• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Jestem na emce, jednak mam informację z mojej byłej IAS o kwotach podwyżek. 200-300 zł to są kwoty podwyżek dla szaraczków. Kadra tylko z ostatniej puli modernizacyjnej na poziomie kierownika OC dostała 700 brutto, razem ok. 1500 minimum. Wyższa kadra podobno sporo więcej.

Wysłane z mojego BLN-L21 przy użyciu Tapatalka

To by się zgadzało . Dziękuję jedynemu zorientowanemu w tych pseudo oszukanych podwyżkach
Nick PJS . Otrzymana ostateczna podwyżka wynosi 200zlotych brutto , na konto wpłynęło 160zlotych .
Przed przejściem na emkę ostatnie uposażenia nie przekraczały 3tys , dlatego cieszę się z wiecznych wakacji z dużo większą kasą . Pozdrawiam funkcjonariuszy w Służbie .
 
To by się zgadzało . Dziękuję jedynemu zorientowanemu w tych pseudo oszukanych podwyżkach
Nick PJS . Otrzymana ostateczna podwyżka wynosi 200zlotych brutto , na konto wpłynęło 160zlotych .
Przed przejściem na emkę ostatnie uposażenia nie przekraczały 3tys , dlatego cieszę się z wiecznych wakacji z dużo większą kasą . Pozdrawiam funkcjonariuszy w Służbie .
Ja 100.00 netto na emc moje uposażenie 3200
 
Ja 100.00 netto na emc moje uposażenie 3200
Albo nieprecyzyjne się wyrażasz albo zostałaś/eś oszukana. Jeśli piszesz o podwyżce budżetowej (6%) to jest to niemożliwe. Od każdego tysiąca zł podwyżka wychodzi 60 zł., czyli 3200 x 6%=192 zł netto.
Jeśli piszesz o miesięcznym wyrównaniu np. odprawy to coś jest nie tak. Jeśli piszesz o wzroście kwoty emerytury związanej ze zmianą kwoty bazowej to jest chyba ok
W temacie podwyżek jest sporo nieporozumień wynikających z nieprecyzyjnego wyrażania się. Bez jednoznacznego uściślenia nie wiadomo czy forumowicz pisze jaką podwyżkę dostał z 6% czy z modernizacji, a może łącznie.
Warto to zaznaczać jeśli nie wynika to wprost z aktualnego kontekstu wątku.
 
Albo nieprecyzyjne się wyrażasz albo zostałaś/eś oszukana. Jeśli piszesz o podwyżce budżetowej (6%) to jest to niemożliwe. Od każdego tysiąca zł podwyżka wychodzi 60 zł., czyli 3200 x 6%=192 zł netto.
Jeśli piszesz o miesięcznym wyrównaniu np. odprawy to coś jest nie tak. Jeśli piszesz o wzroście kwoty emerytury związanej ze zmianą kwoty bazowej to jest chyba ok
W temacie podwyżek jest sporo nieporozumień wynikających z nieprecyzyjnego wyrażania się. Bez jednoznacznego uściślenia nie wiadomo czy forumowicz pisze jaką podwyżkę dostał z 6% czy z modernizacji, a może łącznie.
Warto to zaznaczać jeśli nie wynika to wprost z aktualnego kontekstu wątku.
Ok ,jestem na em nie mam do tego żadnego papieru ,podwyżki które dziś wpłynęły to są które??? Później wkleję przelew
 
Ok, mogę wreszcie zweryfikować informacje. Właśnie dostałem papierek o podwyżce z modernizacyjnej, od Diasa wzrost mnożnika o 0,064. Dzwoniłem do pozostających w służbie i też tyle otrzymali modernizacyjnej, razem z 6% podwyżki wyniosły netto od 250 do 360, w zależności od % wysługi lat dla stanowisk od speca do młodszego eksperta. Ja dostałem netto z modernizacji 110 zł na miesiąc, nowi dostali jakieś 94 zł netto.

