• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Projekt ustawy o KAS

...jaki Ty maloskowo/ żenujący jesteś...rozbawiłeś mnie swym polotem ..."inteligencją" ...prooooszę zważ na cudzysłów...myślisz że jestem jakimś prowokatorem?...Twoj chory umysł już na wyczerpaniu...w postronne osobie widzisz wroga...heh ...i Ty chcesz pracować ? Właśnie KAS takie "elementy"...wyeliminuje ...przygotuj się na przybycie rzeczywistości...juz za "parę" dni ...Cię dopadnie he he ...
mf1974 Nie jesteś Polką/Polakiem prawda ???
 
Koledzy, dajcie spokój. Już było dobrze. A tu znów się zaczyna.
Czy Wy w ogóle czytacie wcześniejsze posty ?!
Tym razem "prowokację" to można raczej przypisać @Thermidorowi, który "obudził się" po dwóch dniach od zamieszczenia obsmarowanego już posta @mf1974. Przecież po krótkiej wymianie zdań (w której uczestniczył też Sławek), nastąpiło "zawieszenie broni".

@Thermidor - po jasną cholerę było to znów ruszać - no chyba, że właśnie o to Tobie chodziło ...

@mf1974 - żeby nie było, Ciebie pewne zasady też obowiązują i wypraszam sobie porównywanie celnika do psa!
Z "panem" i "karmieniem", to też Ci się chyba coś "pozajączkowało". Zastanów się może KTO dzięki KOMU istnieje, a zwłaszcza KTO KOMU winien służyć, bo jeśli faktycznie twierdzisz, że ludzie mają służyć władzy, to jest to czysta ... dyktatura - no chyba, że właśnie o to Tobie chodziło ...
 
Witam... pamiętajmy, kiedy wychodzą... Gdy robi się gorąco ;) Nie reagujmy... wyszło... wróci tam skąd przypełzło:D Do mf1974 tylko ten jeden raz: na tym forum wielokropki są opatentowane... przeze mnie ;) I na początku mi się za nie... oberwało hehehe bez pozdrowienia:cool:
 
...a ja także zauważyłem pewną "zależność" wszyscy którzy są za KAS...to WROGOWIE...tylko wasze zdanie ...się liczy...macie monopol na wiedzę odnośnie jak ma wyglądać SC ?...żenujące jest to że gryziecie rękę którą Was karmi...ale ...pies który gryzie Pana...jaki los to czeka?...

Ci co są za sras to oprócz tego, że sa naszymi wrogami to przede wszystkim są idiotami. Kazdy mądry pan jeśli ma psa to o niego dba a głupi pan robi dokładnie odwrotnie. Panie mf my naprawdę nie jesteśmy niewolnikami i potrafimy odróżnić dobro od zła, madrość od głupoty.
 
...a ja także zauważyłem pewną "zależność" wszyscy którzy są za KAS...to WROGOWIE...tylko wasze zdanie ...się liczy...macie monopol na wiedzę odnośnie jak ma wyglądać SC ?...żenujące jest to że gryziecie rękę którą Was karmi...ale ...pies który gryzie Pana...jaki los to czeka?...
koledzy mają rację żeby nie karmić troli. Ale wkurwiłeś mnie swoim wpisem. Myślałem, że możemy podyskutować ale myliłem się. Jesteś urzędniczyną, pewnie zatrudnionym w MF bo wygląda, że przewróciło ci się w głowie. Wiesz co świadczy o tym? Myślisz, że ręką która nas karmi jest SSC albo MinFin? Jesteś wobec nich lojalny? Więc przyjmij do swojej zakutej pały, że ręką, która nas karmi jest społeczeństwo i im służymy i wobec nich jesteśmy lojalni a gryziemy tych, którzy mu zagrażają bez różnicy czy jest to przemytnik czy SSC czy MinFin. Więc się nie mylisz, wszyscy którzy są za KAS to wrogowie bo zagrażają państwu. Proponowałem żebyś podał argumenty za KAS, nie doczekałem się. Ot, wszystko na temat.
 
koledzy mają rację żeby nie karmić troli. Ale wkurwiłeś mnie swoim wpisem. Myślałem, że możemy podyskutować ale myliłem się. Jesteś urzędniczyną, pewnie zatrudnionym w MF bo wygląda, że przewróciło ci się w głowie. Wiesz co świadczy o tym? Myślisz, że ręką która nas karmi jest SSC albo MinFin? Jesteś wobec nich lojalny? Więc przyjmij do swojej zakutej pały, że ręką, która nas karmi jest społeczeństwo i im służymy i wobec nich jesteśmy lojalni a gryziemy tych, którzy mu zagrażają bez różnicy czy jest to przemytnik czy SSC czy MinFin. Więc się nie mylisz, wszyscy którzy są za KAS to wrogowie bo zagrażają państwu. Proponowałem żebyś podał argumenty za KAS, nie doczekałem się. Ot, wszystko na temat.
Zostaw dziada, jest z mojej izby. Za wódkę go zwolnili, siedzi sfrustrowany i bazgrze co popadnie.
 
