• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Propozycje

Wszyscy się martwią czy dostaną propozycje,, jakie dostaną , czy dadzą cywila.... a co dalej? Jako służba jesteśmy traktowani tak jak na to zasługujemy... brak jedności. Teraz dadzą byle co byle się ludzie nie zbuntowali a potem zrobią to co zamierzali. Ja osobiście na poważnie rozważam zostawić to w cholerę. Dlaczego mam lizać d.... tym którzy potraktowali NAS jak niepotrzebne zło. Może to głupota a może mam jeszcze trochę honoru.
 
No tak. Kto wyprodukowal ostatnio najwiecej postow?
Boluś?

Francis?

no tak ...


ty jesteś najpłodniejszy dzieciaku

465 postów w 16 miesięcy

i jakie odkrywcze

dlaczego dzieciaku?

bo mężczyzna potrafiłby się przyznać, że się zagalopował, i gdy otrzymał DOWÓD na swoje błędne założenia i przytyki wobec innych - po prostu przeprosił

dla mężczyzny to oczywiste - dla dzieciaka obce

ale posiadanie odwagi cywilnej jest ci obce

zamilcz i się nie pogrążaj

wyobraz sobie ze ogarniam. Ogarniam, ze zadnych skladek mu nie zwrocicie, wiec nie chrzan, a jak chcesz skrytykowac to miej odwage nie podpierac sie innymi, ktorzy maja podobne zdanie, ogarniasz?

sprawdzam. Armagedon, podaj im numer konta albo niech wysla okreslona kwote na jakis dom dziecka

no problem - ale nie na dom dziecka - tak jak ustaliłem z catem - dla armagedona

nie ty będziesz dysponował moją płacą ssc

i jak prześlę ci skan przelewu to odszczekasz

Wybacz, lecz śmiem wątpić, że user/zy A... poda/dzą nr konta,
a ponieważ Związkowi łatwiej namierzać userów na swoim Forum,
pozwoliłem sobie na inne rozwiązanie ...


Pokaż załącznik: 4245




minęło pół roku

niewierny tomasz, po zamieszczeniu dowodu przelewu, zamiast przeprosić adam dworcow w innych wątkach znowu obrzuca innych błotem

nieładnie, nieładnie

jak się komuś coś niesłusznie zarzuca, to jak się nie ma racji, to należy okazać dojrzałość i wziąć to na klatę

przeprosić jak mężczyzna za swoje wylewane na innych pomyje

jak armagedon
 
Ostatnia edycja:
Skąd wiesz co się dzieje w byłej AP skoro jesteś z WZP? U nas AP, która przeszła do skarbówki ma pobory bez zmian, co oznacza, że nawet dodatek za stopień wliczyli do zasadniczej (mazowieckie, skarbówka spoza Warszawy).

Pisząc AP miałem na myśli administrację podatkową. Otóż DIASowie wywodzący się z tej "organizacji" z radością używają sobie teraz na ludziach ze Służby Celnej i kontroli skarbowej. Bohaterscy towarzysze z ZSRR prowadzący akcję rozkułaczania by się nie powstydzili.
 
Pisząc AP miałem na myśli administrację podatkową. Otóż DIASowie wywodzący się z tej "organizacji" z radością używają sobie teraz na ludziach ze Służby Celnej i kontroli skarbowej. Bohaterscy towarzysze z ZSRR prowadzący akcję rozkułaczania by się nie powstydzili.

Niestety tutaj z kolegą muszę się zgodzić, kur..stwo przekroczyło już wszelkie granice.
 
