• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

Panie i Panowie! Im o to chodzi! Abyśmy się denerwowali! Ja mam sposób na to: czytając posty po pierwszych wyrazach takie śmieci omijam i ich nie czytam! Nic nie boli ich bardziej niż ignorancja. Poświęćmy naszą energię na Słuszną Sprawę i dokopmy tym .... (każdy niech sobie wpisze co chce!) hehehe Ojjj szykuje się integracyjny.... weekend hehehe pzdr:cool:
 
Daj sobie spokój Kaliszak , hejt tu się wylewa z każdej strony , zawsze się jakaś menda znajdzie co wykorzysta naszą trudna sytuację , aby nas jeszcze bardziej pogrążyć . Olej takich . Szkoda czasu !!!

A kiboli mamy na pęczki wśród szarej strefy , jeszcze nie przywykłeś , niestety tak było jest i będzie . Nie traćcie czasu na hejterów , zwanych przez starsze pokolenie trollami . Pikieta coraz bliżej , należy się teraz na tym skupić a nie prowadzić potyczki słowne z ludźmi , którym realnie "szkodzimy " .
 
Ejjj... Szara Mysz... "...zwanych przez starsze pokolenie trollami ..." hehehe Rozumiem, że jesteś młodszym...pokoleniem... hehehe pzdr i dla wszystkich: trochę... uśmiechu:cool:
 
Moja propozycja jest aby na jeden dzień wyciszyć się i uspokoić emocje bo jak widzę kilka osób dało się łatwo sprowokować. Ci co tak piszą robią to z premedytacją i mają w tym cel. Tak więc proponuję przez jeden dzień odpocząć i nic ni pisać. Niech związki podejmą w ciszy i spokoju podejmą konkretne decyzje condalej po pikiecie i tyle.
 
forum jest aby dyskutować, a nie odpoczywać.
mamy zamilknąć bo trolle się pojawiają ?
wystarczy nie karmić, a chamskie wpisy obrażające fc admin powinien banować.
swoją drogą "matrix" nie po raz pierwszy rozczarowuje.
musi być dość nerwowo, stąd ten żenujący poziom ataku.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
forum jest aby dyskutować, a nie odpoczywać.
mamy zamilknąć bo trolle się pojawiają ?
wystarczy nie karmić, a chamskie wpisy obrażające fc admin powinien banować.
swoją drogą "matrix" nie po raz pierwszy rozczarowuje.
musi być dość nerwowo, stąd ten żenujący poziom ataku.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
Zgadza się forum jest do dyskusji a nie do zalewania go wszechobecnym hejtem !
 
Krytyczny raport na temat KAS. Ministerstwo odpowiada na zarzuty - Gazeta Prawna 10.10.2016 r. 7.30

REFORMA Utworzenie Krajowej Administracji Skarbowej nie poprawi ściągalności podatków, za to usankcjonuje upolitycznienie naczelników i dyrektorów organów podatkowych, a także ich zastępców – twierdzą eksperci Centrum Analiz i Studiów Podatkowych
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/982841,raport-kas-nie-poprawi-sciagalnosci-podatkow.html

CASP: Krajowa Administracja Skarbowa to modernizacja administracji

Utworzenie Krajowej Administracji Skarbowej to nie reforma służb podległych resortowi finansów, co najwyżej modernizacja, która sankcjonuje prawnie dotychczasowy stopień upolitycznienia organów skarbowych - oceniono w raporcie Centrum Analiz i Studiów Podatkowych SGH.
http://www.pulshr.pl/kadry-w-admini...bowa-to-modernizacja-administracji,38289.html
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kr...co-najwyzej-modernizacja-administracji/e621gb
 
Reforma jest potrzebna. Jest to przekonanie większości społeczeństwa i zdecydowanej większości ekspertów — podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z TVP Lublin. http://wpolityce.pl/polityka/311400...tycznie-ma-sluzyc-celom-ktore-sa-poza-oswiata

Ciekaw jestem, czy i jakich ekspertów przywoła w obronie wielkopomnego projektu kas. Mam też nadzieję, ze nie będą próbować wkręcić Zarząd ZZ Celnicy PL w polityczne zaangażowanie.
 
Właśnie kto to taki celnik liniowy , czyżby inny niż ja , czy inni funkcjonariusze , podaj proszę definicję tegoż celnika.
 
Właśnie kto to taki celnik liniowy , czyżby inny niż ja , czy inni funkcjonariusze , podaj proszę definicję tegoż celnika.

Toż to banalnie proste. Celnik liniowy, to taki sam gość, jak policjant liniowy, żołnierz liniowy, strażnik graniczny liniowy, czy też liniowy funkcjonariusz służb na C.
A nie , wróć...przecież w innych mundurówkach nie dzielą funkcjonariuszy...chyba, że niedługo zaczną.
 
Back
Do góry