• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Oh ta zbiurokratyzowana skarbówka i ta wspaniała służba celno-skarbowa..... No to teraz wasza kolej celnicy, zrobicie coś czy skończy się na wysmiewaniu skarbowców?
Mrowka sorki, ale jak ja protestowalam w 2016 i uwierz mój protest byl bardziej dolegliwy dla przełożonego niż wyłączenie kompa na kawę, to wy sobie spartakiadę z poparciem dla KAS urządziliście. W przebraniach Pszczółki Mai i Gucia firmowaliście ten burdel. Moje poparcie dla skarbowców zaczyna się i kończy na moich ucywilnionych kolegach. Dla mnie satysfakcjonująca jest obietnica SKAS, że nie będzie zwolnień. Bo jak znam życie to po raz kolejny oberwaliby celnicy. Masz swojego związkowca, niech walczy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Spokojna twoja rozczochrana o celników...

Nie jesteś w celnikach.pl to się tym nie stresuj..

Skup się na zaostrzeniu akcji z ku..., jak tam twoje koleżanki? Lepiej?



A gdyby nie wyszło to możesz zostać kolejną osobą w rodzinie na etacie nauczycielskim.., przecież:

Owszem, lepiej, za to widzę u was gorzej i to znacznie. Nawet waszemu przewodniczącemu się najwyraźniej odechciało.
Zeby kogoś krytykować to trzeba samemu coś robić, a nie tylko pisać, że w 1886 to ja robiłem to czy tamto, jak większość tutaj.
 
Owszem, lepiej, za to widzę u was gorzej i to znacznie. Nawet waszemu przewodniczącemu się najwyraźniej odechciało.
Zeby kogoś krytykować to trzeba samemu coś robić, a nie tylko pisać, że w 1886 to ja robiłem to czy tamto, jak większość tutaj.

1886? Tak długo nie służę...

Jak słusznie zauważył mały, żeby poderwać ludzi do protestu trzeba mieć autorytet..

Nie będziemy się licytować czy większy autorytet ma tl czy Sławek...

Historia poprowadzonych różnego rodzaju protestów świadczy o ich autorytecie...

Nadal, i wcale nie ironicznie, życzę skarbowcom konsolidacji i skuteczności wobec perspektywy próby przeprowadzenia pierwszego prawdziwego i skutecznego protestu

A jak autorytet liderów oceniają doły?

5 000 w celnikach.pl, i ile w s? 1000? Niechby nawet i 2000...

Wszystko

Nasz lider utracił mundur w efekcie nieustępliwości w walce o nas...

Wasz jest na etacie związkowym opłacanym przez mf...

Powodzenia a o nas się nie martw
 
Oh ta zbiurokratyzowana skarbówka i ta wspaniała służba celno-skarbowa..... No to teraz wasza kolej celnicy, zrobicie coś czy skończy się na wysmiewaniu skarbowców?
I jeszcze jedno Mrówka. Celnicy, jako niespełna 15000 grupa, potrafili zebrać 200 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem emerytalnym. Skarbowcy, których było ok 60 tysięcy nie byli w stanie zebrać podpisów pod projektem Sławka, który w istocie był pod Skarbowców skrojony. Nie potrafiliście podpisać się pod nim sami i poprosić o podpis męża/ żonę, matkę ojca, pełnoletnie dziecko. Więc o czym my mowimy... W trakcie naszych protestów stanęła granica i oddziały. Przełożeni nas straszyli i mobingowali. Wy z wyłączeniem kompów na 20 min daleko nie zajedziecie. I nie mów nam teraz co celnicy powinni. Zastanów się co możecie zrobić Wy....

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
1886? Tak długo nie służę...

Jak słusznie zauważył mały, żeby poderwać ludzi do protestu trzeba mieć autorytet..

Nie będziemy się licytować czy większy autorytet ma tl czy Sławek...

Historia poprowadzonych różnego rodzaju protestów świadczy o ich autorytecie...

Nadal, i wcale nie ironicznie, życzę skarbowcom konsolidacji i skuteczności wobec perspektywy próby przeprowadzenia pierwszego prawdziwego i skutecznego protestu

A jak autorytet liderów oceniają doły?

5 000 w celnikach.pl, i ile w s? 1000? Niechby nawet i 2000...

Wszystko

Nasz lider utracił mundur w efekcie nieustępliwości w walce o nas...

Wasz jest na etacie związkowym opłacanym przez mf...

