• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
kolego czy wierzysz czy nie twoja sprawa nie pisał bym gdybym tego nie usłyszał a dyktafon zakupiłem po zajściu 50% ludzi ma je teraz ,ja nie mam pretensji oto że szukają od tego oni są ale niech będą na tych pasach a nie że my stoimy po 3-4 dni gdzie są jakieś władze które mogą uspokoić pana KUZ.... bo to on narobił tyle zamieszania przez niego ci ludzie tam konają .Ale ten wrzód pęknie
Oj ludzie..... Aby ten pękający wrzód nie spowodował konania jakiś niewinnych Gołąbków.
 
Człowieku !! jesteś naprawdę- "niezrównoważony psychicznie"!!!!!!!!!! Jeśli widzisz i masz dowody na istniejącą patologię, na tym znienawidzonym przez Ciebie OC, to rusz d...ę i zgłoś tam, gdzie trzeba i przestań w końcu pitolić trzy, po trzy... straszysz i straszyć, ględzisz bez sensu swoje filozoficzne wywody, co Ty nie wiesz i jakie dantejskie sceny oglądasz...! Miej odwagę i zrealizuj swoje słowa, a nie zastraszaj i oczerniaj...tylko na to Cię stać... jeśli tak, to jesteś mierrnotą, która dowartrościowuje się na tym forum poprzez wypisywanie tych wszystkich głupot, które może i mają w sobie odrobinę prawdy, ale Ty ubarwiasz to w mało smaczny sposób....! to już staje się nudne...!
JAK STARE PRZYSŁOWIE MÓWI:" Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."
 
Człowieku !! jesteś naprawdę- "niezrównoważony psychicznie"!!!!!!!!!!
... ględzisz bez sensu swoje filozoficzne wywody, co Ty nie wiesz i jakie dantejskie sceny oglądasz ... ... jesteś mierrnotą, która dowartrościowuje się na tym forum poprzez wypisywanie tych wszystkich głupot, które może i mają w sobie odrobinę prawdy, ale Ty ubarwiasz to w mało smaczny sposób....! to już staje się nudne...!
JAK STARE PRZYSŁOWIE MÓWI:" Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."

Gdyby nie właśnie to przysłowie, uznałbym Twojego "rozmówcę" za osobę o innym poczuciu humoru niż mój sam, ale czy Ty przypadkiem nie odpowiadasz w kwestii; kim On JEST?!
 
Re...

Człowieku !! jesteś naprawdę- "niezrównoważony psychicznie"!!!!!!!!!! Jeśli widzisz i masz dowody na istniejącą patologię, na tym znienawidzonym przez Ciebie OC, to rusz d...ę i zgłoś tam, gdzie trzeba i przestań w końcu pitolić trzy, po trzy... straszysz i straszyć, ględzisz bez sensu swoje filozoficzne wywody, co Ty nie wiesz i jakie dantejskie sceny oglądasz...! Miej odwagę i zrealizuj swoje słowa, a nie zastraszaj i oczerniaj...tylko na to Cię stać... jeśli tak, to jesteś mierrnotą, która dowartrościowuje się na tym forum poprzez wypisywanie tych wszystkich głupot, które może i mają w sobie odrobinę prawdy, ale Ty ubarwiasz to w mało smaczny sposób....! to już staje się nudne...!
JAK STARE PRZYSŁOWIE MÓWI:" Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."

Poszły pisma i materiały video do:
Rzeznika Praw Obywatelski
Fundacji Helsinskiej
CBA i CBŚ
Departament Kontroli Celno - Akcyzowej i Kontroli Gier W-wa

Czekam na odpowiedzi

Prawda nie zawsze jest ciekawa ale ...........
 
