Podwyżki 2020

katryna

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
9
W obecnej sytuacji nie czas na przepychanki. Szybko dogadajcie się, że wszystkim po równo i niech ruszają wypłaty zanim zdążą przesunąć środki. Tu trzeba działać w ekspresowym tempie.

gutek_pl

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
58
najprościej to pule z modernizacji podzielić równo na ilość fc i dać ludziom niezależnie od kwoty o jaka wzrośnie uposażenie po tej budżetowej... to jest najprostsze rozwiazanie... ma swoje minusy ale jeden zasadniczy plus, jest najszybsze do wdrożenia...

kwota podzielić na etaty i doliczyć, proste i szybkie i o to teraz chodzi...

starmen4

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Oby dali 6% podwyzki a reszte z Modernizacji potraktuje jako dar od losu. Polecam minimalizm w oczekiwaniach z uwagii na ogolna sytuacje...
Wiem z pewnego źródła że moderniazacji NIE BĘDZIE. Jak to się ma do swobodnego przepływu towarów?

• Złość
Reactions: PJS

bigi9

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
185
To wskaz to pewne źródło. A ja wiem, że będzie Tylko trzeba się spieszyć z decyzjami

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 153
To wskaz to pewne źródło. A ja wiem, że będzie Tylko trzeba się spieszyć z decyzjami

Pewnego razu, w pewnym kraju, pewni ludzie podjęli pewne decyzje.
Zapewne byli to pewni politycy pewnej partii, którzy w pewnych sprawach pewnie się boją
upewniać pewien sort ludzi w pewnym przekonaniu, o pewnej przyszłości pewnych zasad.
Pewnie dlatego można być pewnym, że pewne rzeczy się nie zmienią, a pewnie pewne,
z pewnością będą musiały zmienić pewne kryteria ...

Cooper

Użytkownik
Punkty reakcji
8
Miasto
zapomniany wschód
Jesteśmy już na prostej, i zależy czy przekroczymy metę jak inne służby z podwyżkami czy jednak nasze związku po raz kolejny pokażą ze nie potrafią się dogadać w jakże ważnej dla nas wszystkich kwestii. Wszystkim po równo. I taki komunikat przekazać do dyrekcji IAS. Jak mówi stare chińskie przysłowie "lepiej mieć 50% z czegoś, niż 100% z niczego".

prawdziwycol

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
14
czyli mam rozumieć, że w momencie podpisania przez prezydenta uchwały budżetowej dostaniemy te 6% a ta podwyżkę modernizacyjną kiedy związki dogadają się z DIC-ami ?

prawdziwycol

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
14
sory, że zadaje może takie proste pytania ale jak pracuje 7 lat jestem starszym specem to ile się mogę spodziewać ? :) Nie chcę doznać szoku :)

mimi11

Użytkownik
Punkty reakcji
6
czyli mam rozumieć, że w momencie podpisania przez prezydenta uchwały budżetowej dostaniemy te 6% a ta podwyżkę modernizacyjną kiedy związki dogadają się z DIC-ami ?
Może warto by brać i nie prowadzić zwady bo nie dostaniemy nic i taki będzie koronny finał. Poza tym jesteśmy w grupie ryzyka a statystyki rosną 😫😓😫

Dragnor

Użytkownik
Punkty reakcji
75
Wiem z pewnego źródła że moderniazacji NIE BĘDZIE. Jak to się ma do swobodnego przepływu towarów?
Z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale bardziej niż "pewne" źródło, wiarygodna jest dla mnie informacja od pana Sławomira, który wyraźnie napisał:
Ja mam świeżą informację z MF, że wszystko jest ok z podwyżkami także dla funkcjonariuszy, czyli 729zł przeciętnie na etat. Zresztą ja nie dopuszczam nawet innej myśli.

PJS

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
452
Miasto
Polska
sory, że zadaje może takie proste pytania ale jak pracuje 7 lat jestem starszym specem to ile się mogę spodziewać ? :) Nie chcę doznać szoku :)
Twoje pytanie jest bardzo proste i trudne jednocześnie.
Z ustawy budżetowej dostaniesz 6%. Dolicz sobie 6% do swoich mnożnikowych składników uposażenia (najczęściej sa to zasadnicza+stażowe+dodatek za stopień). Chcesz prostszą metodę na wyliczenie podwyzki netto, to od wypłaty odejmij dodatek kontrolerski (jeśli masz) i z pozostałej kwoty oblicz 6% - to będzie Twoja podwyżka budżetowa.
Teraz trudniejsza część modernizacyjna. Tutaj na tą chcwilę nikt nie da Ci wiarygodnej odpowiedzi. Możesz dostać 100 zł a może 600 zł a może nic.
Z uchwały modernizacyjnej wynika jedno a z porozumień, pseudoporozumień, obietnic czy życzeń co innego

Mil

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
74
Do 10 lat ze st. specem mają zabierać 500 z tego co masz teraz powyżej 10 lat mają zabierać tysiąc. Więc szoku nie będzie.

prawdziwycol

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
14
Dzięki za odpowiedz. Mam nadzieje, że podwyżki będą satysfakcjonowały nasz wszystkich. :)

Do góry