• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

z Policji do Służby Celno-Skarbowej 2020r. czy warto??

Widać, że nie nadajesz się do Policji. Mam wielu znajomych i oni znowu uważają, że atrybut służby mundurowej to m.in. broń. W waszej formacji ma ją każdy. U nas nieliczni. Co to za formacja mundurowa, która nie jest uzbrojona?
Nikt nie każe nikomu strzelać, ta broń ma być dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa kolegów.

Przyjdź do SCS, po roku może spb Ci zrobią, a do tego czasu będziesz miał długopis do obrony.
jesli traktujesz bron jako straszaka to faktycznie to co piszesz ma senss, tylko wtedy.
 
Kto ma ten nosi albo powinien nosić. U nas niektórzy nawet jak mają broń, to jej nie pobierają, bo np referat mają w jednym miejscu, a szafę z bronią po drugiej stronie miasta.
Spokojnie - wszystko jest tylko i wyłącznie kwestią czasu - wystąpi prędzej czy później sytuacja, iż brak poboru broni na służbie spowoduje problemy i będzie ulubione przez dyrekcję postępowanie dyscyplinarne zapewniam Cię, iż nie będzie zmiłuj i po tyłku dostanie i funkcjonariusz i kierownik i z odprysku naczelnik, który się z tego najszybciej wykręci - oby Was to ominęło.
 
czyli mnoże kwotę bazową za dodatek za stopień i swój mnoznik uposażenia zasadniczego i kwota która mi wychodzi to jest brutto czy netto?
Oczywiście brutto, dodajesz do tego jeszcze stażowe, o ile masz wypracowane, jako procent stażowego razy to co Ci wyjdzie z wyliczenia uposażenia zasadniczego.
 
ok mój błąd, stażowe liczy się od pensji, pytanie czy mnożę i dodaję te 3% od kwoty brutto i później dopiero odejmuje podatek czy już od kwoty netto?
kwota bazowa razy mnożnik stanowiskowy + kwota bazowa razy mnożnik za stopień + 3% razy kwota bazowa razy mnożnik stanowiskowy to daje Twoje uposażenie zasadnicze BRUTTO, o ile nie posiadasz jeszcze innych dodatków, np. kontrolerski, funkcyjny, specjalny
 
Ciekawy wywiad, wnioski zbieżne w wielu aspektach z tym co u nas.
Policja - jej obecne działania. Wywiad z byłym funkcjonariuszem ABW.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Back
Do góry