Ostatnia edycja:
Człowieku !! jesteś naprawdę- "niezrównoważony psychicznie"!!!!!!!!!! Jeśli widzisz i masz dowody na istniejącą patologię, na tym znienawidzonym przez Ciebie OC, to rusz d...ę i zgłoś tam, gdzie trzeba i przestań w końcu pitolić trzy, po trzy... straszysz i straszyć, ględzisz bez sensu swoje filozoficzne wywody, co Ty nie wiesz i jakie dantejskie sceny oglądasz...! Miej odwagę i zrealizuj swoje słowa, a nie zastraszaj i oczerniaj...tylko na to Cię stać... jeśli tak, to jesteś mierrnotą, która dowartrościowuje się na tym forum poprzez wypisywanie tych wszystkich głupot, które może i mają w sobie odrobinę prawdy, ale Ty ubarwiasz to w mało smaczny sposób....! to już staje się nudne...!
JAK STARE PRZYSŁOWIE MÓWI:" Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."
Na tym forum się nie bluzga, więc powiem,że jesteś bardzooooo mądrym człowiekiem, ale świat widzisz jakoś inaczej(może to schizofremia- kto wie????) Niestety skala pozerstwa lewizny i głupa walenia w SC, a pomiędzy skalą przemytu ma się tak jak jeden do stu. Nie wierzę ,że o tym nie wiesz, więc nie rób idiotów z innych ludzi na Tym forum bo to obraza. Zobacz najpierw na Niewinne Gołąbki,które niczym się nie skalały w ostatnich 17 latach A potem zastanów się czy naprawdę masz rację.
 
Ludzie widzą ludzie piszą

Na tym forum się nie bluzga, więc powiem,że jesteś bardzooooo mądrym człowiekiem, ale świat widzisz jakoś inaczej(może to schizofremia- kto wie????) Niestety skala pozerstwa lewizny i głupa walenia w SC, a pomiędzy skalą przemytu ma się tak jak jeden do stu. Nie wierzę ,że o tym nie wiesz, więc nie rób idiotów z innych ludzi na Tym forum bo to obraza. Zobacz najpierw na Niewinne Gołąbki,które niczym się nie skalały w ostatnich 17 latach A potem zastanów się czy naprawdę masz rację.

Teraz to oni są wielko cło ale jak przyjadą smutni panowie wtedy troszkę im :)
zmieniają się na :( .I lament jacy to oni niewinni że są tacy kryształowi :D:D i że wtedy to jest rzeż niewiniątek
 
Ostatnia edycja:
Reporter

:) zaraz wyjeżdzam co zobaczę to opiszę jak wrócę coś mi się zdaje ze w poniedziałek bo nie wcześniej Wahrheit macht frei (lit. prawda czyni wolnym)
 
Na tym forum się nie bluzga, więc powiem,że jesteś bardzooooo mądrym człowiekiem, ale świat widzisz jakoś inaczej(może to schizofremia- kto wie????) Niestety skala pozerstwa lewizny i głupa walenia w SC, a pomiędzy skalą przemytu ma się tak jak jeden do stu. Nie wierzę ,że o tym nie wiesz, więc nie rób idiotów z innych ludzi na Tym forum bo to obraza. Zobacz najpierw na Niewinne Gołąbki,które niczym się nie skalały w ostatnich 17 latach A potem zastanów się czy naprawdę masz rację.
Na początek mała poprawa- <SCHIZOFRENIA>, a nie jak błędnie zdiagnozowałeś u mnie <SCHIZOFREMIA> A idąc dalej, to pragnę zauważyć, iż nie napisałem nigdy, że nie ma prawdy w tym, że istnieje patologia w służbach celnych...zawsze znajdą się czarne owce, w każdym środowisku zawodowym! Poza tymnigdy nie pisałem, że nie wiem o tym, co może dziać się złego w tych szeregach i daleki jestem od robienia z kogokolwiek idiody w tym temacie. Jednak nie zgodze się z opinia, że wytykając Wasze chamskie zachowanie wobec innych obrażam tym kogoś, to raczeja Wasza postawa jest znamiennie obraźliwa! Zastanawia mnie jednk jedno, jak można w taki sposób opisywać ludzi, jeśli zapewne, samemu ma się dość sporo za pazurami. Czy Wy Turyści-Podróżni jesteście tacy prawi i nieskazitelni...? Zastanów się, co piszesz? Czytaj ze zrozumieniem, to co piszą inni i nie osądzaj ślepo, powtarzając ciągle to samo...!A unikniesz niepotrzebnych emocji, które mogą uwidocznić, być może u Ciebie początki choroby Bleulera, gdzie podstawowym objawem jest niedostosowanie zachowania do treści jego wypowiedzi i jej dziwaczność. To tak na marginesie, jeśli mamy sie tutaj bawić w lekarza.
 
