• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Jeśli MF liczy podwyżki na podstawie wstawionego załącznika to nie dziwię się że im wychodzą różne wyniki - choć powinien jeden 😙😙😋
podwyżki.jpg

A ile wam wyszło :unsure::unsure::unsure::unsure:?????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Przeglądam forum skarbowcow A tam naglowek, żeby nie myśleć o podwyżkach i nagrodach. Po prostu ręce opadają. Oczywiście chodzi tam o wizje zwolnien ale powrwsze zdanie udowadnia, że połączenie nas to był po prostu dramat. Jestem optymistką i do końca wierzyłam że pan L w końcu tupnie noga i bez podziałów ogarniemy temat wypłaty podwyżki. Okazuje się jednak, że znow będą czekac aż za celnicy coś wywalczy
To może ty zmuś Pana L, żeby tupnal noga i ogarnął temat podwyżek. Skarbowcy tak samo chcą podwyżek jak i wy, a ty masz taki sam wpływ na działania Pana L co skarbowiec. Pochwal się jak już coś wywalczysz ty osobiście. No bo chyba to dla ciebie nie problem. Czy tylko umiesz narzekać na skarbowców i czekac aż celnicy coś wywalcza?
 
Mrówka ja proponuje żeby Ci co utrzymują związek pana L w końcu tupneli noga. Nikt sam nic nie wywalczy, taka jest prawda . Im jesteśmy bardziej podzieleni tym gorzej dla nas
 
Dzieki celnikom wszystko macie podwyzki jakie były i inne sprawy za kazdym razem dajecie ciała. Nawet na swietach państwowych przedstawiajanas jako KAS gdzie każda słuzba jest wyodrębniona. Miejcie chociaż swoją godność jak widac jej Wam brakuje. Dalej z Ludwikiem ciągnijcie to się tylko na 3 Waszych ostatnich wypłatach zakończy.. Miejcie jaja i wezcie się w garść bo naprawdę
 
Jak nadal ufacie temu panu to na innym forum poruszjcie tematy a jesli wazna dlaWas jest prawda uczciwość koleżeństwo i dobro Wasze i Waszych rodzin to: Celniku zadeklaruj się!! Nasz zwiazek nie zawodzi mimo wielkich przeszkód i walk wygrywamy :)
 
zależy od punktu widzenia - :) - @cat nie podałem wyniku jeszcze hihihih
właśnie w tym cała zabawa że każdy widzi coś innego w MF-ie także.

Według mnie, matematyka to "twarda" nauka i nie istnieje w niej zależność od "punktu widzenia".


@cat - 5 + (5+10+4) x 2=43 - w/g mnie jest tak

Dlatego w tym równaniu popełniłeś dwa kardynalne błędy.

edit
ps
Przepraszam, powinienem od razu wyjaśnić, ale to już na prive …
 
Ostatnia edycja:
43 powinno byc Cat pierw w nawiasie i mnozenie chyba ze było -5 to wtedy 33 symbol najwiekszego iliminackiego wtajemnicznia jakie miał nasz Zbig:)
 
43 powinno byc Cat pierw w nawiasie i mnozenie chyba ze było -5 to wtedy 33 symbol najwiekszego iliminackiego wtajemnicznia jakie miał nasz Zbig:)

:LOL::LOL::LOL:
Naprawdę sądzisz Kolego, że zabrałbym w tym głos, nie znając PODSTAWOWYCH zasad matematyki ?!

Jedna (mała) podpowiedź:
- Jeżeli JEDEN trampek, jest dla Ciebie wart połowę wartości pary trampków, to może do skarbówki się
nadajesz, ale finanse domowe, to zapewne u Ciebie "leżą i kwiczą" ...

ps
Tylko się nie obrażaj. Ten błąd od początku miałem za oczywisty.
 

:LOL::LOL::LOL:
Naprawdę sądzisz Kolego, że zabrałbym w tym głos, nie znając PODSTAWOWYCH zasad matematyki ?!

Jedna (mała) podpowiedź:
- Jeżeli JEDEN trampek, jest dla Ciebie wart połowę wartości pary trampków, to może do skarbówki się
nadajesz, ale finanse domowe, to zapewne u Ciebie "leżą i kwiczą" ...

ps
Tylko się nie obrażaj. Ten błąd od początku miałem za oczywisty.
Jak sam widzisz z naszymi podwyżkami jest jak z tym wynikiem. Podaj swój wynik - przeanalizuję - :unsure::unsure::unsure::unsure:, chciałbym wiedzieć gdzie ten błąd?

Może w tym, iż kiedyś przyjąłem się do cła??????? :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:
 

Attachments

  • KURCZAK.GIF
    KURCZAK.GIF
    10,4 KB · Wyświetleń: 432
Jeśli MF liczy podwyżki na podstawie wstawionego załącznika to nie dziwię się że im wychodzą różne wyniki - choć powinien jeden 😙😙😋Pokaż załącznik: 6888
A ile wam wyszło :unsure::unsure::unsure::unsure:?????????????????????
dobra, dałem rozwiązanie, ale nie przyglądałem się obrazkom dokładnie ;p
5+(5+4+10)*2=43

edytowałem tyle razy ten post, bo za każdym razem co ogladałem ten obrazek to wyłapywałem coś nowego :D fajne
 
Ostatnia edycja:
Jak sam widzisz z naszymi podwyżkami jest jak z tym wynikiem. Podaj swój wynik - przeanalizuję - ... , chciałbym wiedzieć gdzie ten błąd?
Może w tym, iż kiedyś przyjąłem się do cła??????? ...

Odpowiedź masz na privie ...
 
Jeżeli symbol loda oraz znak mnożenia w ostatnim działaniu obrócimy w lewo o 45° tak aby stał pionowo to zamiast znaku mnożenia x będzie znak +.
Symbol loda w ostatnim działaniu nieprzypadkowo jest pochylony wzgledem symboli loda w poprzednich dzialaniach.
Wynik 26.
 
Ostatnia edycja:
dobra, dałem rozwiązanie, ale nie przyglądałem się obrazkom dokładnie ;p
5+(5+4+10)*2=43

edytowałem tyle razy ten post, bo za każdym razem co ogladałem ten obrazek to wyłapywałem coś nowego :D fajne
Jeśli w MF-ie też tak liczą i za każdym razem wychodzi im inny wynik, to jasne że nie będzie podwyżek w kwietniu :oops:
 
Ostatnia edycja:
10+5x4=30
@ edit
ah tam połowa obrazka, to
5+5*2=15

DOBRE !!
  • Pierwszy wynik, to dla MF'u
  • Drugi wynik, to dla naszych przełożonych
ale
- Trzeci wynik będzie dla nas - 0+5x2=10
No i jest
- Czwarty wynik, dla statystyki i mediów - 5*+(5 2 10)x2=10425
gdzie 5* jest wartością statystycznie zerową - przeznaczoną na lewe dochody "wyliczających" ...
 
Back
Do góry