• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Solidarność nas sprzedała!

Nie gniewaj się pancerniak ale z tego co napisałeś nic nie wynika, gdzie sprzedani, jak sprzedani, kto sprzedany, to po pierwsze. Po drugie co ten gość ma do nas nigdy nie był, nie jest i nie będzie celnikiem i nie ma moralnego i żądnego prawa zabierania głosu w naszych sprawach. Sprzedawać to on sobie może jajka na targu lub ewentualnie swoją grupę zawodową, którą reprezentuje i tyle. My mamy swój Z.Z i on został powołany po to żeby w naszym imieniu zawierać jakieś umowy. Pancerniak albo pisz konkretnie albo nie zawracaj gitary.
To że nie ma prawa nie znaczy że nie zabiera. Prawda jest taka że Celnicy gdyby nie dołączyli na siłę do KAS to dzisiaj już mieliby 500 zł podwyżki więc hu strzela. Ja wiem jedno po 27.11 odchodzę do woja bo tego kasowego dziadostwa mam dosyć
 
Nie gniewaj się pancerniak ale z tego co napisałeś nic nie wynika, gdzie sprzedani, jak sprzedani, kto sprzedany, to po pierwsze. Po drugie co ten gość ma do nas nigdy nie był, nie jest i nie będzie celnikiem i nie ma moralnego i żądnego prawa zabierania głosu w naszych sprawach. Sprzedawać to on sobie może jajka na targu lub ewentualnie swoją grupę zawodową, którą reprezentuje i tyle. My mamy swój Z.Z i on został powołany po to żeby w naszym imieniu zawierać jakieś umowy. Pancerniak albo pisz konkretnie albo nie zawracaj gitary.
Nie gniewam, rozejrzyj się, Celnicy.pl, to nie jedyne źródło tego, co dzieje się w naszym środowisku zawodowym. Nie jesteś na bieżąco z powszechnie dostępnymi informacjami publicznymi :)
 
A teraz ja się wypowiem, choć nie jestem w żadnym związku zawodowym, to szacunek do TL straciłem, przez to w jaki sposób potraktował Jagodzińską. I serio, zastanawiam się, czy nie wstąpić w ten nowoutworzony przez nią ZZ :)

Dziewczyna ma power, ma ludzi za sobą full. Ponad 2 tys ludzi potwierdziło swój udział w manifestacji w dniu 08.10.

Ja się na to piszę! To jest działanie konkret! A my, mundurowi, nie potrafimy granic zablokować, choć mamy super możliwości! Ilu z nas przyjedzie pod MF???? No ilu?????!
 
Na proteście pani Agaty funkcjonariuszy SCS powinno być tyle ile będzie funkcjonariuszy innych służb mundurowych, policji, straży granicznej, straży pożarnej, służby więziennej, straży marszałkowskiej.
 
Ostatnia edycja:
Na proteście pani Agaty funkcjonariuszy SCS powinno być tyle ile będzie funkcjonariuszy innych służb mundurowych, policji, straży granicznej, straży pożarnej, służby więziennej, straży marszałkowskiej.Nie powinno być nikogo.
Co za pokrętna logika apropo Policja będzie napewno😁😁😁
 
Ale jaja ! Obudzili się wszyscy dopiero teraz i zobaczyli prawdę o Solidarościowych związkach ! Helloo
A widziałeś jak kasowe opzz solidarność egzekucja idą 9.10 w sobotę wspierać nauczycieli byle by tylko swoim w KAS nie pomoc bo robi to Agata Jagodzińska. To jest intelektualna pustynia
 
Jako to L. nie ma celników? Ma i to sporo w swoich szeregach solidarnosci, połowa kuznicy i polowiec jest w s, sporo tez z bobrownik… maja swoje koło mundurowe u ludwinskiego…
 
Dajcie młodym wolną rękę, to starym będzie lepiej!
O
Jako to ludwinski nie ma celników? Ma i to sporo w swoich szeregach solidarnosci, połowa kuznicy i polowiec jest w s, sporo tez z bobrownik… maja swoje koło mundurowe u L…
Boze przecież solidarność działa we wszystkich branżach. Przepraszam, nie działa we wszystkich branżach.
 
Nie wiem czy tak bardzo dawno temu, takich podwyżek jak skarbowcy dostali w latach 2018, 2019, 2020 nie dostali nigdy wcześniej.
Dawno, dawno temu NIE POTRZEBOWALI JAŁMUŻNY od ministra, jak zap...li to dostawali 40% w górę (nie tylko plecaki)...I nie nazywaj tego co skarbówka dostała w 2018, 2019 podwyżką, PROSZĘ, a 2020 to jeszcze trwa ( miejmy nadzieję że ZZ nie odpuszczą niedokończonej modernizacji).
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy tak bardzo dawno temu, takich podwyżek jak skarbowcy dostali w latach 2018, 2019, 2020 nie dostali nigdy wcześniej.
To już pisała kilka dni temu SKAS. Nie trzeba dublować i wychwalać MF. Podwyżki z 2018 r. to obniżone uposażenia funkcjonariuszy i UKS. Podwyżki 2020 r. były konsekwencją przyjęcia modernizacji w służbach. Ogarnij się od początku reformy KAS Solidarność działa wyłącznie w kierunku puchowych poduszek dla działaczy. Agata Jagodzińska coś o tym powinna wiedzieć. O czym tutaj rozmawiacie? Gdzie informacje o organizacji wyjazdów 8 października. Gdzie informacje do pracowników US? ZZ wszystkie powinny opuścić SOLIDARNOŚĆ i przyjechać na spotkanie 7 października. Nadajecie na Solidarność i nadal jesteście jej członkami. Pracownicy US są członkami ZZ , które nawet nie przychodzą na spotkania z dyrektorami. Albo jesteście gotowi do działania i zostawiacie organizację pikiety ZZ CELNICY PL , bo oni pokazali wielokrotnie, że potrafią to zorganizować. Jedno wspólne spotkanie bez Solidarności i jedna porządna pikieta bez ZUS, LOT i itd. I można wszystko osiągnąć. A to wygląda na takie chciałabym i boję się się. BEZ OBRAZY. Zobaczcie
 
Back
Do góry