• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

prawda boli Graaaaaażynki I Jaaaaaanuszków z syndromem sztokholmskim !!!! będą igrzyska - zamkniemy pyska !!!!
Najbardziej boli frustracja, że jestem przewodniczącą, która nie może porwać za sobą tłumu. I na tłum zwalę. Ja jestem debeściak, tylko tłum pełen Grażynek i Januszów :). Agata, musisz zmienić tłum. Spróbuj jeszcze raz.
 
Najbardziej boli frustracja, że jestem przewodniczącą, która nie może porwać za sobą tłumu. I na tłum zwalę. Ja jestem debeściak, tylko tłum pełen Grażynek i Januszów :). Agata, musisz zmienić tłum. Spróbuj jeszcze raz.
nie da rady, wrzucili mnie ustawowo do wspólnego wora z Grażynkami i Januszkami, oni ciągną ten wór na dno !!!!
 
Zbyt nerwowa jestes jak na kogoś kto ma w d...
przecież, to wy się podniecacie jak młode byczki lub jałówki, nic konstruktywnego, powtarzacie slogany jak mantrę. Jak wam źle, to działajcie, a nie od przeszło roku szczujecie innych aby za was ruszyli 4 litery. Niedoczekanie wasze, pokażcie w końcu że coś potraficie. Nerwowa nie jestem, bawią mnie takie zaczepki - już pisałam gdzie mam porady innych 😂 😂 😂
 
Ostatnia edycja:
przecież, to wy się podniecacie jak młode byczki lub jałówki, nic konstruktywnego, powtarzacie slogany jak mantrę. Jak wam źle, to działajcie, a nie od przeszło roku szczujecie innych aby za was ruszyli 4 litery. Niedoczekanie wasze, pokażcie w końcu że coś potraficie. Nerwowa nie jestem, bawią mnie takie zaczepki - już pisałem gdzie mam porady innych 😂 😂 😂
Agato, mnie jest dobrze 😎 Do niczego Ciebie nie namawiam, nie podniecasz mnie również. Jedyna uwaga którą mogę do Ciebie skierować to więcej spokoju.....Jak przeczytałam „mrówka skarbowa krówka” to serio mam wątpliwości czy wszystko teges😂
 
Czy oficjalnie można odtrąbić rozpoczęcie sezonu ogórkowego?
Czy jednak ZZ poukładał sobie plan działania na te wakacje?
Kto kogo zastępuje i co ma robić?

Bo odnoszę wrażenie, że już kapcie ubrane i czekamy na wrzesień, ekhm... październik.
Zapewne pisma się piszą i to na Tyle. Miała być jakas akcją i cały czas cicho. Pewnie zarzad czeka na propozycje nowej uchwały modernizacyjnej i obiecanek nowego SKAS. Wtedy powie ze poczekajmy i tak nastanie pozna jesień i kolejny rok z rzędu nam przeleci.....
 
Czy oficjalnie można odtrąbić rozpoczęcie sezonu ogórkowego?
Czy jednak ZZ poukładał sobie plan działania na te wakacje?
Kto kogo zastępuje i co ma robić?

Bo odnoszę wrażenie, że już kapcie ubrane i czekamy na wrzesień, ekhm... październik.
Same sukcesy!Będziemy walczyć o podwyżki w 2023,24,25,26 i do końca świata
 
Zolcim ja już 30 lat w służbie.Niech się skarbowcy nie o obrażają...inna praca-służba.Nigdy nie zapomnę 08.06.2016 r.Warszawa.Protest służby celnej,piękny przemarsz z pod Sejmu do Pałacu Prezydenckiego.To było to,Siwy jest super przewodniczącym !!! I to będę wspominać ale również ,służbę w różnych stronach kraju. !!!🇵🇱😊
 
Back
Do góry