Stawiam diagnoze: KUZ... !!! :mad: (ładna chata, gołąbki ładne, kiedyś też stał na pasie za dobrych czasów co woziło się... :cool: a teraz taki cwaniaczek...) Dajmy spokój tym z pasków bo co oni mogą jak im ten d.... rozkazuje. Wyeliminować wirusa to choroba zakończy się!
 
A Wielki Brat patrzy i wszystko co zobaczy szybko wymarze z pamięci. Wszystko? Już kilku się potkneło o to wszystko. Tu zaczynamy pisać coś, co zasłyszeliśmy na pasach. Ci, co stoją po tamtej stronie nie mają pojęcia o dyskusji na tym forum, a szkoda. Od dawien dawna wiadomo, że bogaty ma wzglendy, a biedaka wszyscy w dupkę dymają. Wielkie halo jest w momencie, gdy SG bierze do powturnej kontroli. Widziałem jak się pod celnikiem nogi uginały kilka razy. Kryształy są produkowane w chucie szkła, na granicy nie ma kryształów. Co jakiś czas post napisze jakiś cło. I co z tego, że często dopierdzieli w sposób prostacki. Mam to gdzieś. Zapomnieli, że ci co jadą, to jadą dla tego, że pracy brak. Czytam "weźcie się do pracy"! Ja proponuję odwiedziny w PUP dla tych, którzy mają słabą orjętację w tym temacie. Ludzie chca żyć i nie mają wypłaty 2400- 3400PLN. Jakim cudem cło buduje dom mając bezrobotną żonę i dwoje dzieci nie biorąc kredytu? Cha, cóż, trzeba się było uczyć i zostać celnikiem o kryształowym wyglądzie. Jakim cudem chłopina w w zdezelowanym samochodzie płaci mandaty po kilku dniach na wschodzie? On się nie uczył i nie jest celn., ale ma na utrzymaniu rodzinę. No więc co? Kij mu w oko? Ależ tak! Tak to mniej-więcej wygląda. Moja żona pracuje z pensją 1160 brutto. Ciekawe jak by dała sobie radę w okresie zimowym, gdzie sam opał to jakieś 3000PLN? A dzieci, a papu, a bilet na autobus, a buty... Pewnie odkłada na nowy dom i na BMW? Nie! To chyba gra na giełdzie z taką kasą? No, niestety nie! Syty nie pojmie głodnego dopuki sam nia zgłodnieje. Logiki panowie z cła! Logiki!
 
A Wielki Brat patrzy i wszystko co zobaczy szybko wymarze z pamięci. Wszystko? Już kilku się potkneło o to wszystko. Tu zaczynamy pisać coś, co zasłyszeliśmy na pasach. Ci, co stoją po tamtej stronie nie mają pojęcia o dyskusji na tym forum, a szkoda. Od dawien dawna wiadomo, że bogaty ma wzglendy, a biedaka wszyscy w dupkę dymają. Wielkie halo jest w momencie, gdy SG bierze do powturnej kontroli. Widziałem jak się pod celnikiem nogi uginały kilka razy. Kryształy są produkowane w chucie szkła, na granicy nie ma kryształów. Co jakiś czas post napisze jakiś cło. I co z tego, że często dopierdzieli w sposób prostacki. Mam to gdzieś. Zapomnieli, że ci co jadą, to jadą dla tego, że pracy brak. Czytam "weźcie się do pracy"! Ja proponuję odwiedziny w PUP dla tych, którzy mają słabą orjętację w tym temacie. Ludzie chca żyć i nie mają wypłaty 2400- 3400PLN. Jakim cudem cło buduje dom mając bezrobotną żonę i dwoje dzieci nie biorąc kredytu? Cha, cóż, trzeba się było uczyć i zostać celnikiem o kryształowym wyglądzie. Jakim cudem chłopina w w zdezelowanym samochodzie płaci mandaty po kilku dniach na wschodzie? On się nie uczył i nie jest celn., ale ma na utrzymaniu rodzinę. No więc co? Kij mu w oko? Ależ tak! Tak to mniej-więcej wygląda. Moja żona pracuje z pensją 1160 brutto. Ciekawe jak by dała sobie radę w okresie zimowym, gdzie sam opał to jakieś 3000PLN? A dzieci, a papu, a bilet na autobus, a buty... Pewnie odkłada na nowy dom i na BMW? Nie! To chyba gra na giełdzie z taką kasą? No, niestety nie! Syty nie pojmie głodnego dopuki sam nia zgłodnieje. Logiki panowie z cła! Logiki!

