• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Czy może ktos przetłumaczyć te pismo ?😡 co to k... a znaczy. Ja mam ze swoich pieniędzy finansować biednych przedsiębiorców???? Dobiliśmy do dna. Czyli 13 nie wypłaca, niczego 🤔 Te pismo jest tak napisane, że dopiero MF dziś wyjaśnił, ze 13 będą ...🙈
 
Ostatnia edycja:
Czy może ktos przetłumaczyć te pismo ?😡 co to k... a znaczy. Ja mam ze swoich pieniędzy finansować biednych przedsiębiorców???? Dobiliśmy do dna. Czyli 13 nie wypłaca, niczego 🤔
to jedna sprawa, ale jak ma być jak niektóre IAS-y wypłaciły, a inne nie ? jaka równość prawa ?
 
Tego to już w ogóle nie rozumiem. Maja kase dla TVP, dla grajków, ale nas upodlić i poniżyć najłatwiej. Brak mi słów. Jeśli zz tak to zostawia to się wypisuje.
drugi k.... po bydgoszczu anglik !!!! jacy my jesteśmy malutcy, robią co chcą !!! czy my jak żebracy o każdy grosz mamy żebrać ? To wygląda jak walka z nami ! to nie przekrętasy, to my jeteśmy kosztem i problemem.
 
Ostatnia edycja:
Jak się robi w ramach protestu 15 minutowe przerywniki w pracy, to czego się spodziewaliśmy. Strzygą nas jak barany. W 2021 roku trzeba będzie przynosić w zębach gotówkę, a nie wykazywać wirtualne wyniki.
Nowe hasło na nowy rok "Urzędniku udowodnij, ze nie jesteś kosztem'' a może dostaniesz pensję.
 
IAS Lublin staż 11 lat, wyrównanie modernizacji podwyżka 73zł/msc z tych dodatkowych 1,9%. Podwyżki poprzednie (bazowa i modernizacja) 323,65zł. Łącznie 399zł netto/msc + kilka zł większe nocki + lekko większa gruszka.
30 lat służby i z 1.9% 56/msc netto zatem niech młodsi stażem ciągle nie narzekają :). Ja nie narzekam. Raz na wozie raz pod wozem
 
Jak się robi w ramach protestu 15 minutowe przerywniki w pracy, to czego się spodziewaliśmy. Strzygą nas jak barany. W 2021 roku trzeba będzie przynosić w zębach gotówkę, a nie wykazywać wirtualne wyniki.
Nowe hasło na nowy rok "Urzędniku udowodnij, ze nie jesteś kosztem'' a może dostaniesz pensję.
A w tym roku ręką Premiera zabrano wszystko. Nie będzie ani premii na koniec roku, ani nie wyplacą oszczędności. Składamy się na zakup szczepionki.
 
W zasadzie scenariusz się sprawdza. Miałem do niedawna wiele głosów od kolegów że moje założenia są prognozowane w czarnych barwach. Eh! Warto jednak było rzucić papierami.
Miałbym jeszcze kilka pomysłów do podrzucenia skas i mf-owi jak bardziej nas upodlić I doprowadzić że kto żyw odejdzie z tej firmy. Ale daruję sobie bo podpowiadaczy mają dość. Żałuję tylko, że tak późno złożyłem wniosek o emkę. Ten okręt przykrywa coraz grubsza warstwa mułu, a do dna jeszcze trochę. "Gratuluję" decydentom zrujnowania sprawnej służby.
 
@jakubek40 i Waszą służbę i nas. Zrobili wszystkich w trąbe bez mydła. Szkoda i Was i Nas. Zazdroszczę Tym z Was, którzy mogą uciec z tego bagna. Ja jeszcze muszę trochę popracować.
 
30 lat służby i z 1.9% 56/msc netto zatem niech młodsi stażem ciągle nie narzekają :). Ja nie narzekam. Raz na wozie raz pod wozem
Ciesz się że cokolwiek dostałeś, ja w skutek tego zjebanego porozumienia nie dostałem nic. Motywacja,zaangażowanie u mnie przestała istnieć nawet w śladowych ilościach a balansowałem na granicy, i w zasadzie to zrobię wszystko aby pożytku ze mnie nie mieli jak najdłużej.
 
Miałbym jeszcze kilka pomysłów do podrzucenia skas i mf-owi jak bardziej nas upodlić I doprowadzić że kto żyw odejdzie z tej firmy. Ale daruję sobie bo podpowiadaczy mają dość. Żałuję tylko, że tak późno złożyłem wniosek o emkę. Ten okręt przykrywa coraz grubsza warstwa mułu, a do dna jeszcze trochę. "Gratuluję" decydentom zrujnowania sprawnej służby.
Skąd wiesz, że nie o to chodziło ?!
Pozbywszy się tych, którym byłoby trzeba coś jeszcze dać, pozostałym MF zrobi kolejną "reformę"
i stworzy "służbę" na własnych "zasadach" ...
 
Skąd wiesz, że nie o to chodziło ?!
Pozbywszy się tych, którym byłoby trzeba coś jeszcze dać, pozostałym MF zrobi kolejną "reformę"
i stworzy "służbę" na własnych "zasadach" ...
Już współczuję. A ja teraz wpadam do bardzo licznego elektoratu I będę optował przeciwko dojnej zmianie. A poza tym jako emeryt ciągle mogę wspomagać nasze działania😉
 
Bandycki rząd. Najpierw trwoni pieniądze na wybory, które nie miały prawa się odbyć, na TVP i wątpliwej jakości artystów, a teraz zabiera budżetówce. Jeszcze w międzyczasie dali podwyżki w ministerstwach dla podsekretarzy. Jeśli dobrze rozumieć pismo to jeszcze dofinansujemy upadającą turystykę itp. Tylko, kto z tej turystyki będzie później korzystał, bo nas chyba nie będzie stać.
 
Back
Do góry