• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Dlatego sprawę podwyżek trzeba będzie szybko zakończyć. Bez zbędnych, nic nie wnoszących kłótni. Wariant kompromisowy dla wszystkich, zanim rzeczywiście ktoś wpadnie na pomysł żeby to zamrozić na LATA.
 
niech zgadnę, wina związków ??? :(
.. a może lepiej nie kamić trolli.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Skończ, bo już żal Cię czytać. Nie masz nic mądrego do napisania oprócz obrażania, to sobie odpuść, bo tylko podnosisz ludziom ciśnienie.
Nie będę się zniżał do Twojego poziomu i Cię obrażał.
 
czekam aż zakończysz sprawę podwyżek szybko.
jestem za, odszczekam i dorosnę do właściwego poziomu.
póki co wnerwiają mnie takie magiczne zaklęcia i ... nie mogę zwołać posiedzenia sejmu ;).
czekam na dobre info
nie jestem przeciw !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Dlatego sprawę podwyżek trzeba będzie szybko zakończyć. Bez zbędnych, nic nie wnoszących kłótni. Wariant kompromisowy dla wszystkich, zanim rzeczywiście ktoś wpadnie na pomysł żeby to zamrozić na LATA.

Proponuję zrezygnować z przeciętnych wartości podwyżek i dać wszystkim po równo, tak jak w tamtym roku. Mam na myśli podwyżkę z uchwały modernizacyjnej.
 
.. i tylko to może nas "uratować" - nieuchronność przegłosowania nieaktualnej kalkulacji.
tego co stało się ze światową gospodarką w ostatnich tygodniach nikt nie mógł przewidzieć.
czekają nas jako środowisko niesamowite wyzwania w najbliższych miesiącach.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Kto będzie musiał odrabiać straty po epidemii? Kto?! My?! A nawet, ani słowa podziękowań dla KAS w TV. Nawet Prokuratura przygarnęła do siebie sukces przekazania spirytusu na wiadome cele 😂

Gdzie nasza Szefowa?
 
Kto będzie musiał odrabiać straty po epidemii? Kto?! My?! A nawet, ani słowa podziękowań dla KAS w TV. Nawet Prokuratura przygarnęła do siebie sukces przekazania spirytusu na wiadome cele 😂

Gdzie nasza Szefowa?
Odrabiać straty bedą przedsiębiorcy. My możemy przyłozyć do tego rękę pomagajac uczciwym i zwalczajac nieuczciwych.
A Szefowa faktycznie, mogłaby sie pokazać i powiedzieć kilka ciepłych słów o swoich f-szach.
Może ma kwarantannę?
 
Odrabiać straty bedą przedsiębiorcy. My możemy przyłozyć do tego rękę pomagajac uczciwym i zwalczajac nieuczciwych.
A Szefowa faktycznie, mogłaby sie pokazać i powiedzieć kilka ciepłych słów o swoich f-szach.
Może ma kwarantannę?

Przynajmniej Orlen dałby nam darmową kawę a tam dają wszystkim służbom tylko nie nam 😭 nawet ci nas nie docenili 😃
 
W piątek odbędzie się głosowanie nad budżetem

 
Jesteśmy w 6 rozdziale wynagrodzeń, część 19 budżetu.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry