• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

@cat - 5 + (5+10+4) x 2=43 - w/g mnie jest tak (y):whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
Amoże 5 + (5+10+2x4)x4=5+23x4=5+92=97?
Zakładając, że 1 trampek jest wart połowę tego co para.
A czy buty które miał wcześniej były bezwartościowe? Jeśli nie to czy były tańsze czy droższe niż trampki?

A MF pokazał jak potrafi liczyć, wyliczając nam w ubiegłym roku wielokrotność kwoty bazowej.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli MF liczy podwyżki na podstawie wstawionego załącznika to nie dziwię się że im wychodzą różne wyniki - choć powinien jeden 😙😙😋Pokaż załącznik: 6888
A ile wam wyszło :unsure::unsure::unsure::unsure:?????????????????????
A czy uwzględniliście, że posypki na jednym lodzie jest 1243 okruchy, zaś na innych 1272 ???? :) Ponadto od wartości chłopca odjąć stare czarne buty i dopiero dodać nowe brązowe buty i wówczas to tak, można rachować ...
 
A czy uwzględniliście, że posypki na jednym lodzie jest 1243 okruchy, zaś na innych 1272 ???? :) Ponadto od wartości chłopca odjąć stare czarne buty i dopiero dodać nowe brązowe buty i wówczas to tak, można rachować ...
Temat podwyżki 2020 a tu o butach.
Myślę, że już nam szyną buty
 
Dzieki celnikom wszystko macie podwyzki jakie były i inne sprawy za kazdym razem dajecie ciała. Nawet na swietach państwowych przedstawiajanas jako KAS gdzie każda słuzba jest wyodrębniona. Miejcie chociaż swoją godność jak widac jej Wam brakuje. Dalej z Ludwikiem ciągnijcie to się tylko na 3 Waszych ostatnich wypłatach zakończy.. Miejcie jaja i wezcie się w garść bo naprawdę
Aleś mnie teraz ubawił 😂 Przecież jesteś kas
 
Aleś mnie teraz ubawił 😂 Przecież jesteś kas

W mediach bardzo często, prawdopodobnie bazując na komunikatach kas, mf i ias, pojawia się dziwoląg"funkcjonariusze kas"

Nie ma czegoś takiego

Byli funkcjonariusze Służby Celnej, a teraz działają funkcjonariusze Służby Celno - Skarbowej

Wszystko...
 
Hmmmm
W mediach bardzo często, prawdopodobnie bazując na komunikatach kas, mf i ias, pojawia się dziwoląg"funkcjonariusze kas"

Nie ma czegoś takiego

Byli funkcjonariusze Służby Celnej, a teraz działają funkcjonariusze Służby Celno - Skarbowej

Wszystko...
Tak, wiem co było kiedyś a co jest dziś. Chciał nie chciał kierownictwo mamy wspólne a pisanie głupot pod adresem cytuje „srarbowcow” po
W mediach bardzo często, prawdopodobnie bazując na komunikatach kas, mf i ias, pojawia się dziwoląg"funkcjonariusze kas"

Nie ma czegoś takiego

Byli funkcjonariusze Służby Celnej, a teraz działają funkcjonariusze Służby Celno - Skarbowej

Wszystko...
a ja mam wrażenie ze kolega nie to miał na myśli. Jego baaardzo sam skrót kas mierzi. Proszę mi wierzyć ze nie tylko was funkcjonariuszy służby celno-skarbowej ono mierzi 🙂
 
Ciężko zrozumieć o co ci chodzi

Podwójny cytat tego samego posta i urwane zdanie:

adresem cytuje „srarbowcow” po
 
Back
Do góry