do szkoły, do szkoły!
P.s. z pensją żony to do prokuratury, bo niezgodna z prawem.
 
Lepiej Ty zacznij się dokształcać! Turystów coraz mniej, dodam że większość z nas jest po studiach i damy sobie rade. A Ciebie może objąć redukcja etatów bo co za sens tylu pogromców trzymać skoro tak mało turystów. Rusz główką. Kryzys mamy, SC również dopadł.
 
Lepiej Ty zacznij się dokształcać! Turystów coraz mniej, dodam że większość z nas jest po studiach i damy sobie rade. A Ciebie może objąć redukcja etatów bo co za sens tylu pogromców trzymać skoro tak mało turystów. Rusz główką. Kryzys mamy, SC również dopadł.

Synku, nie martw się o mnie. Jestem dostatecznie wykształcony i idę o zakład, że o niebo lepiej niż Ty. W dupie mam kryzys i to, że "turystów' jest mało. Jaką to trzeba "sorbone" ukończyć, żeby pisać tak jak w komentowanym przeze mnie poście?
 
Paryż-Sorbona

Ja też skończyłem/am Sorbonę, nie w Warszawie,ale w Paryżu.To dopiero Akademia od stuleci.
 
W ostatnim bastionie komuny znowu nikomu nie chce się pracować. Zalecenie- nie więcej jak 60 aut na zmianę( naprawdę tyle i tak nie odprawiają) Jak to jest możliwe,że urzędnik wstaje rano i mówi pie.....ę - nie robię! Toż jakby tak naprzykład powiedział tokarz,poleciałby dyscyplinarnie z pracy. Wczoraj na pasie odpraw autko stojące przedemną czekało na łaskawe podejście celnika przez godzinę. Ja miałem mniej szczęścia- czekałem tylko półtorej godzinki aż podejdzie celnik. Panowie celnicy -tak węc do rooobotyyy!!! A jak już nauczycie się pracować to dopiero wtedy dopominajcie się o swoje podwyżki, emerytury i co tam jeszcze chcecie. Ja uważam ,jak zresztą tysiące innych ludzi,że leniom z Bezled nie tylko nie należą się podwyżki,ale nawet pensje.

k.... znowu bylem w rosyji ja czekamB prawie 100 godzin w tym 20godzin na przzejazd z celnicy od celnicy a bombowce dalej jak lecialy tak leca I ICH NIKT NIE RUSZA A NAS GNOJA PRZECIEZ NIKT TAM NIE JEDZIE NA 4 DOBY Z USMIECHEM NA TWARZY A ZYC Z CZEGOS TRZEBA
 
k.... znowu bylem w rosyji ja czekamB prawie 100 godzin w tym 20godzin na przzejazd z celnicy od celnicy a bombowce dalej jak lecialy tak leca I ICH NIKT NIE RUSZA A NAS GNOJA PRZECIEZ NIKT TAM NIE JEDZIE NA 4 DOBY Z USMIECHEM NA TWARZY A ZYC Z CZEGOS TRZEBA

To jedź do Gronowa to w cztery doby przejedziesz 8 razy.
 
gronowo? te przejscie najlepsze lata ma za soba jedyna nadzieja to zmiana kiero, bo na chwile obecna szkoda marnowac na nie czasu ;)
 
re.....

Drodzy podróżni z Gronowa ptaszki ćwierkają że pan R. odchodzi na Bezledę czyli dla was może zaświeci słoneczko chyba że west został he he he.:D:D:D

ps były podróżny z Gronowa teraz Bezleda
 
Back
Do góry