Powodzenia a o nas się nie martw
Nie wiem z czego wniosek, że się o was martwie
 
Nie wiem z czego wniosek, że się o was martwie
No to ja się martwię o Ciebie - ta konsolidacja systemów i procesów informatycznych, to nic innego jak początek zaorywania małych US. Cło przeszło to 20 lat temu. Nie będzie zwolnień tak samo jak kwota z modernizacji była niezagrożona. Dobrze, że "na dzień dzisiejszy" powiedziała SKAS. Aktualnie kwota z modernizacji jest zagrożona/stracona.
No ale nic to.... zróbcie drugą przerwę na kawę, ale teraz po całości na kozaku na 22 minuty się sfochujcie:eek::D.
 
@Sedzia od 2017 r. jesteśmy razem i nie pamiętam jakiegoś buntu wznieconego przez celników do którego, ja skarbowiec, mógłbym się przyłączyć. Wiem, że strajki były przed tym przymusowym połączeniem, ale po połączeniu szału nie było. I jeszcze jedno, wielu skarbowców uważało i uważa, że połączenie tak różnych organizmów to pomyłka. Czas pokazał, że to prawda. Jednak żyjemy w tym tworze i zawalczmy razem o siebie, dążąc do pokojowego rozdzielenia.
 
Ostatnia edycja:
@Sedzia od 2017 r. jesteśmy razem i nie pamiętam jakiegoś buntu wznieconego przez celników do którego, ja skarbowiec, mógłbym się przyłączyć. Wiem, że strajki były przed tym przymusowym połączeniem, ale po połączeniu szału nie było. I jeszcze jedno, wielu skarbowców uważało i uważa, że połączenie tak różnych organizmów to pomyłka. Czas pokazał, że to prawda. Jednak żyjemy w tym tworze i zawalczmy razem o siebie, dążąc do pokojowego rozdzielenia.

Taa.............Teraz zawalczmy razem. Wiesz @Mały ? Mnie jest już bliżej niż dalej /życiowo/ ale jak na to wszystko patrzę z boku to odnoszę wrażenie, że nigdy Celnicy nie utożsamią się ze Skarbowcami. Dzieli nas przepaść zawodowa. Obce są Nam wszelkiego rodzaju kontrole finansowe, paragony, PIT-y itp. nas szkolono w zupełnie innym kierunku. Taka prawda. To My wywalczyliśmy emerytury. Wręcz wyrwaliśmy dla siebie to co należało się Nam jak" psu micha". To każdy z Nas zbierał podpisy pod petycją. Co Wy zrobiliście albo macie zamiar zrobić ?! My mamy Sławka a Wy kogo macie? Komu zaufaliście? Nasz Sławek poświęcił swoje życie osobiste Naszej sprawie. Dzisiaj ma problemy z tego powodu. Kogo Wy macie jako orędownika? Zawalczmy razem? @Mały przynajmniej bądź mężczyzną i powiedz: " słuchajcie nie mamy z kim tego zrobić bo w naszym otoczeniu nie ma takiego Człowieka jakiego Wy macie". Może wtedy Celnik jeden z drugim podejmie samodzielnie decyzję. Wybacz ale ja już tego nie zrobię albowiem jestem.......w stanie spoczynku nie mniej jednak za Swoimi celnikami stanę ubrany w mundur, który cały czas posiadam
 
Nie wiem z czego wniosek, że się o was martwie

Stąd przebija twoja troska czy damy radę:

Oh ta zbiurokratyzowana skarbówka i ta wspaniała służba celno-skarbowa..... No to teraz wasza kolej celnicy, zrobicie coś czy skończy się na wysmiewaniu skarbowców?

Owszem, lepiej, za to widzę u was gorzej i to znacznie. Nawet waszemu przewodniczącemu się najwyraźniej odechciało.
Zeby kogoś krytykować to trzeba samemu coś robić, a nie tylko pisać, że w 1886 to ja robiłem to czy tamto, jak większość tutaj.
 
@Sedzia od 2017 r. jesteśmy razem i nie pamiętam jakiegoś buntu wznieconego przez celników do którego, ja skarbowiec, mógłbym się przyłączyć. Wiem, że strajki były przed tym przymusowym połączeniem, ale po połączeniu szału nie było. I jeszcze jedno, wielu skarbowców uważało i uważa, że połączenie tak różnych organizmów to pomyłka. Czas pokazał, że to prawda. Jednak żyjemy w tym tworze i zawalczmy razem o siebie, dążąc do pokojowego rozdzielenia.
W potworze nie tworze.
 
 
tenor.gif
 
Back
Do góry