Wysłane z mojego BLN-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Jeś
Ok ,jestem na em nie mam do tego żadnego papieru ,podwyżki które dziś wpłynęły to są które??? Później wkleję przelew
Jeśli z ZER to podwyżka emerytury, jeśli przelew z IAS to jakieś wyrównanie odprawy czy np styczniowej pensji ( nie znam Twojego miesiąca odejścia)
 
1. Liczą wyrównania...wypłata październik, po uzgodnieniach z 15 września...
2. Jak czujesz się na siłach, zamiast do marketu, na chwileczkę "zapomnienia" SKAS zaprasza ponownie do służby:sleep:
(pytanie, czy to nie blef)

Po ostatnich niespełnionych obietnicach , a wręcz kłamstwach i oszustwach - nie odbieram telefonów
Namawiających do powrotu do służby . Klamka zapadła . Dodatki motywacyjne niezrealizowane , podwyżka
100zlotych miesięcznie to tragedia . Pozdrawiam funkcjonariuszy w Służbie .
 
Po ostatnich niespełnionych obietnicach , a wręcz kłamstwach i oszustwach - nie odbieram telefonów
Namawiających do powrotu do służby . Klamka zapadła . Dodatki motywacyjne niezrealizowane , podwyżka
100zlotych miesięcznie to tragedia . Pozdrawiam funkcjonariuszy w Służbie .
Fakt, szału nie ma, zobaczymy czy jesteś "wyjątkiem"o_O
 

😀
 
No przecież muszą dostać rekompensatę "za nadgodziny wirusowe";) i dyscyplinowanie za brak maseczek,
a końca epidemii jakoś nie widać:mad:
 
To by się zgadzało . Dziękuję jedynemu zorientowanemu w tych pseudo oszukanych podwyżkach
Nick PJS . Otrzymana ostateczna podwyżka wynosi 200zlotych brutto , na konto wpłynęło 160zlotych .
Przed przejściem na emkę ostatnie uposażenia nie przekraczały 3tys , dlatego cieszę się z wiecznych wakacji z dużo większą kasą . Pozdrawiam funkcjonariuszy w Służbie .
ale emka nie liczy się odostatniego uposażenia ale od współczynnika z dziesięciu pełnych kolejnych wybranych lat przyłożónoego do przeciętnego uposażenia w służbuie w miesiącu odejścia. to jest coś innego jak ostatnie pobory
 
Moja podwyżka na 2020rok wyniosła 160 złotych netto miesięcznie . Tak mi wyliczył DIAS z wszystkich możliwych programów /budzetowych, modernizacyjnych i nie wiem na co jeszcze było to wszystko podzielone/.
Jeżeli coś się nie zgadza, to proszę mnie informować na forum .
 
Moja podwyżka na 2020rok wyniosła 160 złotych netto miesięcznie . Tak mi wyliczył DIAS z wszystkich możliwych programów /budzetowych, modernizacyjnych i nie wiem na co jeszcze było to wszystko podzielone/.
Jeżeli coś się nie zgadza, to proszę mnie informować na forum .
263.00 za trzy miesiące,....?
 
Wyrazy wspolczucia za takie podwyżki . Niech się SKAS i DIAS cieszą . A kolorowe związki niech dalej chelpia się ułomnymi członkami .
 
Wyrazy wspolczucia za takie podwyżki . Niech się SKAS i DIAS cieszą . A kolorowe związki niech dalej chelpia się ułomnymi członkami .
Nie dostałam do tego żadnego papieru co z czego i ile, ale chyba napisze do Dyr IAS, jako ~mloda 😁emerytka~🙃 dzwoniłam do sekretariatu oddziału nic dla mnie nie mają 🙂
 
No przecież muszą dostać rekompensatę "za nadgodziny wirusowe";) i dyscyplinowanie za brak maseczek,
a końca epidemii jakoś nie widać:mad:

Drobne miliardy przydadzą się dla tłustych kotków jako dodatki motywacyjne. Kto bogatemu zabroni
Dać Wyrównanie od 01.01.2020r. SCS moze tylko pomarzyć . :cry:
 
Back
Do góry