• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

@Celina przejrzałem na FB stronę moderowaną przez tą osobę. Nie ma tam takiego tematu. Naprawdę nie ma ani jednego celnika na tyle odważnego, który taki temat zainicjowałby? Nie wiem kim jest @Celina, ale to co napisała jest w stylu "jedna baba, drugiej babie
...". Takie szczucie. Tylko po co. Mamy o co walczyć, m.in. o oszczędności, które np na podkarpackiej izbie i po stronie cywili i funkcjonariuszy są spore.

Moje posty, nie wszystkie ale wiele, było usuwanych gdy przedstawiałem punkt widzenia funkcjonariusza

A na tamtym forum dostałem bana a admin nie reaguje na maile, regulaminu oczywiście nie ĺamaĺem

Taka uwaga a propos dialogu i solidarności
 
@bolo1999 Ty odnosisz się do strony skarbowcy.pl. Tam ja mam bana do dziś. Wyleciałem za nieprawomyślność. Ale ja piszę o grupie na FB, a to trochę coś innego.
 
uważam, że byloby fajnie gdyby to był skarbowiec, z wielu powodów. Celnicy odebraliby to pozytywnie a skarbowcy pewnie też lepiej.
 
Mały .... pisałam że temat został przedstawiony , ale ty uznałeś że ...jedna baba drugiej babie.... o co ci teraz chodzi ?
 
@bolo1999 Ty odnosisz się do strony skarbowcy.pl. Tam ja mam bana do dziś. Wyleciałem za nieprawomyślność. Ale ja piszę o grupie na FB, a to trochę coś innego.

ty trzeżwy jesteś ???

W pierwszej części postu, cytując ciebie, odnoszę się do fb o którym pisałeś

w drugiej wspominam o forum s




@Celina przejrzałem na FB stronę moderowaną przez tą osobę. Nie ma tam takiego tematu. Naprawdę nie ma ani jednego celnika na tyle odważnego, który taki temat zainicjowałby? Nie wiem kim jest @Celina, ale to co napisała jest w stylu "jedna baba, drugiej babie
...". Takie szczucie. Tylko po co. Mamy o co walczyć, m.in. o oszczędności, które np na podkarpackiej izbie i po stronie cywili i funkcjonariuszy są spore.





Moje posty, nie wszystkie ale wiele, było usuwanych gdy przedstawiałem punkt widzenia funkcjonariusza

A na tamtym forum dostałem bana a admin nie reaguje na maile, regulaminu oczywiście nie ĺamaĺem

Taka uwaga a propos dialogu i solidarności

Czytaj i myśl, podążaj w stronę światła
 
@bolo1999 może faktycznie powinienem więcej pić. Ja wiem, że skarbowcy i ich los nie bardzo Cię interesuje, ale powalcz z nami o jedną rzecz - o tzw. oszczędności. W rzeszowskiej izbie na koniec sierpnia to prawie 6 mln na koncie funkcjonariuszy i ponad 5 mln na cywilach. Wolisz, żeby je oddano?
 
@bolo1999 może faktycznie powinienem więcej pić. Ja wiem, że skarbowcy i ich los nie bardzo Cię interesuje, ale powalcz z nami o jedną rzecz - o tzw. oszczędności. W rzeszowskiej izbie na koniec sierpnia to prawie 6 mln na koncie funkcjonariuszy i ponad 5 mln na cywilach. Wolisz, żeby je oddano?

a w nawiązania do mojego postu nic?


"Moje posty, nie wszystkie ale wiele, było usuwanych gdy przedstawiałem punkt widzenia funkcjonariusza

A na tamtym forum dostałem bana a admin nie reaguje na maile, regulaminu oczywiście nie ĺamaĺem

Taka uwaga a propos dialogu i solidarności"


"Ja wiem, że skarbowcy i ich los nie bardzo Cię interesuje" - nie wiem skąd taka wiedza - tarot???

pisałem, dla mnie skarbowcy powinni zarabiać 10k, to jest przejaw nie interesowania się losem skarbowców???

skończ z tymi personalnymi zaczepkami

skup się na merytoryce

a z walką o oszczędności powiązano poparcie dla komitetu uległościowego...

mocno nietrafione
 
@bolo1999 niestety nie jestem administratorem forum na FB, ale uważam, że jeśli nie były obraźliwe (a o to Cię nie posądzam) to powinny być. Niestety dialog kuleje i po Waszej i po naszej stronie.
 
Może bym się przyłączył gdyby nie taki oto zapis: " ....i wspieramy Komitet Protestacyjny ZZ w KAS". Nie wspierałem i nie będę wspierał tego komitetu.
hm, szukam i nic, protest....inicjatywa oddolna..., odzewu NI MA, to może i protestu nie będzie;)
i po zamieszaniu..., jakoś dziwnie cicho też o spotkaniu z MF..., chociaż niebo się otworzyło i leje...o_O
niech się napełniają zbiorniki...:coffee:
 
A wracajac do tematu wynagrodzeń/ podwyżek, to ciekawe zestawienie kwot ile to na nas szefowie IAS zaoszczedzili a raczej jak nas okradają, jest na www.skarbowcy.pl. Polecam. Sławku czy wiesz coś na ten temat? Czy zobaczymy tą kase na swoich kontach czy moze dyrektorzy na naszych plecach beda punktowac w Min.Fin.
 
Godzina 18- ta. Jak do tej pory nie pojawiło się żadne rozszerzenie postulatów o nasze sprawy. To znaczy, że wspólne protesty są tylko możliwe wtedy gdy sprawa dotyczy skarbowców ich podwyżek, zwolnień. Gdy dotyczy naszych spraw wtedy zapada głęboka cisza. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, nie warto jutro przyłączać się do ich protestu. Każdy ma swój rozum i niech robi jak chce. Ale z jakiego powodu cywile mają nam jeździć po pagonach?
 
Godzina 18- ta. Jak do tej pory nie pojawiło się żadne rozszerzenie postulatów o nasze sprawy. To znaczy, że wspólne protesty są tylko możliwe wtedy gdy sprawa dotyczy skarbowców ich podwyżek, zwolnień. Gdy dotyczy naszych spraw wtedy zapada głęboka cisza. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, nie warto jutro przyłączać się do ich protestu. Każdy ma swój rozum i niech robi jak chce. Ale z jakiego powodu cywile mają nam jeździć po pagonach?
Czyli rozumiem, że Ciebie jako funkcjonariusza te 3 punkty w proteście w ogóle nie dotyczą?
 
Back
Do góry