Odnośnie projektu KAS. Otóż wczoraj na skrzynce służbowej znalazłem pismo dotyczące współpracy SC z administracją Podatkową. Oto specjalna komórka będzie monitorować bazę tytułów egzekucyjnych skarbówki ( z odświeżaniem co dwa tygodnie ), aby w systemy Celina i ECS wpisywać zastrzeżenia, tak by móc zająć towar dłużnika na poczet ciążących należności. pomysł wspaniały i wręcz genialny w swojej prostocie. Od pojawienia się w systemie zgłoszenia dłużnika w ciągu dwóch godzin podjęta zostaje decyzja o zatrzymaniu i zajęciu towaru. Jest tylko jedno ale - telefon kontaktowy jest czynny od poniedziałku do piątku, od 8 do 16. Z informacji przekazanej nam przez kierownika wynikało, ze poza tymi godzinami należy zaniechać taka dyrektywę (i ma jechać.... ). Wydaje mi się, że ten przykład dobitnie pokazuje różnicę pomiędzy Cłem, a Skarbówką, pomiędzy funkcjonariuszem., a urzędnikiem. I jak to połączyć ?
I jeszcze jedno, jestem człowiekiem cierpliwym, ale powoli zaczynają mnie wkurzać kłamstwa urzędników z MF. Bo o ile kłamstwo lub krótka pamięć jest przyrodzonym prawem polityka, o tyle urzędnik za kłamstwo może podnieść odpowiedzialność karną i nie zasłoni się poselskim czy senatorskim immunitetem
 
Odnośnie projektu KAS. Otóż wczoraj na skrzynce służbowej znalazłem pismo dotyczące współpracy SC z administracją Podatkową. Oto specjalna komórka będzie monitorować bazę tytułów egzekucyjnych skarbówki ( z odświeżaniem co dwa tygodnie ), aby w systemy Celina i ECS wpisywać zastrzeżenia, tak by móc zająć towar dłużnika na poczet ciążących należności. pomysł wspaniały i wręcz genialny w swojej prostocie. Od pojawienia się w systemie zgłoszenia dłużnika w ciągu dwóch godzin podjęta zostaje decyzja o zatrzymaniu i zajęciu towaru. Jest tylko jedno ale - telefon kontaktowy jest czynny od poniedziałku do piątku, od 8 do 16. Z informacji przekazanej nam przez kierownika wynikało, ze poza tymi godzinami należy zaniechać taka dyrektywę (i ma jechać.... ). Wydaje mi się, że ten przykład dobitnie pokazuje różnicę pomiędzy Cłem, a Skarbówką, pomiędzy funkcjonariuszem., a urzędnikiem. I jak to połączyć ?
I jeszcze jedno, jestem człowiekiem cierpliwym, ale powoli zaczynają mnie wkurzać kłamstwa urzędników z MF. Bo o ile kłamstwo lub krótka pamięć jest przyrodzonym prawem polityka, o tyle urzędnik za kłamstwo może podnieść odpowiedzialność karną i nie zasłoni się poselskim czy senatorskim immunitetem

Telefon kontaktowy jest zapewne tylko w przypadkach gdybyście mieli wątpliwości. Wtedy proponuję nie puszczać towaru a wstrzymać odprawę do poniedziałku do tej 8 rano.
 
Telefon kontaktowy jest zapewne tylko w przypadkach gdybyście mieli wątpliwości. Wtedy proponuję nie puszczać towaru a wstrzymać odprawę do poniedziałku do tej 8 rano.
A jak wątpliwości zostaną po dwóch dniach wstrzymania odprawy rozstrzygnięte na korzyść podmiotu i ten wystąpi z tego tytułu o odszkodowanie, to kto dostanie za to w d... Czasem jedzie szybko psująca się żywność, czasem żywe zwierzęta, a czasem czeka wyczarterowany samolot lub może kontenerowiec w porcie. Nie zawsze prostą odpowiedzią jest zatrzymanie towaru do poniedziałku.
 
Telefon kontaktowy jest zapewne tylko w przypadkach gdybyście mieli wątpliwości. Wtedy proponuję nie puszczać towaru a wstrzymać odprawę do poniedziałku do tej 8 rano.

Kolejny "nabrany na dojną zmianę" z mf? Takie podejście do tematu obnaża sens tej nieudolnej reformy. Naiwni skarbowcy nie kupujcie obietnic ludzi którzy mają zagwarantowane/obiecane (właściwe podkreślić) cokolwiek aby szybko. Ech chciałoby się napisać więcej ale ... ostrzeżenie już mam ;-/
 
39ebe57c4f3cb07f9c2c1b940ee6b9c3.jpg - nie? farbowany
 
Jakiego trola? Prawda boli - nie? Gówno robicie i gówno przynosicie do budżetu. 99% kasy przynoszą wam w zębach. UKS-y i US tak nie protestują choć zamieszanie w tych instytucjach naprawdę może przynieść szkodę w przeciwieństwie do likwidacji UC.

mam nadzieję że twój dom gasić będzie 67 letni strażak, a złodzieja gonił 67 letni policjant. Tak będzie po likwidacji SC i w konsekwencji dalszego przeglądu systemu emerytalnego służb mundurowych. brak Służby celnej to możliwie zachwianie wszystkiego - wypłat rent i emerytur, wypłat pensji lekarzom i nauczycielom itd itd. Ale bez tych nierobów jak mówisz o celnikach odczujesz to w podatkach już niedługo............
 
A kim ty jesteś śmieciu "farbowany"? że wszystkich tutaj obrażasz? taki cwaniak z Ciebie? to pokaż się w jakimś urzędzie i powiedz to ludziom tam pracującym prosto w twarz! tchórz śmierdzący!! popisać tylko sobie możesz biedaku-żal takich zer ....:D
 
A kim ty jesteś śmieciu "farbowany"? że wszystkich tutaj obrażasz? taki cwaniak z Ciebie? to pokaż się w jakimś urzędzie i powiedz to ludziom tam pracującym prosto w twarz! tchórz śmierdzący!! popisać tylko sobie możesz biedaku-żal takich zer ....:D

Daj sobie spokój Kaliszak , hejt tu się wylewa z każdej strony , zawsze się jakaś menda znajdzie co wykorzysta naszą trudna sytuację , aby nas jeszcze bardziej pogrążyć . Olej takich . Szkoda czasu !!!
 
Back
Do góry