• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Nie powinni was odprawiać w ogóle. Nalezałoby wam zabrać paszporty. Tylko blokujecie te granice i przynosicie wstyd temu krajowi. Obok przejezdżający autobusami i innymi pojazdami niemcy z politowaniem patrzą na wasze osmolonę gęby. Dobrze że nie muszą stać w bezpośredniej bliskości bo odór powaliłby co starsze babcie. Bez godności, honoru- a to podobno również za was walczyli Polacy w wojnie. Przewracają się w grobach jak widzą wasze skamlanie i umizgi do ruskich po tamtej stronie. Zera.

Po Twojej wypowiedzi od razu widac, ze slaby mkc z Ciebie.. Ci biedni turysci o ktorych tak mowisz prawdopodobnie wiecej lmow w torbie maja niz nie jeden polski turysta ;-) nie raz bylem na bezclowym i widzialem jak baby i dziady dobre fanty braly.. takze nastepnym razem dokonaj bardziej skrupulatnej kontroli takiego busa, a bardzo sie zdziwisz;)

Jakies testy psychologiczne chyba przechodzicie na rektutacji? jezeli tak to jakim cudem ten ktos wyzej je przeszedl? z gory widac, ze ta praca Cie meczy...
 
Obecnie na pasach wjazdowych niektórzy obywatele RP mają przeszło 60 h czas oczekiwania na polską odprawę celną. Ogółem w ciągu dnia na rosyjską
celnice z kolejki wpuszczono 12 polskich aut.
 
Popatrzmy prawdzie prosto w oczy: zarówno kobiety, jak i mężczyźni popełniają mnóstwo błędów podczas miłosnych igraszek. Tylko, że panom o wiele gorzej przychodzi mówienie o nich. Natomiast kobiety otwarcie wyznają, co ich partnerzy mogliby poprawić. To naprawdę pomaga. Przecież seks ma być przyjemnością, a nie katorgą!
Ach, jak przyjemnie - chciałoby się zakrzyknąć w łóżku. Problem polega jednak na tym, że nie zawsze jest ku temu powód... Panowie mogliby zapoznać się z dosłownie kilkoma zasadami, które podczas miłosnych uniesień są dla nas, kobiet, bardzo ważne. Jakie to zasady?

GŁASZCZ I PIEŚĆ

Skóra kobiety jest delikatna i wrażliwa na dotyk. Jesteśmy jak koty - łase na pieszczotę, delikatne muśnięcia i w ogóle na dotyk męskich palców. Masaż przed seksem? O tak, to by się przydało. I miałybyśmy jeszcze jedną prośbę: by panowie przywiązywali jednak większą wagę do tego, jak nas dotykają. Ważne, żeby w tym momencie skupili się naprawdę na kobiecych potrzebach, a nie na tym, jaki będzie wynik walki Adamka z Gołotą. Jesteśmy jak barometry: czujemy, że męskie myśli krążą zupełnie gdzie indziej...

NIE GRYŹ, TO BOLI

Są kobiety, które uwielbiają być gryzione. Jest ich jednak o wiele mniej, niż tych, które ugryzień nie lubią. Owszem; podgryzanie, delikatne drażnienie zębami jest w porządku, ale krwawe ślady na udach czy spuchnięte ucho do przyjemności już nie należą. Nie wspominając już o względach estetycznych i zdrowotnych...
Malinka to znak, że kochanek jest albo bardzo młody albo bardzo głupiutki. Jej pojawienie się na szyi kobiety wzbudziłoby może aplauz u uczniów liceum, ale na pewno nie wśród dorosłych ludzi. Niesmaczne, mało efektowne, a czasami nawet szkodliwe dla zdrowia zjawisko...
"Poszłam z nim do łóżka już na trzeciej randce - wydawało mi się, że będzie wspaniałym kochankiem. Przystojny, barczysty, świetnie całował i wydawało, że zna się na rzeczy. Gdy już leżeliśmy w łóżku, on nagle obrzucił mnie stekiem najordynarniejszych wyzwisk, wśród których słowo >> dziwka<< było chyba najłagodniejszym. Zdębiałam. Bałam się, że mnie uderzy albo nawet zabije. On się speszył i wyznał, że jego poprzednią dziewczynę kręciły takie wyzwiska i myślał, że i mnie podniecą. Już nigdy więcej się z nim nie spotkałam..." - Aneta, 31 lat, urzedniczka.

