka Siwego dlaczego nic o zawieszonych i zwalnianych celnikach czyżby nic o tej sprawie nie było na komisji.
 
a mi się wydaje że związki poprostu nas zlekceważyły ,ta komisja jest wstępem do dalszej dyskusji widzę że pan Śiwy poprostu o nas zapomniał przykre.
 
Proszę, aby wszyscy zwalniani funkcjonariusze z powodu upływu 12 miesięcy trwania okresu zwieszenia wydrukowali sobie pismo do Szefa Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka i poszli z nim do biur poselskich.

Proszę zorientujcie się kto z tej Komisji jest w Waszym regionie i pomóżcie nam w działaniach na rzecz zwołania posiedzenia w Waszej sprawie.

Odwiedzajcie też Posłów Komisji Finansów Publicznych, zgłaszając ten problem.

W sprawie powinny zebrać się połączone Komisje, ale musimy o to wspólnie zadbać.

http://zz.celnicy.pl/tekst-429.html
 
Opracowaliśmy wzór odwołania od decyzji o zwolnieniu z powodu upływu 12 miesięcy zawieszenia. Można przerobić to na skargę do WSA
Zamieścimy niebawem na forum .
 
II tura

Pewnie idą wybory a celny na granicy to wróg nr 1 trzeba pokazać jak się niszczy wroga tylko dlaczego to trwało ponad 3 lata i 3 krotnie przesuwano termin złożenia aktu oskarżenia nie zastanawia was to??
 
chyba, że byłi członkami spółdzielni mieszkaniowych.....a sama chyba nie wiesz co piszesz.........
 
WIEM co piszę, trzeba na wschodzie zrobić porządek ale nie taki medialny tylko prawdziwy. Były tu spółdzielnie, Korczowa, Medyka to sztandarowe przykłady, nigdy by nie powstały żeby nie przyzwolenie kierowników .Kto nie chciał być z nimi nie miał nagród, awansów i szybko był przenoszony do innych oddziałów. Trzeba w końcu o tym głośno mówic i podziękować organizatorom tych przestępczych grup za służbę a nie obsadzać umoczonymi ważne stanowiska w cle.

Byli tacy kierownicy, którzy nie godzili się na taki stan. Po złożeniu rezygnacji ze stanowiska byli degradowani ze stopni służbowych a komentarz dyrekcji do rezygnacji można przeczytać w protokołach z narad służbowych. Niestety dla prokuratorów nie ma to żadnego znaczenia.
 
Back
Do góry