Mam spore zaległości z życia forum i dlatego proszę o linki w temacie NIE OTRZYMANIA propozycji. Mój kolega, który w październiku skończy 65 lat nie dostał propozycji czy moglibyście mnie gdzieś odesłać ( tylko nie w diabły ! ;) abym mogła o takim przypadku poczytać i oczywiście czy ma szansę dopracowania do tego października?... Nie może się odwołać bo nie ma od czego:( czyżby wrzesień i połowa października u niego to "zielona trawka"?( nie mylić z maryśką:eek: Wcale nie jest mi do śmiechu, ale... lepsze to niż słowa , które należałoby wykropkować...
 
w ocd kuznica podlaskie oc białystok 6 osób bez propozycji 4 do uskarbowego,w ocd bobrowniki 6 osób bez propozycji.i brak żadnych wzorów odwołań interwencji.po prostu tu na forum zapomniano o ludziach którzy nie otrzymają propozycji żadnej pracy.A związki zawodowe mówiły że nie ma się czego obawiać najwyżej będziecie cywilami.Nie wspomnę o braku odprawy która według nowej ustawy kas sie nie należy.Po kilkunastu latach pracy dymaj jeszcze 3 miesiące w robocie a potem kopa w dube.
 
A np. wzór wezwania do złożenia propozycji służby, to niby dla kapelana?

Ten wzór ,o którym piszesz,jest dla osób ucywilnionych.W przypadku nie otrzymania propozycji,nie ma drogi odwoławczej.
Zastanawia mnie kwestia odprawy,czy osoba,która nie otrzyma żadnej propozycji(pracy,czy służby) ma prawo do odprawy?
 
Trzeba im pomóc, żeby zostali dalej w KAS. Odprawy to dalsza sprawa.
Mają tam przewodniczącego związku. Kto mim jest.
Czy dużo osób jest bez propozycji w całym KAS? Czy tylko Białystok pokrzywdzony? Tam pewnie stara gwardia rządzi .....
 
Trzeba im pomóc, żeby zostali dalej w KAS. Odprawy to dalsza sprawa.
Mają tam przewodniczącego związku. Kto mim jest.
Czy dużo osób jest bez propozycji w całym KAS? Czy tylko Białystok pokrzywdzony? Tam pewnie stara gwardia rządzi .....

Jak wszędzie...,,czyli bez zmian.
 
Jeżeli to prawda, że celnicy białostoccy wystąpili ze sporu zbiorowego, to ktoś działa przeciw celnikom?
 
A ja dalej w niewiedzy , psychicznie już nie wyrabiam , u nas oficjalnie ponoć dalej brak propozycji..... Ileż można jeszcze czekać, ręce opadają!

Takie lamenty to woda na ich młyn i utwierdzenie w "słusznych" założeniach: dzielić i rządzić. Było już zarządzanie przez cele, a teraz przez strach. Nawet jak się boisz i świata poza służbą nie widzisz, pisz że masz wyj...ne. Z podniesioną głową do końca!
 
Ten wzór ,o którym piszesz,jest dla osób ucywilnionych. W przypadku nie otrzymania propozycji, nie ma drogi odwoławczej.
Zastanawia mnie kwestia odprawy,czy osoba,która nie otrzyma żadnej propozycji(pracy,czy służby) ma prawo do odprawy?

To dla "ucywilnionych" jest???

całe.jpg

Tiaaa...

Bo to jakiś problem zamienić np. "W dniu..... otrzymałem propozycję pracy..." na

"Do dnia 21 V 2017 roku nie otrzymałem propozycji służby ..."
 
w ocd kuznica podlaskie oc białystok 6 osób bez propozycji 4 do uskarbowego,w ocd bobrowniki 6 osób bez propozycji.i brak żadnych wzorów odwołań interwencji.po prostu tu na forum zapomniano o ludziach którzy nie otrzymają propozycji żadnej pracy.A związki zawodowe mówiły że nie ma się czego obawiać najwyżej będziecie cywilami.Nie wspomnę o braku odprawy która według nowej ustawy kas sie nie należy.Po kilkunastu latach pracy dymaj jeszcze 3 miesiące w robocie a potem kopa w dube.

Napisz co to za osoby w jakim wieku,ile służby,szczegóły są ważne.
 
Back
Do góry