• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
ktora zmiana robi boki?

napiszczie ktora zmiana robi najwiecej bokow a na ktora zjezdza biedota?dewizowcy to kto?
 
odpowiadam

napiszczie ktora zmiana robi najwiecej bokow a na ktora zjezdza biedota?dewizowcy to kto?

Narazie jest zajebiscie.Wolno to wolno ,ale robia .Malo bokow bo wany i busy bks.Czyli jest ich malo a wlasciwie sladowe ilosci.KTO DO PRZODU TO DO PRZODU JAK BKS WOLNY TO JEDZIESZ DO KONTROLI.No chyba ,ze ujawnia na pasie.Tak powinno byc, ujawia mandat nie ujawnia jestes turysta.JEST JEDEN PROBLEM WIDAC AUTA CO JADA PO 2 RAZY PAZERNOSC
 
Wow, chwaliliśmy izdepkę, że w przedzień strajku podała, że na Bezledach czeka się 12 godzin w realu było 50. Teraz podaje 4, a w rzeczywistości jest dobre 40 h. "Chudy" nie łżyj.
 
Dzięki za linka na tle innych medialnych doniesień nawet rzeczowo przedstawia sytuację. Jednak nie upatrywał bym tu ręki ex rzecznika IC Olsztyn a fachowości redaktorki Wojciechowskiej. Przeczytaj najświeższy news ze strony IC Olsztyn, zwłaszcza jego drugą częśc, aby ocenić kompetencję Pana R. CH. Czasy się zmieniją w a ten pan coraz wyżej.
 
zalosny jestes

ponoć grzechotki są otwarte czy ktoś wie czy to prawda[/ juz bys chcial jeszcze jedno przejscie miec by przewalac fajki.chowacie te swoje pety po swych obsranych gaciach byle tylko cos przewiesc.do roboty sie wezcie a nie prosicie tych celnikow na kolanach bywas puscili,a potem sie rozpisujecie jacy to z was nie kozacy.jestescie zalosni! i tylko mi nie mowcie ze nie ma pracy bo co by to bylo jesli by nie bylo tej granicy?zdechlibyscie?co maja powiedziec ludzie w innej czesci kraju tam tez jest bieda ale jakos sobie radza.a wasza odpowiedz to "a co mam krasc" wasze tempe lby nawet nie biora pod uwage zeby uczciwie pracowac
 
ponoć grzechotki są otwarte czy ktoś wie czy to prawda[/ juz bys chcial jeszcze jedno przejscie miec by przewalac fajki.chowacie te swoje pety po swych obsranych gaciach byle tylko cos przewiesc.do roboty sie wezcie a nie prosicie tych celnikow na kolanach bywas puscili,a potem sie rozpisujecie jacy to z was nie kozacy.jestescie zalosni! i tylko mi nie mowcie ze nie ma pracy bo co by to bylo jesli by nie bylo tej granicy?zdechlibyscie?co maja powiedziec ludzie w innej czesci kraju tam tez jest bieda ale jakos sobie radza.a wasza odpowiedz to "a co mam krasc" wasze tempe lby nawet nie biora pod uwage zeby uczciwie pracowac



panie kolego widac, zes pan prosty czlowiek od srubokreta ;-) co do tego klekania to mam nadzieje, ze kiedys w jakims parku nie bedziesz musial klekac przed jakims turysta za swoje chamskie odzywki, bo podejrzewam, ze w stosunku do podroznych rowniez jestes taki prostak, ale mniejsza oto rzeczywiscie z praca nie jest lekko , a i wes kmiotku ze Ci ludzie, ktorzy lataja to lataja od bardzo dawna jeszcze za czasow jak przelot przez granice byl naprawde dobry ;-) myslisz, ze latwo znalesc praca kolesiowi, ktory jezdzi na granice od .. np 17 lat? co ma taki czlowiek wpisac w cv? kiedys jeszcze jak jezdzilem pewnie pograniczik mowil.. to wstap do SG, ale jakiego przemytnika wezma do sg sc policji czy jakiekolwieg sluzby? normalny czlowiek ma problem zeby znalesc prace, a ktos z kto mial abscencje przez nascie lat ma ja dostac od reki? a gdzie doswiadczenie? kwalifikacje? uwazasz, ze ktorykolwieg z tych ludzi ma ochote patrzec na wasze chamskie niezadowolone mordy? ale zycie jest jakie jest i poki co musza, ale pewnie kiedys to sie skonczy, ale takie baranie lby jak Ty od srubokreta przestana byc potrzebna w SC, bo niby do czego? do biura? co Wy tam bedziecie robic? rozkrecac szafki i skladac spowrotem?
 
Back
Do góry