• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Tylko czekać aż wzorem policji tłuste kotki na ekspertach które przenoszone są co pół roku gdzie indziej, po różnych referatach (czyli nic nie robią, bo nie zdążą się nawet nauczyć) dostaną 1500 zł za staż. I tak byle 5 lat się przebujac i cyk, emeryturka.
 
Raczej partii PO za to że za nasze pieniądze (wspomniane 69mln) zafundowała sobie wymianę kandydata . Także może o POlityce nie piszmy w temacie podwyżek, bo to może być "śliskie" dla co niektórych
Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Gdyby Polska mogła skorzystać z planu Marshalla, to w tym momencie byśmy mieli stan ekonomiczny conajmniej taki jak w Niemczech. I co z tego?

Miejsce na wylewanie żali zostaw sobie gdzie indziej.
Ostatnio słyszałem od reprezentantki związku, że trzeba być wdzięcznym za załatwienie emerytur.
Powiem tyle, gdyby nie policja i psia grypa ze strajkiem w listopadzie 2018r to żaden związek nie dałby rady tego pochnąć. A póki co to widać, że emerytury zostały załatwione dla byłych dyrektorów, naczelników i kierowników, którzy przy 50-paru procentach mają po 5-7 tysięcy zł emerytury, a to oni najbardziej represjonowali ruchy związku.
 
Ostatnia edycja:
Co Wy bredzicie??! Gdyby nie Sławek i ludzie, którzy poszli za jego apelem, emerytur by NIE BYŁO! A z planami Marshalla nie wyjeżdżaj. Wystarczy popatrzeć co się dzieje dookoła i jak i o co dane partie grają. Dlatego Twoje żale Fentyl mnie nie interesują- pisałem w poprzednim poście-to nie miejsce na politykę. Po kiego zaczynałeś ze swoimi "mundrościami"?
 
Mój mąż już stracił cierpliwość i kazał składać wypowiedzenie....
MOJA żona ma cierpliwość......, ale rozglądają się za nią inni....
trwa u mojego boku, ale nie wiem jak długo wytrzyma😎, nie wiem czy się cieszyć, czy już "podwyżkę odkładać na rozwód"
oczywiście z mojej winy , brak możliwości utrzymania rodziny,,,,ale może, sędzia będzie łaskawy i przysoli
alimenty adekwatne do dochodu??🥵
 
W IAS Katowice Dyrektor uważa że nagrody za I kwartał to 2 tygodnie marca, chce żeby premie za Ikwartał dostali Ci, którzy znacząco walczyli z wirusem. Czyli styczeń, luty nieistotny. Oczywiście życzy sobie obszernych wypracowań, a dostaną ci co zawsze Zosia z kadr i Janusz z logistyki 😀
 
W związku z tym że "otrzymamy zaje.....stą nagrodę kwartalną" powiesiłem mapę świata na ścianie i dałem żonie lotki mówiąc że pojedziemy na dwa tygodnie tam gdzie trafi lotką. I wiecie co? Ja pier....le urlop spędzimy za szafą, myślę że wystarczy mi tej nagrody na realizację takich planów;););););)
 
W związku z tym że "otrzymamy zaje.....stą nagrodę kwartalną" powiesiłem mapę świata na ścianie i dałem żonie lotki mówiąc że pojedziemy na dwa tygodnie tam gdzie trafi lotką. I wiecie co? Ja pier....le urlop spędzimy za szafą, myślę że wystarczy mi tej nagrody na realizację takich planów;););););)
Z rzekomej "podwyżki" spokojnie uzbierasz na "Malediwy", czy temu podobne wczasy... :mad: :mad:
 
Tylko czekać aż wzorem policji tłuste kotki na ekspertach które przenoszone są co pół roku gdzie indziej, po różnych referatach (czyli nic nie robią, bo nie zdążą się nawet nauczyć) dostaną 1500 zł za staż. I tak byle 5 lat się przebujac i cyk, emeryturka.
Jak to wejdzie, to chyba dwa ciągniki będą potrzebne do oderwania od biurka. I tak nie dadzą rady.... Zamiast zainwestować w młodych to kasa pójdzie w geriatrię, która nie potrafi tabelki w exelu zrobić. Nosz kwmać.
 
To jest genialne w swojej prostocie. Jakby można było się przenosić a nie brać udział w całym naborze to podejrzewam, że odeszło by około 25-35 % ludzi co myślą o swojej przyszłości łącznie ze mną. Bo na ten syf to już patrzeć nie mogę.
No to na co czekasz? Dalej będziesz się męczył? Zdrowia szkoda.
 
Jak to wejdzie, to chyba dwa ciągniki będą potrzebne do oderwania od biurka. I tak nie dadzą rady.... Zamiast zainwestować w młodych to kasa pójdzie w geriatrię, która nie potrafi tabelki w exelu zrobić. Nosz kwmać.
To jeszcze nie te czasy, na które tak niecierpliwie czekasz. Ale bez obaw - doczekasz!
Za 20 lat eutanazja może być legalna - jak wychowasz dzieci odpowiednio, to się załapiesz ...
 

To jest teraz ważne
 
Jak to wejdzie, to chyba dwa ciągniki będą potrzebne do oderwania od biurka. I tak nie dadzą rady.... Zamiast zainwestować w młodych to kasa pójdzie w geriatrię, która nie potrafi tabelki w exelu zrobić. Nosz kwmać.

Twoi rodzice to geriatria która nie umie tabelki w exelu zrobić?

A ty taki wspaniały, wyjątkowy bo umiesz?

Żałosny jesteś w tym swoim prostactwie...

Nawet jeśli masz rację, to na pewno nie wobec wszystkich...

No i forma wypowiedzi...
 
Back
Do góry