• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

z Policji do Służby Celno-Skarbowej 2020r. czy warto??

A jak wam tak źle w cel ej co tam robicie strach obleciał przed zmianą i zostało narzekanie kurwa każdego bym z was wyjebał z roboty do cywila
Wrzochu zawiąż troki, nie ty mnie zatrudniałeś, tym bardziej nie będziesz zwalniał. Uważaj, coś za bardzo puszczają ci nerwy, żebyś za szybko nie wylądował na kozetce u psychologa. Może lepiej zacznij ochraniać kościoły zamiast strajku kobiet, być może wyjdzie ci to na zdrowie.
 
Za Kolegę Przepraszam. To naprawdę margines. Tacy są wszędzie. Sorki.
Kolego przepraszaj za siebie.
Ja jestem w stanie przyznać się do błędu i przeprosić, jeśli się pomyliłem lub kogoś obraziłem. Nowy użytkownik rzekomo z innej formacji na forum celnicy zaczyna od wykazywania swojej wyższości obrażania i zwalniania celników, no comment.
Masz coś do mnie, zapraszam na priv.
 
Czytając wasze wypociny można jedynie dojść do wniosku że kobieta ma większe jaja niż wy płaczki. Patrząc na to całe szczęście że dostałem odmowę bo pracować z takimi cipkami to szkoda tracić czasu pozdro dla normalnych ludzi a dziewczynki się obraża . Na spokojnie banana nie trzeba sam wypierdalam
 
Czytając wasze wypociny można jedynie dojść do wniosku że kobieta ma większe jaja niż wy płaczki. Patrząc na to całe szczęście że dostałem odmowę bo pracować z takimi cipkami to szkoda tracić czasu pozdro dla normalnych ludzi a dziewczynki się obraża . Na spokojnie banana nie trzeba sam wypierdalam
A szkoda - takiego samca ALFA straciliśmy, niepowetowana strata.
 
Czytając wasze wypociny można jedynie dojść do wniosku że kobieta ma większe jaja niż wy płaczki. Patrząc na to całe szczęście że dostałem odmowę bo pracować z takimi cipkami to szkoda tracić czasu pozdro dla normalnych ludzi a dziewczynki się obraża . Na spokojnie banana nie trzeba sam wypierdalam
Odmowy nie musieli ci uzasadniać, ale można domniemywać, dlaczego zapadła taka decyzja.
Żebyś się nie zdziwił, jak i w wojsku nie wyjdzie z takim poziomem jaki prezentujesz. Cóż, to co dla jednych jest sufitem dla drugich jest podłogą. Bez odbioru
 
Czytając wasze wypociny można jedynie dojść do wniosku że kobieta ma większe jaja niż wy płaczki. Patrząc na to całe szczęście że dostałem odmowę bo pracować z takimi cipkami to szkoda tracić czasu pozdro dla normalnych ludzi a dziewczynki się obraża . Na spokojnie banana nie trzeba sam wypierdalam
Czego chłopaku nie rozumiesz? Dla twojego starego lepszy krawężnik w garści niż radca prawny na dachu. A tak naprawdę szukaj przyjaciół wśród swoich damskich bokserów. Żegnam ozięble.
Nie chciałem obrazić prawdziwych funk. Policji. Jeżeli obraziłem przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
O i jeszcze homofob, "cipki" za nienormalne uważa😂. Ciekawe czy jakby ten jego stary przeczytał te wpisy, to nadal by go tak trzymał. Może warto sprawdzić😎 W necie nic nie ginie... Funkiem jest się też poza służbą. Na szczęście nie wszyscy policjanci to prostaki. Znam kilku- ludzie na poziomie. Aplikanta się nie czepiajcie on jeszcze 4 lata temu był w szkole, to skąd ma wiedzieć co to formacja umundurowana😂
 
Ostatnia edycja:
O i jeszcze homofob, "cipki" za nienormalne uważa😂. Ciekawe czy jakby ten jego stary przeczytał te wpisy, to nadal by go tak trzymał. Może warto sprawdzić😎 W necie nic nie ginie... Funkiem jest się też poza służbą. Na szczęście nie wszyscy policjanci to prostaki. Znam kilku- ludzie na poziomie. Aplikanta się nie czepiajcie on jeszcze 4 lata temu był w szkole, to skąd ma wiedzieć co to formacja umundurowana😂
No widzę jak umundurowana po oddziałach i biurach: koszula mundurowa, spodnie bojówki i kapcie. Mundur połowy i adidasy albo trampki. Tak to wyglada. Realizacja a w niej panie w balerinkach.Często się czepiacie sweterków, a sami wyglądamy jak dziady i urzędnicy w czasem jednolitych mundurkach.
 
Łał uprawnienia na broń kur.... To ty piszesz a na chuj ci ta broń użyj chociaż raz to będziesz siedział pamiętaj są dwa przypadki użycia broni broń boże zgubić broń boże użyć takie realnie tego twojego super pozwolenia
Wrzosek ma racje z ta bronia. Tak sie jej domagacie Panowie Celnicy a kazdy pies by wam ja oddal z pocalowaniem reki. Kazdy policjant boi sie jej uzyc bo generalnie za wszystko jest zmoka. Gaz, palka a najczęściej sila fizyczna na interwencjach, po bron 95% boi sie siegnac nawet w ekstremalnych sytuacjach
 
Wrzosek ma racje z ta bronia. Tak sie jej domagacie Panowie Celnicy a kazdy pies by wam ja oddal z pocalowaniem reki. Kazdy policjant boi sie jej uzyc bo generalnie za wszystko jest zmoka. Gaz, palka a najczęściej sila fizyczna na interwencjach, po bron 95% boi sie siegnac nawet w ekstremalnych sytuacjach
Widać, że nie nadajesz się do Policji. Mam wielu znajomych i oni znowu uważają, że atrybut służby mundurowej to m.in. broń. W waszej formacji ma ją każdy. U nas nieliczni. Co to za formacja mundurowa, która nie jest uzbrojona?
Nikt nie każe nikomu strzelać, ta broń ma być dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa kolegów.

Przyjdź do SCS, po roku może spb Ci zrobią, a do tego czasu będziesz miał długopis do obrony.
 
Widać, że nie nadajesz się do Policji. Mam wielu znajomych i oni znowu uważają, że atrybut służby mundurowej to m.in. broń. W waszej formacji ma ją każdy. U nas nieliczni. Co to za formacja mundurowa, która nie jest uzbrojona?
Nikt nie każe nikomu strzelać, ta broń ma być dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa kolegów.

Przyjdź do SCS, po roku może spb Ci zrobią, a do tego czasu będziesz miał długopis do obrony.
wydzial realuzacji, referat kontroli mobilnej sent, tam sie nosi bron?
 
Back
Do góry