• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Prawa ręka pana K.

po pierwsze to kolego bmw to jak się do zolli doniosło że ma przyjechać rzecznik praw obywatelskich to zollki zasuwały aż dudniło.a osobiście czekam na odp. Od rpo w omawianym temacie.a po grugie jeśli masz na myśli wyzszą instancję to tylko
ic olsztyn bo jak się dzwoni lub pisze pisma do s.c. W-wie to tam wielkie oczy że tutaj takie cudka są wyrabiane.

Ps.może skladnia kuleć ale piszę na ppc z wm6
świerzy news:
Górki(180? Koszty) i siatki(80? Koszty) jak w moskwie iwanów(rodzinka znajomki) i napewno przejadą a dołek dla wyników.tak jak dzisiaj dolek nonstop bks a górka i siatka do domciu i dla kogo uszczelnianie granicy.
kodi! Dupa jesteś nie operatywny facet. Nie dość że cen nie znasz,to jeszcze zapomniałeś dodać,że sam bulisz 20 za dołek+ za płatny pas.tyla lat jeżdzisz to byś sobie wyrobił jakieś znajomości i sam w swojej cenie śmigał górką. Ale nie! Ty wolisz popier.....ć głupoty. Dołek jak na to ile wozi(wspomnijmy dziadka z tico-22o sztang) i tak jest traktowany luzacko.
Ty jesteś prawą ręką pana k. . Jego plan- naszczuć ludzi na siebie realizujesz w 100%. Brawo!!!!!
 
Re......

kodi! Dupa jesteś nie operatywny facet. Nie dość że cen nie znasz,to jeszcze zapomniałeś dodać,że sam bulisz 20 za dołek+ za płatny pas.tyla lat jeżdzisz to byś sobie wyrobił jakieś znajomości i sam w swojej cenie śmigał górką. Ale nie! Ty wolisz popier.....ć głupoty. Dołek jak na to ile wozi(wspomnijmy dziadka z tico-22o sztang) i tak jest traktowany luzacko.
Ty jesteś prawą ręką pana k. . Jego plan- naszczuć ludzi na siebie realizujesz w 100%. Brawo!!!!!
Troszkę wyliczę:
1) od zawsze pomykam patelnianym.
2) niejestem żadna prawą ręką Pana K. sam walczę z tą chorą sytuacją na różnych frontach choć o tym może nie wiesz.
3) W..... to jak odwalisz trzy doby a celas przed tobą autka na bagażnik puszcza zgórki a mnie z dołka na BKS.
Ale ten kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
 
Troszkę wyliczę:
1) od zawsze pomykam patelnianym.
2) niejestem żadna prawą ręką Pana K. sam walczę z tą chorą sytuacją na różnych frontach choć o tym może nie wiesz.
3) W..... to jak odwalisz trzy doby a celas przed tobą autka na bagażnik puszcza zgórki a mnie z dołka na BKS.
Ale ten kto sieje wiatr ten zbiera burzę.



Ad.1 I że niby masz karteczkę z patelni? heheheehehe PŁACISZ jak wszyscy za wjazd na dołek.

Ad.2 Jak nie jesteś prawą ręką ,jak robotę mu za free robisz? Poszczuł ludzi na siebie na swym prywatnym przejściu, a ty ujadasz jak jego doberman. Może nie wiesz że tylko niewielka część górki ma wykupioną nieśmiertelność(mnie też to się nie podoba) a resztę tępią na pokaz? A może nie wiesz jak Ty i twoi koledzy z dołka donoszą na wszystko co się rusza podając nr. rejestracyjne i fantastyczne liczby spakowanych papierosów,które przyśniły się im nocą .Pan K. powinien być ci wdzięczny. Tak tańczysz jak on gra. Nie wstyd Ci?

Ad.3 Jeżdzę 17 rok i też nie raz odwaliłem na dołku,ale przez te lata zauważyłem prawidłowość,że płacą wszyscy. A kto jedzie na bagażnik to już inna historia i nie zależna od obranej trasy.
Ad siania wiatru.....
Kto sieje wiatr,temu gołebie w burze pospadają.
 
Ad.1 I że niby masz karteczkę z patelni? heheheehehe PŁACISZ jak wszyscy za wjazd na dołek.

Ad.2 Jak nie jesteś prawą ręką ,jak robotę mu za free robisz? Poszczuł ludzi na siebie na swym prywatnym przejściu, a ty ujadasz jak jego doberman. Może nie wiesz że tylko niewielka część górki ma wykupioną nieśmiertelność(mnie też to się nie podoba) a resztę tępią na pokaz? A może nie wiesz jak Ty i twoi koledzy z dołka donoszą na wszystko co się rusza podając nr. rejestracyjne i fantastyczne liczby spakowanych papierosów,które przyśniły się im nocą .Pan K. powinien być ci wdzięczny. Tak tańczysz jak on gra. Nie wstyd Ci?

