• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Podwyżki?

Ludzie. ! Opamiętajcie się. Cofnijcie się o krok i popatrzcie na to wszystko z innego pryzmatu.


Widzicie. ?? Nikt z nimi nie wygra niczego żadnymi spotkaniami. !

Nikt nie powie im, że czarne to ...............!
 
Kolega AdamDworcow dalej o jakichś śmiesznych podwyżkach w obliczu likwidacji Służby Celnej, kolego...........
 
Ja myślę, że nie chodzi o "śmieszne podwyżki", tylko o być, albo nie być wielu osób. Zagrożenie likwidacyjne nie oznacza, że powinniśmy stać się całkowicie wycofani we wszelkich obszarach.
 
Zygfryd de Loewe wiedziałeś na jakich warunkach przyjmujesz się do służby za chwilę możesz w tej służbie nie pracować.
 
Wszyscy wiedzieli, ale niestety nie dla wszystkich, jednakowy podział "dostatku". Straszenie bezrobociem wydaje mi się dziwne. Takie teksty brzmią dla mnie, jak próba zastraszenia "czarnym ludem". Cicho siedź, bo Cię zwolnią!
 
bolo1999 znowu błysną intelektem. Pobory 3100 złotych brutto po wartościowaniu dostali starsi kontrolerzy celni a inspektorzy celni 3400 brutto i do tej pory nic
i nawet mając stanowisko mł. specjalisty inspektor celny ma 3400 brutto poborów i niech nikt nie bredzi, że ze stażem 25 letnim nie zarabia 3000 brutto. A panowie aplikanci i pracujący kilka lat wiedzieliście w czasie rekrutacji za jakie pobory zaczniecie pracę i proponuję troszkę pokory i z czasem jak będziecie mieli gdzie będziecie zarabiać więcej.
 
Żegnam wszystkich forumowiczów i życzę wszystkim najlepszego pracownikom oraz funkcjonariuszom Służby Celnej.
 
bolo1999 znowu błysną intelektem. Pobory 3100 złotych brutto po wartościowaniu dostali starsi kontrolerzy celni a inspektorzy celni 3400 brutto i do tej pory nic
i nawet mając stanowisko mł. specjalisty inspektor celny ma 3400 brutto poborów i niech nikt nie bredzi, że ze stażem 25 letnim nie zarabia 3000 brutto. A panowie aplikanci i pracujący kilka lat wiedzieliście w czasie rekrutacji za jakie pobory zaczniecie pracę i proponuję troszkę pokory i z czasem jak będziecie mieli gdzie będziecie zarabiać więcej.


a ten znowu swoje

jeśli już ty chyba "błysnął" - to po pierwsze

po drugie - nie brakuje przypadków, że aplikanci lub st aplikanci, w służbie przygotowawczej, dostali mł ekspertów - i to są fakty, po drugie - trochę mieszasz - zasadniczą brutto z poborami brutto

po trzecie - mowa była o tym, że ze stażem 25 letnim nie ma człowiek 3 z przodu - myślę że chodziło po pierwsze o to, że zasadnicza brutto to mniej niż 3000, po drugie, że pobory netto to mniej niż 3000 - a to róźnica

po czwarte - pogódź się z tym, że nie ty jesteś przywódcą - wyrażanie zdania to jedno, a permenentne lansowanie tego i odezwy po wielokroć to co innego, a jeśli ktoś się z tobą nie zgadza to atakujesz "małpa" czy "zero"

więcej szacunku dla innych i zdania innych, ostroźniej też z posądzaniem innych o kłamstwa - jak np. mnie - że kłamię pisząc że w podstawówce byłem ponad 35 lat temu - nie znasz mnie, nie wiesz ile mam lat, jaki stopień, stanowisko, staż czy pensję

ochłoń - przez tyle lat nie było cię na tym forum gdy toczyły się walki o wiele róźnych spraw, tak i teraz sprawy potoczą sie z twoim lub bez twojego udziału

kim ty jesteś żeby obrażać innych? trollem? prowokatorem? ignorantem czy bufonem?
 
my będziemy mieli gdzie bo KAS potrzebuje młodych ambitnych funkcjonariuszy. tylko czy ty będziesz miał gdzie dosłużyć do emerytury.
 
Jeszcze trochę, a się w łyżce wody potopicie. Niestety, napiszę to po raz kolejny - poziom dyskusji sięgnął dna.
Czytanie innych rzeczy niż artykuły na głównej i posty Sławka grozi poważnym naruszeniem psychiki.
 
Przykro mi to stwierdzić,ale jesteśmy jedyną służbą,która jest tak bita(czytaj:robiona w bambuko) po d...przez władzę.widzę,że młodzi się podniecają obietnicami podwyżek tylko,że nie pamiętają kto w 2008 roku bronił tej służby!!!szkoda gadać!
 
i dla tego proponuję więcej pokory dla starszych,którzy się wówczas narażali i walczyli o to,żeby Służba Celna przetrwała!
 
Powiem tak, każdy tu pisze o podwyżkach, ale każdy tak piszę trochę pod siebie. Jeden pisze dać podwyżki zależne od stopnia, drugi od lat pracy, trzeci od stanowiska. A ja napiszę inaczej dać wszystkim po równo. Fakt nie jest to sprawiedliwe, ale dzięki temu każdy coś dostanie. Fakt jestem st. specjalistą, ponieważ jestem przewodnikiem psa służbowego. I teraz pytanie do wszystkich, którzy tak źle piszą o st. specjalistach waszym zdaniem stanowisko to nam przewodnikom się nie należy? Tak wartościowanie dało nam przewodnikom (jest nas około 200) st. specjalistę lub co niektórym mł. eksperta.
Dlatego moje zdanie jest proste mamy pulę pieniędzy niech każdy dostanie po te np 300 zł niż teraz sobie uwłaczać i pisać należy się tym a tym już nie, bo on jest specjalista a tamten ekspertem. Trochę to komuną zajechało, ale lepiej tak niż mamy sobie skakać do gardeł.
Pozdrawiam Wszystkich!!!
 
Back
Do góry