• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Ta Wy stworzycie cykl poradnikow m.in. "Jak skutecznie migac sie od pracy", "Jak nie dać się złapać", "Przydatne grypsy na wypadek wakacji w AS" i wiele innych o ktorych moze.. nie dlugo sie dowiemy :)

Bestsellery murowane - podejmuję się redakcji i korekty za free;) Zabawnie byłoby zarobić w uczciwy sposób na cudzych przekrętach, prawda? Pako2 - mógłbyś się podpisać jako "Mrówka Zet";)
Milego wieczoru
 
Xxx

Swego czasu napisałem:
"Kolego Thomas rozumiem twój tok rozumowania jest on prawnie poprawny, ale spójrz na to i innej perspektywy.Dajmy na to że ci podróżni nie pojadą za miedzę to nie przywiozą fajek.Jak nie przywiozą to nie sprzedadzą ,a jak nie sprzedadzą to nie będą mieli za co opłacić: czynszu, prądu, zrobic zakupy do tzw.gara, tylko pójdą jedni do opieki a drudzy wariant bardzo pesymistyczny stuknąć jakiś sklepik czy kiosk lub komuś zrobić krzywdę.Ciągnąc dalej to jak nie zrobią zakupów to sklepikarz też zbankrutuje i też na zasiłek i do opieki to niech teraz państwo ich utrzymuje bo nato idą nasze podatki i to jest tzw. kwadratura koła. A zakładając że uda mu się przejechać to coś przywiezie i to sprzeda jak sprzeda to zapłaci rachunki i kupi coś w sklepiku jak sklepikarz coś sprzeda to zapłaci podatki.Tak wię nalęży rozważyc przez szanowne Cło bilans zysków i strat i gdzie jest tzw. mniejsze zło dla funkcjonowania państwa ."
A taka padła odpowiedz:
"No nie! Jeszcze trochę takich bredni i uwierzę, że to dzięki przemytowi funkcjonuje cała gospodarka w naszym biednym kraju."

Mimo wszystko w pewnym stopniu te podróże maja wpływ na gospodarke Bart.:):)
 
Bestsellery murowane - podejmuję się redakcji i korekty za free;) Zabawnie byłoby zarobić w uczciwy sposób na cudzych przekrętach, prawda? Pako2 - mógłbyś się podpisać jako "Mrówka Zet";)
Milego wieczoru

Znakomita większość celasków na BKS ma problemy z wypisaniem DPO he he. Zabawne byłoby przeczytać tekst po twojej korekcie. Dobrze, że za free.
 
Znakomita większość celasków na BKS ma problemy z wypisaniem DPO he he. Zabawne byłoby przeczytać tekst po twojej korekcie. Dobrze, że za free.

Błędne założenia często prowadzą do zabawnych konkluzji;) Resztę pozostawiam domysłom i wrodzonej (mam nadzieję) inteligencji interlokutorki.
 
Mandaty na Bezledzie

Już nie zachodzę w głowę iz co przejście to inne przepisy mandatowe ale co kraj to obyczaj.Problem polega na tym że mandaty są wypisywane tylko wówczas gdy się płaci kase od razu pomimo, że są one płatne 7 dni czyli kredytowe.Jak nie masz kasy to masz(nie musisz mieć ) odrazu DPO konkludując jak to się ima do przepisów prawa w stosunku do mandatów kredytowanych.

ps zapodajcie jekie są u was przepisy mandatowe do porównania:D:D
 
kodi biedaku

ty zajdż do tej swojej głowy i zapytaj czy ma lepszy pomysl na zarabianie pieniedzy albo chociaz czy uczciwszy, a nie ludziom de... zawracasz :( Jakby to kogoś interesowało, że mrówka ma kłopot z mandatami.
 
za to będzie smiesznie, jak sie ktoś tobą zainteresuje w końcu. po IP mozna dojść ... do samego mrowiska jakby sie uprzec :):):)

To grozba? moze nie zauwarzyłes ale w zadnym moim poscie nie ma jakichkolwieg przeslanek dla ktorych jakie kolwieg sluzby do tego uprawione mialy jakie kolwiek prawo do tego zeby zainicjowac rozpracowanie mojej osoby ;-) Mam prawo do wyraznia swoich opini jezeli nie obrazaja nikogo w sposob taki iz mozna by mnie pociagnac do jakiej kolwieg odpowiedzialnosci ;-) takze datruj sobie te teksciki, bo zeby Ciebie przypadkiem smutni panowie nie namierzyli he he he
 