Ad.3 Jeżdzę 17 rok i też nie raz odwaliłem na dołku,ale przez te lata zauważyłem prawidłowość,że płacą wszyscy. A kto jedzie na bagażnik to już inna historia i nie zależna od obranej trasy.
Ad siania wiatru.....
Kto sieje wiatr,temu gołebie w burze pospadają.
Piszesz że od 17 lat jesteś w tym fachu a piszesz jak nowicjusz . Przestań pisać że dołek podpiernicza , góra to dopiero zapodaje , a jak smród przy gaciach to gadają że oni jadą bo dołek pije zachowujecie się jak psy . A kodi nie płaci , bo go znam ,a znając takich jak ty to byś im lask..... zrobił żeby przejechać . Bezledy to prywatne przejście . A co do kuzi to ty z nim pujdziesz w pasiaki ,tak jak w piątek na hangarze jeden z ruskich krzyczał do kuzi [ jak ci płaciłem to woziłem a jak ci nie płace to i nie worze ] to są słowa rosjanina na hangarze sam to słyszałem . a te deski dębowe w domu od kogo on ma też to mu wykrzyczał przy celnikach i co ty na to powiesz co ,a ty tak pajacujesz chyba że to twój ziomal.
 
Ree...

Ad.1 I że niby masz karteczkę z patelni? heheheehehe PŁACISZ jak wszyscy za wjazd na dołek.

Ad.2 Jak nie jesteś prawą ręką ,jak robotę mu za free robisz? Poszczuł ludzi na siebie na swym prywatnym przejściu, a ty ujadasz jak jego doberman. Może nie wiesz że tylko niewielka część górki ma wykupioną nieśmiertelność(mnie też to się nie podoba) a resztę tępią na pokaz? A może nie wiesz jak Ty i twoi koledzy z dołka donoszą na wszystko co się rusza podając nr. rejestracyjne i fantastyczne liczby spakowanych papierosów,które przyśniły się im nocą .Pan K. powinien być ci wdzięczny. Tak tańczysz jak on gra. Nie wstyd Ci?

Ad.3 Jeżdzę 17 rok i też nie raz odwaliłem na dołku,ale przez te lata zauważyłem prawidłowość,że płacą wszyscy. A kto jedzie na bagażnik to już inna historia i nie zależna od obranej trasy.
Ad siania wiatru.....
Kto sieje wiatr,temu gołebie w burze pospadają.

Muszę cię kolego cię zasmucić cały czas pomykam patelnianym czy jest pół dołeczka czy do murów kacapom w dupkę nie wejdę to po pierwsze, po drugie to w tej sprawie to monity, pisma o telefonach nie wspomnę do:
ABW
http://www.abw.gov.pl/index@option=c...temid=187.html
CBŚ
http://www.policja.pl/portal/pol/49/606/KONTAKT.html
CBA
http://www.cba.gov.pl/portal/pl/5/97/Kontakt.html
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
http://www.rpo.gov.pl/wniosek/
Helsińska Fundacja Praw Człowieka
http://www.hfhrpol.waw.pl/
Biuro Odzyskiwania Mienia-czekam na stronkę
należy nie zapomnieć o firmowym
http://www.mf.gov.pl/dokument.php?co...30045&typ=news
co do trzeciego to dzisiaj miałem czysty i soczysty przykład na sobie jaki jest podział w sprawie kto do domciu a kto BKS.A w minioną niedzielę to auta z dołaka stały przed jamą a do domciu jechały......?
A jak używasz CB to wiesz jak czasem dochodzi do wymiany poglądów a skutkuję to powrotem do domku przez BKS wszystkich z dołka z antenkami trochę to dziwne polemizując dalej kto kogo pod....... to już inna hitoria tutaj nie należy rozgraniczać dołek czy górka tylko ludzi bo znajda sie ........... i strzelają z ozorka i to może być nawet znajomy który stoi obok w kolejce.Co do tablic to dla jest chore zaklejanie jak ktoś ma ochotę to mlaśnie ozorkiem i nie musi podawać blach tylko marka samochodu i że niedawno wjeżdzał a już wyjeżdza resztę to nasze służby sprawdzą (praca operacyjna) a czasem to niemuszą sprawdzać bo wiedzą o kim gumowe ucho zapodaje news
Co do kwesti "Kto sieje wiatr,temu gołebie w burze pospadają." :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Tak sobie czytam i doszedlem do wniosku, ze na bezledzie sie ostro dzieje ! a myslalem, ze biznes podumiera:) widac tylko w gronowie.. a jak tam bezledy nadal fruwacie na gronowo? czy juz prywata sie wami zajela?
 
