• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Niedrożne Bezledy

Z

Zbulwersowany

Gość
W ostatnim bastionie komuny znowu nikomu nie chce się pracować. Zalecenie- nie więcej jak 60 aut na zmianę( naprawdę tyle i tak nie odprawiają) Jak to jest możliwe,że urzędnik wstaje rano i mówi pie.....ę - nie robię! Toż jakby tak naprzykład powiedział tokarz,poleciałby dyscyplinarnie z pracy. Wczoraj na pasie odpraw autko stojące przedemną czekało na łaskawe podejście celnika przez godzinę. Ja miałem mniej szczęścia- czekałem tylko półtorej godzinki aż podejdzie celnik. Panowie celnicy -tak węc do rooobotyyy!!! A jak już nauczycie się pracować to dopiero wtedy dopominajcie się o swoje podwyżki, emerytury i co tam jeszcze chcecie. Ja uważam ,jak zresztą tysiące innych ludzi,że leniom z Bezled nie tylko nie należą się podwyżki,ale nawet pensje.
 
W ostatnim bastionie komuny znowu nikomu nie chce się pracować. Zalecenie- nie więcej jak 60 aut na zmianę( naprawdę tyle i tak nie odprawiają) Jak to jest możliwe,że urzędnik wstaje rano i mówi pie.....ę - nie robię! Toż jakby tak naprzykład powiedział tokarz,poleciałby dyscyplinarnie z pracy. Wczoraj na pasie odpraw autko stojące przedemną czekało na łaskawe podejście celnika przez godzinę. Ja miałem mniej szczęścia- czekałem tylko półtorej godzinki aż podejdzie celnik. Panowie celnicy -tak węc do rooobotyyy!!! A jak już nauczycie się pracować to dopiero wtedy dopominajcie się o swoje podwyżki, emerytury i co tam jeszcze chcecie. Ja uważam ,jak zresztą tysiące innych ludzi,że leniom z Bezled nie tylko nie należą się podwyżki,ale nawet pensje.

zamieńmy się stronami to zmienisz zdanie
a tak poza tym to może na akord mają robić na pasie?
czekałeś Panie na odprawę przez godzinę????? było wyjść na 12 godzin i pospacerować pomiędzy samochodami a potem tak podumać:
"fajny ten zawód celnika tak 12 godzin sobie połazić na mrozie i za nic kasę brać"
w dobie kryzysu i braku pracy jak w mediach trąbią to SAM MIÓD
PS!!!!!!!!!! I NIE PORÓWNYWAĆ NASZEJ PRACY DO STRAŻY GRANICZNEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAŻDY MA SWOJE CELE I ZADANIA ................
 
Nic na siłę

zamieńmy się stronami to zmienisz zdanie
a tak poza tym to może na akord mają robić na pasie?
czekałeś Panie na odprawę przez godzinę????? było wyjść na 12 godzin i pospacerować pomiędzy samochodami a potem tak podumać:
"fajny ten zawód celnika tak 12 godzin sobie połazić na mrozie i za nic kasę brać"
w dobie kryzysu i braku pracy jak w mediach trąbią to SAM MIÓD
PS!!!!!!!!!! I NIE PORÓWNYWAĆ NASZEJ PRACY DO STRAŻY GRANICZNEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAŻDY MA SWOJE CELE I ZADANIA ................

Jak w temacie nik tam cię nie trzyma jak się nie podoba to podanko i pa pa!:eek:
A propo nikt na siłę cię tam nie wpychał sam wybrałeś ten zawód dlatego teraz nie narzekaj że nie halo. Jak każdy zawód ma swoje + i - dlatego dziwi mnie ten twój ton wypowiedzi sorry kolego ale teraz jak powiadają starzy górale "Cierp ciało co chciało" Reasumując to nikt nie narzuca tempa odpraw
tylko aby funkcjonariusz był na pasie i odprawiał wszak człowiek nie maszyna też każdy ma prawo się zmęczyć to jednak gdy jeden schodzi odpocząć czy coś przekąsić to powinien zaraz drugi wejść na pas. Czy tak trudno wysilić troszkę główki :p i sobie tak pracę zorganizować. Jednak widać że są z tym problemy a to już napewno historia.:D:rolleyes:

ps. a z tym spowalnianiem jest myślę tak:
- IC OL. krzyczy wolniej - OC B. robi wolniej OK jak przyszpieszy IC OL. po łapkach OC B. - ludzie larum do W-wa - W-wa ruga OC B. - OC B. znowu po łapkach - IC OL. my nic nie kazaliśmy - OC B. jak bysię nie obrócił to i tak d.... z tyłu do kopania (chyba że się mylę to poprawcie mnie w tych zależnościach)
 
Ostatnia edycja:
no właśnie nic na siłę, nikt wam nie każe przez granice jeździć, a jak się tempo odpraw nie podoba to siedzieć na d....w domu , albo znaleźć pracę niepolegającą na przewożeniu norm od wschodnich sąsiadów
 
Eureka

no właśnie nic na siłę, nikt wam nie każe przez granice jeździć, a jak się tempo odpraw nie podoba to siedzieć na d....w domu , albo znaleźć pracę niepolegającą na przewożeniu norm od wschodnich sąsiadów

Nagrodę Nobla ci należy przyznać bo znalazłes odpowiedz na odwieczne pytanie :
"Jak tu robić żeby się nie narobić a zarobić" czyli praca lżejsza od leżenia :D:D:D
 
no właśnie nic na siłę, nikt wam nie każe przez granice jeździć, a jak się tempo odpraw nie podoba to siedzieć na d....w domu , albo znaleźć pracę niepolegającą na przewożeniu norm od wschodnich sąsiadów

berecie nie mów tak bo ty jesteś dla nas a nie my dla was jak nas nie będzie to i was nie będzie granica ci życie uratowała bo tak to byś przy łopacie zapierdalał ty jesteś wzorem odpadu z psychotestów nie jeden tak gadał a potem okazało się że my to pikuś bo my to sztuki a wy tys. więc nie dyskutuj były takie przypadki bez urazy
 
