• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Solidarność nas sprzedała!

Ponawiam pytanie.
Na spotkaniu, na które w imię jedności zaprosił mnie Pan Przewodniczacy padło zapewnienie że do Komitetu wchodzą wszyscy albo nikt.
Uprzejmie informuję, iż w dniu wczorajszym drogą elektroniczną, skierowałem do CBA zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez członków Komitetu Protestacyjnego. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, od razu ją opublikuję.
 
Uprzejmie informuję, iż w dniu wczorajszym drogą elektroniczną, skierowałem do CBA zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez członków Komitetu Protestacyjnego. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, od razu ją opublikuję.

Uprzejmie informuję, iż w dniu wczorajszym drogą elektroniczną, skierowałem do CBA zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez członków Komitetu Protestacyjnego. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, od razu ją opublikuję.
Ludzie się budzą ze snu? Brawo!
 
Ludzie, nie ma znaczenia czy cywil czy mundurowy, wg mf caly kas jest be i nie zasluguje na godne zarobki. Oficjalnie tego nie powiedzą, po czynach ich juz poznaliscie i to się nie zmieni.

Dlaczego?
Mundurowi spod MSWiA podwyzki po 500 zl netto od 01.01.2022
Pracownicy ZUS-u podwyzki z wyrównaniem 350 zł od 01.06.2021. w grudniu maja dostac kolejne.

Tylko zjednoczebie moze cos dac , bo chlopcy od kieszonkowego i pani od restrukturyzacji
Nic od siebie sami nie dadzą.


Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
Zgłoś roszczenie do SOLDARNOŚCI.
 
@Pancerniak , uwierz albo nie, ale o Alternatywie większość w naszej instytucji nawet nie słyszała, tym bardziej o proteście, który nie był spektakularny.
Sam musiałem trochę poczytać bo to była dla mnie nowość. Po lekturze stwierdziłem, że centrala Alternatywy jest zbyt zaangażowana politycznie (podobnie jak centrala Solidarności), co mi się nie podoba i wg mnie stoi w sprzeczności z ideą ZZ, a w takich instytucjach jak nasza powinien być zakaz funkcjonowania takich związków, co nawiasem mówiąc wynika pośrednio z ustawy o kas (apolityczniść).
Alternatywa, ze względu na swoją centralę mi się nie podoba, chociaż do Pani Agaty nic nie mam, bo jej nie znam i nie nie mogę oceniać ani jej dorobku ani intencji.
"Polityczne" ZZ, to nieporozumienie. Jeśli zmieni się opcja polityczna u władzy, wtedy alternatywa może stać się piątą kolumną, tak jak teraz Solidarność.
 
Back
Do góry