Mam prawo do wyraznia swoich opini jezeli nie obrazaja nikogo w sposob taki iz mozna by mnie pociagnac do jakiej kolwieg odpowiedzialnosci ;-) takze datruj sobie te teksciki, bo zeby Ciebie przypadkiem smutni panowie nie namierzyli he he he

mnie nie o opinie chodzi- wolny kraj. a akurat po twoich postach mozna się dowiedziec tego i owego tak ze wiesz stary- ostrożnie na zakrętach, bo można sie zdziwić-- oj i to bardzo:):):) tu naprawdę różni wchodza i czytają coś o tym wiem.
 
za to będzie smiesznie, jak sie ktoś tobą zainteresuje w końcu. po IP mozna dojść ... do samego mrowiska jakby sie uprzec :):):)
Jak jesteś taki hardy to zarejestruj swoje konto a nie zgrywasz wiekiego maczo jako niezarejestrowany. Ja się nie mam czego obawiać nie ubliżam moje wypowiedzie nie zawierają słów wulgarnych. A Polska to wolny kraj i mam zagwaranotwaną konstytucyjne wolność słowa wypowiedzi. :D


ps miby tacy odważni a chowają głowę w piasek jako niezarejestrowani.
 
Niech sobie czytaja. Dowiedza sie ode mnie tyle na ile im pozwole, a osobiscie jestem czysciutki, bo trzeba miec glowe na karku i nie byc frajerem ;]
 
kodi czytanie ze zrozumieniem się kłania

mnie nie o opinie chodzi- wolny kraj. a akurat po twoich postach mozna się dowiedziec tego i owego tak ze wiesz stary- ostrożnie na zakrętach, bo można sie zdziwić-- oj i to bardzo:):):) tu naprawdę różni wchodza i czytają coś o tym wiem.

z dedykacją także i dla ciebie biedna mróweczko
 
mnie nie o opinie chodzi- wolny kraj. a akurat po twoich postach mozna się dowiedziec tego i owego tak ze wiesz stary- ostrożnie na zakrętach, bo można sie zdziwić-- oj i to bardzo:):):) tu naprawdę różni wchodza i czytają coś o tym wiem.
Dobrze że czytają może ktoś odetka ten korek i Bezleda będzie drożna oczywiście nie mam na myśli zluzowaniu kontroli tylko zeby te kontrole były żeby funkcjonariusz stał i odprawiał na pasie a nie spał po budkach.A mobilni po drogach pomykały a nie w cieplutkim BKS pracowały (czasem nawet aż trzy ekipy się zjeżdzają)
 
Ostatnia edycja:
...............

Napisał Nie zarejestrowany
mnie nie o opinie chodzi- wolny kraj. a akurat po twoich postach mozna się dowiedziec tego i owego tak ze wiesz stary- ostrożnie na zakrętach, bo można sie zdziwić-- oj i to bardzo tu naprawdę różni wchodza i czytają coś o tym wiem.

Ludzie widzą ludzie piszą :D:D:D
 
hehe to prawda mamy swoj dziki kraj a celasy spia po budkach i maja was gdzies ze tyle musicie stac ostatnoi byla moja naj przyjaciolka stala 3 dni na dolku a skonczyla gdzie na bks bo nikomu nic nie daje a ci co maja swoich stuk puk i do domku i gdzie sprawiedliwosc co ma zrobic puszczac sie z celnikami zeby oni ja puszczali czy maja jakies inne wymagania szkoda slow na nasza odprawe tu jest chamstwo i bezprawie na goldapi jest pelna kulturka tam nawet nie rozkrecaja autek maja kamery i ich uzywaja a tu niszcza samochody nasza granica powinna sie nazywac MIEDZYNARODOWE WARSZTATY SAMOCHODOWE - powolna naprawa w calym kraju smieja sie z naszego przejscia i nie z przemytnikow a z celnikow ze nie majac pomyslu jak uszczelnic granice zrobili wolna odprawe wstyd
 
Back
Do góry