• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2022

Może to co czujesz to po prostu twój własny bąk?
Mrówka - skarbowa krówka ! musi prowokować, zaczepiać bowiem inaczej nie miałaby nic do napisania i g..o by znaczyła, tak jak ich protest !!! Oni by latami siedzieli cicho na d...ie, bez podwyżek gdyby nie zaczęło się od podwyżek dla Nas - dla mundurowych !!!! Tam prawie 100% babiniec niemocy !!!
 
Mrówka - skarbowa krówka ! musi prowokować, zaczepiać bowiem inaczej nie miałaby nic do napisania i g..o by znaczyła, tak jak ich protest !!! Oni by latami siedzieli cicho na d...ie, bez podwyżek gdyby nie zaczęło się od podwyżek dla Nas - dla mundurowych !!!! Tam prawie 100% babiniec niemocy !!!
Radzę jeść mniej grochu. To może pomóc.
 
Jestem funkcjonariuszem, ale nie rozumiem naigrawania się że skarbowców. Nie zauważyłam, żeby u nas podejmowane były jakieś spektakularne zrywy i bohaterskie akcje protestacyjne. Odnoszę wrażenie, że w tej chwili każdy liczy tylko kiedy będzie mógł odejść na emeryturę. I tyle!
 
Jestem funkcjonariuszem, ale nie rozumiem naigrawania się że skarbowców. Nie zauważyłam, żeby u nas podejmowane były jakieś spektakularne zrywy i bohaterskie akcje protestacyjne. Odnoszę wrażenie, że w tej chwili każdy liczy tylko kiedy będzie mógł odejść na emeryturę. I tyle!
nie moja wina, że nie rozumiesz - posłużysz 30 lat, to pojmiesz !
 
U nas ochłapy ...

I kolejne grupy:


 

Super. Kto się ceni, ten ma. Nikt za friko tych podwyżek nie dał.
 
Mrówka - skarbowa krówka ! musi prowokować, zaczepiać bowiem inaczej nie miałaby nic do napisania i g..o by znaczyła, tak jak ich protest !!! Oni by latami siedzieli cicho na d...ie, bez podwyżek gdyby nie zaczęło się od podwyżek dla Nas - dla mundurowych !!!! Tam prawie 100% babiniec niemocy !!!
Nie Agato nie siedzieli cicho. na wieść że inkorporują Służbę Celną do Administracji Podatkowej co miało się wiązać z podwyżkami w skarbówce i obcinaniem w cle (kto miał powyżej 6500 brutto miał obcięte) to zorganizowali spartakiadę z pszczółkami. Było takie zdjątko jak pamiętam.
 
Do du** z taką podwyzka, w moim oddziale pracuje funk który całe życie robił na kasie w markecie i na stare lata przyszedł do służby, jako że ma lata pracy z cywila to wyrównali mu mnożnik do 2, a ja mając niestety nie cale 15 lat w służbie, zarabiam mniej niż ten funk z kasy z marketu - mimo że w służbie nie spełnia 2 lata. Związki się popisały swoimi negocjacjami, nadają się tak samo jak nasz rząd - do wymiany!!
 
Dajcie już spokój, jak dzieci w piaskownicy i to ''argumentacją przerzucają się urzędnicy i funkcjonariusze''. A może lepiej przyłączyć się do akcji:

Akcja "Aż poleje się krew" - 2 czerwca.​

 
Czasem przy jednym ognisku można upiec dwie pieczenie.
Po co ta krytyka?
Parę lat temu była próba by powalczyć wspólnie. Obecnie przy widocznym braku tej wspólnoty wydaje się że jak kol wiek wspólna walka miała by jakiś sens i moc to jednak bez konkretnego ruchu skarbowców nie ma co liczyć za specjalnie na funków. Niech skarbowcy wyłożą karty, niech ruszą tyłki. To wtedy może. tym bardziej że cele są nie całkiem spójne. Jak to mówią, pieniądze to nie wszystko. Nie tylko waloryzacja strat inflacyjnych oraz podgonienie stawek rynkowych które odjechały co uniemożliwia trwałe pozyskiwanie zdolnych, wykształconych ale brak ścieżki i widoczny brak perspektyw (czego przykładem są zarówno skarbowcy jak i funkowie latami kiszeni na stanowiskach bez progresu w płacach gdzie nie rzadko nowi ich po prostu prześigają płacowo.), ale również zadość uczynienie zwolnionym poza kryteriami ustawowymi, wydanie świadectw służby oraz wypłacenie należnych odpraw zwolnionym ze służby (ups przymusowo przekształconym ale w końcu skutek przekształcenia jest taki sam tym bardiej że nie pozostaje sie już w służie czego przykłądowym dowodem jest pobieranie emerytury mundurowej przez ucywilizowanych (tego absolutnie nie ganię i nie wytykam) co wprost jest dowodem że w służbie nie są.),.
 
Odniosę się do mojego komentarza.
Pisząc o dwóch pieczeniach, mam na myśli udział związkowców na imprezie.
Na temat cywili, funkcjonariuszy, ścieżki kariery, płac, ucywilnienia .. itd. się nie wypowiadam.
Jaki koń jest, każdy widzi.
To skakanie do oczu od 5 lat niczemu nie służy.
 
Nie Agato nie siedzieli cicho. na wieść że inkorporują Służbę Celną do Administracji Podatkowej co miało się wiązać z podwyżkami w skarbówce i obcinaniem w cle (kto miał powyżej 6500 brutto miał obcięte) to zorganizowali spartakiadę z pszczółkami. Było takie zdjątko jak pamiętam.
Alez cie to boli, że ludzie potrafią się bawić. Spróbuj kiedyś, to miła odskocznia od zrzędzenia
 
Alez cie to boli, że ludzie potrafią się bawić. Spróbuj kiedyś, to miła odskocznia od zrzędzenia
oni są jak gawiedź za komuny na pochodach 1-majowych !!! opozycja pełną gębą, ale w pochodzie na czele ze szturmówkami ! faktycznie - karnie zapie...ją jak mróweczki, za ryżu miseczki ! oni nigdy żadnego realnego protestu nie zrobili i nie zrobią.
 
A Ty, jak ten Alfred Miodowicz - wielka organizatorka, wielkich protestów. No i debat - na cudzych portalach, bo OPZZ już nie ma swojego...
 
A Ty, jak ten Alfred Miodowicz - wielka organizatorka, wielkich protestów. No i debat - na cudzych portalach, bo OPZZ już nie ma swojego...
prawda boli Graaaaaażynki I Jaaaaaanuszków z syndromem sztokholmskim !!!! będą igrzyska - zamkniemy pyska !!!!
 
Back
Do góry