• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Scenariusze powyborcze dla KAS.

Rozumiem, że dziennik TV czy TVN to ersatz prawdy i wzorce obiektywizmu dziennikarskiego na najbliższe lata i dni.

Używając rozumu.wykaż, że to bełkot.
Swojego czasu obejrzałem więcej filmików tego pana i moje wyrobione zdanie na jego temat to: mitoman i kreator teorii spiskowych. Lubisz, to proszę bardzo, ale osobiście wolałbym, żebyś nie wstawiał takich filmików jako prawdy objawionej.
 
Swojego czasu obejrzałem więcej filmików tego pana i moje wyrobione zdanie na jego temat to: mitoman i kreator teorii spiskowych. Lubisz, to proszę bardzo, ale osobiście wolałbym, żebyś nie wstawiał takich filmików jako prawdy objawionej.

Raz na jakiś czas można posłuchać.
Braku racji i logiki na pewno nie można zarzucić.
Inny, od oficjalnego przekazu, punkt widzenia i perspektywa.

W mojej ocenie na pewno pomoc dla lepszego zrozumienia rzeczywistości.

Zauważ, kto jeszcze trafił do prowadzącego rozmowę.
 
Byly już Premier Mateusz Morawiecki zdążył jeszcze powołać Annę Chałupę na stanowisko Generalnego Inspektora Informacji Finansowwj na sześcioletnią kadencję
 
nowa Dyrektor od zarządzania zasobami ludzkimi. Trzeba kupić popkorn i pooglądać jak zasoby polecą na zasłużony odpoczynk.

 
Jeśli potwierdzą się rewelacje ze skarbowców, że Skasem zostaje Stawicki (były DUX z Bydgoszczy), to niewykluczone, że szybko się nasze zawodowe drogi rozejdą...
 
Od 2008 do 2015 był dyrektorem UKSu w Bydgoszczy. W między czasie też był w MFie. Moi znajomi z UXu w Bydgoszczy zawsze go chwalili. Nikt kogo znam z Bydgoszczy tego nie potwierdził.
 
Tak. Chwalili. Jednocześnie nikt z osób, z którymi rozmawiałem, nie potwierdził rewelacji ze strony skarbowców.

Chciałem, żeby było mało treści, żeby mi znów Echo nie zarzucił, że grafomanią zasłaniam braki w wiedzy ;-) Sorki za zamieszanie.
 
Czytaliście może pismo związków Policji w sprawie podwyżek od 01.01.2024? Jest stanowisko SCS w tej sprawie? Inne służby piszą już do Premiera.
 
To jest wybór przede wszystkim merytoryczny. Ten facet, to łebski gość, który zna się na robocie, o czym się przekonacie w najbliższym czasie.
No i jeszcze jedno. Nie czytajcie tych zakompleksionych trolli na skarbowcach, bo oni już wiedzą, że to jest ich (tzw. S) łabędzi śpiew. Mam nadzieję, że już pewnie niedługo dowiemy się kto z "S" brał udział przy typowaniu ludzi do zwolnienia, do ucywilnienia itd.



Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 
Back
Do góry