Hmm, dołek kontra górka. To nie jest tak. Jak pogromcy mrówek robią to wszystko schodzi w ciągu zmiany. K... za mocno przykozaczył, bata sobie nad głową ukręcił. Jak juz ruscy zaczeli krzyczeć głośno to tylko kwestia czasu jak poleci. Heh, pamiętam czasy jak stał na pasku... a teraz taki praworządny niby... Nie pomyslał, że ludzie pamiętają co było. Gdyby był normalny to spokojnie doczekałby emeryturki, ale jak chce wojny to prosze bardzo. :cool:
 
paranoja

nie obrażając strony "turystów" ani "celników" to co piszecie to jest jawna paranoja...
od lat wszyscy wiemy ze na granicy trzeba miec uklady - jesli ich nie masz nie olacaloby sie nikomu jeźdźic po te 2-8 czy 17lat...
drugą sprawą jest fakt ze sami piszecie ze za cholernymi kolejkami stoi pan K. piszcie i zalcie sie do niego a nie jeździcie po mundurowych ;]
do Panów mundurowych zróbcie 2 samochody na godzine i bedzie juz mniejszy problem z 4 dni zejdzie im na 2...
a teksty typu piszemy pisemka zdjecia nagrania - to jest żalosne zamiast sie tym przechwalac zrobcie to i moze daj boze cos wam pomoze, aczkolwiek watpie zeby wladze panstwa chcialy pomagac komus kto polenia przestępstwa skarbowe
i widze te nagłówki " przemytniczy strajk "mrowki" domagaja sie swoich praw"
powodzenia... ;0
 
Reee.........

kaarolkaa
"a teksty typu piszemy pisemka zdjecia nagrania - to jest żalosne zamiast sie tym przechwalac zrobcie to"
Tak tak zostało wysłane wszystko tam gdzie wcześniej zapodałem linki oprócz "BOM"
drugą sprawą jest fakt ze sami piszecie ze za cholernymi kolejkami stoi pan K. piszcie i zalcie sie do niego
Rozmowa z panem K. to jakby połączyć ogień z wodą :D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Bezleda i Gronowo- tak trzymać, te żale to efekt waszej pracy. celni cisnijcie jeszcze mocniej nawet za to jak o was piszą. Czytając te głupoty widzę, że to wy od lat żyjący na krechę w tym państwie- już macie wojnę.
 
re,re,re

Słuchaj cwaniaczku po tym co piszeszsz wiadomo żeś calas my normę przewozimy legalnie a ty palancie nie pracujesz na pasie jak norma przewiduje lecz odsypiasz na hangarze a my marzniemy na mrozie .Ale to nic najpierw to nasze szeregi się zmniejszą a pużniej i was zaczną zwalniać. pozdrowienia cwabiaczku!
 
chyba zawsze bedzie wojna miedzy "mundurkiem a turystą"
zycze jednym i drugim powodzenia ;))
cierpliwosci kochani ;D
a co do ostatniego postu ze "polowa celnikow sama byla przemytnikami" moze i tak, ale nigdy nie wiecie co was czeka w przyszlosci ;]
..zadaniem mundurków jest "czyszczenie", pilnowanie granicy itp...
, wy chcecie tez zarobic..
oni dostana po d**** jesli dobrze nie wykonaja zadania wy bedziecie mieli po d*** jak bedzieci mieli gorszy dzien np do czysta ;]
troche zrozumienia dla jednych i dla drugich
 
Słuchaj cwaniaczku po tym co piszeszsz wiadomo żeś calas my normę przewozimy legalnie a ty palancie nie pracujesz na pasie jak norma przewiduje lecz odsypiasz na hangarze a my marzniemy na mrozie .Ale to nic najpierw to nasze szeregi się zmniejszą a pużniej i was zaczną zwalniać. pozdrowienia cwabiaczku!
Idzie kryzys pytanie kogo dotką redukcje ..............:D:D:D
 
a nie boisz sie ze jak ich dotknie redukcja etatów to wy też mozecie zaczac miec problemy?
bo ci co zostana beda chcieli sie wykazac i utrzymac na stanowiskach?
 
ale nie zapominajcie że na bezledach 30% celników sami byli przemytnikami i co wy na to ?

Oj byli byli.... A ilu zostało po zakończeniu pracy celnika przemytnikiem. Tylko jak ktoś nie jest świnia to nie boi się wjechać potem na tamta stronę, a są tacy,co niepewnie czują się idąc wieczorem do sklepu po piwo. No cuż są ludzie i ludziska.
Natomiast co do życia na krechę przez turystów to chyba razem z niepoprawnymi kierowcami tworzymy jeden z najgrubszych filarów budżetu państwa. To co się dzieje na drogach-liczba nieoznakowanych radiowozów zwracająca swą wartość (ponad 100tys)w 3 miesiące oraz sytuacja na granicach mówią jedno: bydrzet ma problemy. Trzeba łatać.
Ciekawe co by było jakby wszyscy ludzie związani z granicą zgłosili się po kuroniówkę? Druga Irlandia murowana. Tak więc szanujmy się wszyscy nawzajem,ba nie wiadomo kto komu będzie musiał włazić w dupę za 5 -10 lat. Los potrafi wszystko odwrócić.
 
Back
Do góry