• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Solidarność nas sprzedała!

To już pisała kilka dni temu SKAS. Nie trzeba dublować i wychwalać MF. Podwyżki z 2018 r. to obniżone uposażenia funkcjonariuszy i UKS. Podwyżki 2020 r. były konsekwencją przyjęcia modernizacji w służbach. Ogarnij się od początku reformy KAS Solidarność działa wyłącznie w kierunku puchowych poduszek dla działaczy. Agata Jagodzińska coś o tym powinna wiedzieć. O czym tutaj rozmawiacie? Gdzie informacje o organizacji wyjazdów 8 października. Gdzie informacje do pracowników US? ZZ wszystkie powinny opuścić SOLIDARNOŚĆ i przyjechać na spotkanie 7 października. Nadajecie na Solidarność i nadal jesteście jej członkami. Pracownicy US są członkami ZZ , które nawet nie przychodzą na spotkania z dyrektorami. Albo jesteście gotowi do działania i zostawiacie organizację pikiety ZZ CELNICY PL , bo oni pokazali wielokrotnie, że potrafią to zorganizować. Jedno wspólne spotkanie bez Solidarności i jedna porządna pikieta bez ZUS, LOT i itd. I można wszystko osiągnąć. A to wygląda na takie chciałabym i boję się się. BEZ OBRAZY. Zobaczcie
Czekam z niecierpliwością na pikietę zorganizowaną przez celnicy.pl.
 
A teraz ja się wypowiem, choć nie jestem w żadnym związku zawodowym, to szacunek do TL straciłem, przez to w jaki sposób potraktował Jagodzińską. I serio, zastanawiam się, czy nie wstąpić w ten nowoutworzony przez nią ZZ :)

Dziewczyna ma power, ma ludzi za sobą full. Ponad 2 tys ludzi potwierdziło swój udział w manifestacji w dniu 08.10.

Ja się na to piszę! To jest działanie konkret! A my, mundurowi, nie potrafimy granic zablokować, choć mamy super możliwości! Ilu z nas przyjedzie pod MF???? No ilu?????!
Funkcjonariusz poza ZZ CELNICY PL? To przykre, bo to ten ZZ wywalczył dla Ciebie emkę, a Przewodniczący osobiście poniósł konsekwencje . Smutne to i tyle.
 
Z którymi ZZ z KAS Agata Jagodzińska uzgadniała organizację protestu 8 października 2021 r. Dlaczego nie zaprosiła wszystkich ZZ na spotkanie i wspólne ustalenia ? Moim zdaniem to może być ustawka, aby zrobić falstart i dać MF argument ŻADNYCH PODWYŻEK.
W KAS działa wiele związków, które znamy, a Alternatywy nikt nie zna. Wypadła jak z kapelusza. Ustawka?
Ponawiam pytanie: gdzie będą stały autobusy na wyjazd na pikietę np. w Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu ? Jeśli Agata J. nie poda adresów, to oznacza, że wcale nie zależy Jej na frekwencji.
 
L. musi odejść! Sprzedawcy! Sprzedawcy!

A teraz ja się wypowiem, choć nie jestem w żadnym związku zawodowym, to szacunek do TL straciłem, przez to w jaki sposób potraktował Jagodzińską. I serio, zastanawiam się, czy nie wstąpić w ten nowoutworzony przez nią ZZ :)

Dziewczyna ma power, ma ludzi za sobą full. Ponad 2 tys ludzi potwierdziło swój udział w manifestacji w dniu 08.10.

Ja się na to piszę! To jest działanie konkret! A my, mundurowi, nie potrafimy granic zablokować, choć mamy super możliwości! Ilu z nas przyjedzie pod MF???? No ilu?????!

Ci co pójdą przynajmniej zobaczą czy będzie jeść popcorn czy może się schowa więc wiesz my przynajmniej zobaczymy walcząc o twe 20 procent gdy będziesz z nas drwił.

Czy wy tego nie widzicie że koledzy powyżej to 5 kolumna P. Jagodzińskiej. Znalazła sposób żeby znowu zaistnieć i to niestety za pomocą chyba celników i dalej prowadzić swoją agitację. Pani Jagodzińska daj sobie spokój, bo to już jest nudne. Do Joanny_de i Motywacji dołączyło jeszcze kilku innych. No jasne poruszanie takiego tematu i to właśnie teraz to przypadek. Pani Jagodzińska naprawdę, to jest żenujące
 
Back
Do góry