Ostatnia edycja:
a my nie jesteśmy dla takich jak ty gumofilcu, tylko dla budżetu państwa , jakbyś nie wiedział to mamy w zakresie obowiązków zwalczać takie właśnie gumofilce i generalnie to grzeje mnie zdanie takich przemytasów
 
pompuj pompuj kase panstwu wlasnie wszyscy widzimy ile masz z tego pompowania :)
 
a my nie jesteśmy dla takich jak ty gumofilcu, tylko dla budżetu państwa , jakbyś nie wiedział to mamy w zakresie obowiązków zwalczać takie właśnie gumofilce i generalnie to grzeje mnie zdanie takich przemytasów
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Przykro mi to stwierdzić ale jesteś urzędnikiem państwowym i obąwiązuje cię Kodeks Etyki SC
Ton twojej wypowiedzi świadczy o tobie bo tylko ubliżać i rzucać epitetami potrafisz jesteś zwykłym chamem* mam nadzieję że w cle są tylko jednostki takiego pokroju jak ty, a reszta jest normalnymi ludzmi z którymi można sensownie rzeczowo porozmawiać nawet na drażniące tematy.

*Chamem - określa się człowieka źle wychowanego, gbura, prostaka


wyciąg z Kodeksu Etyki SC:
SŁUŻBA CELNA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
KODEKS ETYKI FUNKCJONARIUSZA SŁUŻBY CELNE

Funkcjonariusze Służby Celnej działając zgodnie z zasadami Konstytucji RP i z troską o dobro wspólne wszystkich obywateli, zachowują się zawsze w sposób praworządny, uczciwy i godny. Normy wyznaczające właściwą postawę funkcjonariuszy Służby Celnej

1. Funkcjonariusz celny zawsze postępuje zgodnie z prawem.
2. Podstawową wartością Służby Celnej jest uczciwość.
3. Funkcjonariusz celny wypełnia wszystkie swoje obowiązki w sposób
profesjonalny, rzetelny i bezstronny.
4. Funkcjonariusz celny wszystkich traktuje w sposób równy, pamiętając o
poszanowaniu ich prawa do prywatności i godności.
 
Ostatnia edycja:
a my nie jesteśmy dla takich jak ty gumofilcu, tylko dla budżetu państwa , jakbyś nie wiedział to mamy w zakresie obowiązków zwalczać takie właśnie gumofilce i generalnie to grzeje mnie zdanie takich przemytasów

kolego ty jesteś wzorem dziurawego gumofilca twój stary chyba dymał barana a ty jesteś owocem tego dla tego jesteś tak zakręcony ale możesz temu zapobiec i zdjąć zaklęcie ; dmuchnij barana w dupe aż mu rogi się wyprostują
 
he he he

Tobie, to już dmuchanie w d....ę nie pomoże !!! powiem w skrócie wal się fi...e!

Widzę, że kulturalna rozmowa z tobą to strata czasu. Gdyby Darwin żył w tych czasach to uznał by cię za brakujące, a zarazem zaginione ogniwo w ewolucji człowieka. Tak więc dla twojego bezpieczeństwa wróć na drzewo tam twoje miejsce lub ewentualnie pozostanie tobie jako alternatywa przeżycia klatka w ZOO :D:D:D:D
 
Tobie, to już dmuchanie w d....ę nie pomoże !!! powiem w skrócie wal się fi...e!


ciebie wszyscy w dupe dymają zrób kierownikowi laske kolego powiec kiedy z drzewa zlazłeś ty wapniaku chyba za długo w kondonie za oknem na mrozie wisiałeś że masz taki rozwój na tyle cię tylko stać najgorsza jest samokrytyka powiec coś na nas a nie krytykujesz sam siebie masz problem to napisz do przyjaciółki tam jest taki doktor który ci pomoże jeśli podoła ci pomóc bo mi się wydaje że ty powinieneś leczyć się na nogi bo na głowę za późno nie wiem czy jest w szpitalu taki oddział który ci pomoże
 
A mnie już tak wkur...., że nie jeżdżę i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby dokuczyć jak największej liczbie naszych buraków granatem od pługa oderwanych, potocznie zwanych celnicy. A zacznę chyba od donosików do US he he.
:mad:
 
spokojnie, spokojnie, po co te nerwy.
A tak w ogóle to o co dokładnie chodzi, przeczytałem cały temat i jakoś nie mogę dojść, może by ktoś napisał normalnie
 
spokojnie, spokojnie, po co te nerwy.
A tak w ogóle to o co dokładnie chodzi, przeczytałem cały temat i jakoś nie mogę dojść, może by ktoś napisał normalnie

chodzi kolego oto żebyście traktowali nas normalnie jak ludzi bo czym my od was się różnimy bez urazy ale my znamy życie raz żyjemy w biedzie raz w dostadku ale uwiesz nam to niesą kokosy zależy od waszego humoru pomyślałeś co to będzie jak to się urwie będzie lipa ja wole tam pojechać jak mam coś gwiznąć my mamy rodziny i walczymy oto żeby żyć godnie bo co jest w życiu ważniejsze niż rodzina. ps ci co jeżdźą co dzień to mają zarobek tak zwani [ dyplomaci] a my co stoimy 3-4-5 doby to jaki mamy zarobek kolego
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry