• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Solidarność nas sprzedała!

Mi z grafika wychodził dzień wolny i dobrze się bawiłem z kumplami. A gdzie Ty byłeś jak my celnicy walczyliśmy w 2016 żeby nie weszło to dziadostwo kasowe?
Minus pielęgniarki, ludzie z LOT i inni aktywiści Alternatywy. NAWET 450 , TO JAKI PROCENT Z 50 TYS?
Idź Ty już na tę emkę wymarzoną i schowaj swój wstrętny pesymizm do kieszeni!
 
Idź Ty już na tę emkę wymarzoną i schowaj swój wstrętny pesymizm do kieszeni!
Pancerniak, Ty się nie gorączkuj. Ja z pierwszej łapanki nie jestem, 30 lat w służbie i nie przy biurku z ołówkiem. Nie martw się, nie można dyskryminować funkcjonariuszy. Zrobimy co trzeba. Tylko wtedy Wy zostawcie przybory do pisania nie na 15 minut w przerwie śniadaniowej, ale na cały jeden dzień. i NIE W SOBOTE, ALE W ŚRODĘ, CZWARTEK. Szykuj maseczkę z właściwym napisem.
 
@veni vidi, piszesz, że 30 lat w służbie i nie przy biurku z ołówkiem. I co z tego wynika? Chcesz się licytować? Ok, ja 40 lat w celnictwie z tym, że ucywilnionym przez takie a nie inne układy i układziki w 2017 roku. I co z tego wynika ? Ano, nic.
Czy jesteś pewien, że Wy ( "wy" jak rozumiem to umundurowani obecnie funkcjonariusze, bo przecież "ołówkowcy" to już nie wy) tak tłumnie staniecie w Warszawie przed MF ? Czy naprawdę jesteś tego pewien, po tej fali hejtu która ostatnio przelewa się przez to forum?.
 
@veni vidi, piszesz, że 30 lat w służbie i nie przy biurku z ołówkiem. I co z tego wynika? Chcesz się licytować? Ok, ja 40 lat w celnictwie z tym, że ucywilnionym przez takie a nie inne układy i układziki w 2017 roku. I co z tego wynika ? Ano, nic.
Czy jesteś pewien, że Wy ( "wy" jak rozumiem to umundurowani obecnie funkcjonariusze, bo przecież "ołówkowcy" to już nie wy) tak tłumnie staniecie w Warszawie przed MF ? Czy naprawdę jesteś tego pewien, po tej fali hejtu która ostatnio przelewa się przez to forum?.
Nie chcę się licytować. I jeśli pracujesz 40 lat, to znasz pracę celnika i wiesz jak działamy. Ty jako ucywilniony wiesz dobrze, że skutecznie. Walka naszego ZZ w sądach w sprawach ucywilnionych jest na medal jak słyszę. Ja hejtuję czy mówię prawdę ?. Skarbowcy chcą ruszyć celników do wspólnej walki. Ale walka musi być wspólna. A nie tak, że oni boja się więc wyłączą komputer, a my wiadomo jak. Potem to nas wypie..... z pracy Rozumiesz teraz.
 
@veni vidi, piszesz, że 30 lat w służbie i nie przy biurku z ołówkiem. I co z tego wynika? Chcesz się licytować? Ok, ja 40 lat w celnictwie z tym, że ucywilnionym przez takie a nie inne układy i układziki w 2017 roku. I co z tego wynika ? Ano, nic.
Czy jesteś pewien, że Wy ( "wy" jak rozumiem to umundurowani obecnie funkcjonariusze, bo przecież "ołówkowcy" to już nie wy) tak tłumnie staniecie w Warszawie przed MF ? Czy naprawdę jesteś tego pewien, po tej fali hejtu która ostatnio przelewa się przez to forum?.
TO ty powiedziałeś: "wy" jak rozumiem to umundurowani obecnie funkcjonariusze, bo przecież "ołówkowcy" to już nie wy; A NIE JA. DLA MNIE UCYWILNIENI TO DALEJ ZOLLE.
 
A może inni forumowicze nie akceptują twojego sposobu komunikowania się. Tyle i aż tyle. Pozdrawiam.
Uważasz, że potrzebuję Twojej akceptacji żeby pisać co myślę. Jak preferujesz takie forum, to www. skarbowcy czekają . Z chaosu powstają wielkie rzeczy, z poklepywania po plecach tylko kurz.
 
Sławku, prosimy o wyjaśnienie, dlaczego nagle zgodziłeś się wstąpić w szeregi tego sztucznego tworu, zwanego Komitetem Protestacyjnym, którego głównym zadaniem jest tłumienie buntu w załodze?
 
Back
Do góry