Historia Anety dowodzi, że świntuszenie w łóżku może być wspaniałe (poprzednią dziewczynę to kręciło) albo odrażające (a następna - słysząc wulgaryzmy - uciekła na zawsze). Lepiej jest zatem wyczuć grunt. W jaki sposób? Delikatnie wypytać, a jeśli jest taka możliwość - zapytać wprost. Oczywiście, zanim wyląduje się z kobietą w łóżku. Wtedy to już na wszystko może być za późno...
 
Nie powinni was odprawiać w ogóle. Nalezałoby wam zabrać paszporty. Tylko blokujecie te granice i przynosicie wstyd temu krajowi. Obok przejezdżający autobusami i innymi pojazdami niemcy z politowaniem patrzą na wasze osmolonę gęby. Dobrze że nie muszą stać w bezpośredniej bliskości bo odór powaliłby co starsze babcie. Bez godności, honoru- a to podobno również za was walczyli Polacy w wojnie. Przewracają się w grobach jak widzą wasze skamlanie i umizgi do ruskich po tamtej stronie. Zera.

a kim ty jestes aby decydowac o zyciu innych ludzi naucz sie pisac i kultury troche a co do wstydu to ty wiekszy sam jeden przynosisz niz 100 tak zwanych przemytnikow
 
a kim ty jestes aby decydowac o zyciu innych ludzi naucz sie pisac i kultury troche a co do wstydu to ty wiekszy sam jeden przynosisz niz 100 tak zwanych przemytnikow

dzwoncie pod ten numer 226943922 ministerstwo finansow celnicy podlegaja pod nich i tam mozna skladac skargi na polska odprawe im wiecej tym lepiej dla was dzialajcie i trzymajcie sie z mojej strony macie 100 % poparcie jestescie ludzmi i walczcie o swoje nie dajcie sie stlamsic przez byle kogo
 
do nini

ale jesteś żałosna,hehhehehehehehehehe. Przemytnicy mają dzwonić do MF i się skarżyć????????????? Smiech na sali!!!!!!!!!!!!!!! A na co mają się żalić????? Na za małe normy czy co?????????? żenada, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
gdyby nie przyzwolenie ze strony MF właśnie to odprawy wyglądały by inaczej , przecież to MF rządzi......można się skarżyć na decyzje MF, ale nie na f.c. wypełniające te decyzje ..
 
gdyby nie przyzwolenie ze strony MF właśnie to odprawy wyglądały by inaczej , przecież to MF rządzi......można się skarżyć na decyzje MF, ale nie na f.c. wypełniające te decyzje ..

a to ciekawe czemu kierownik sie wscieka jak ludzie tam dzwonia jakos w mf nic nie wiedza o tych waszych odprawach i sa zdziwieni jestesmy w uni a nie w dziczy i kazdy czlowiek zasluguje na godne traktowanie
 
ale jesteś żałosna,hehhehehehehehehehe. Przemytnicy mają dzwonić do MF i się skarżyć????????????? Smiech na sali!!!!!!!!!!!!!!! A na co mają się żalić????? Na za małe normy czy co?????????? żenada, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zalosny to ty jestes a zalic sie maja na zle traktowanie i nie poszanowanie drugiego czlowieka a co do normy to sie nie wypowiadam bo nie wiem jaka teraz jest a wy jestescie od tego zeby ruszyc swoje 4 litery i odprawiac na pasie a nie siedziedz w budzie i grac w pasjansa
 
Nie jestem celnikiem biedaku jeden z drugim, ale jak to poczytałem to smiać mi się z was chce Niejesteście nikim kto by was wysłuchał, ani z was elektorat ani warstwa majaca jakąkolwiek rację. Waszym problemem jest to, że nie mozecie zrozumieć, że jakiekolwiek łamanie prawa ( nawet rzekomo słuszne poruszane argumenty biedy i bezrobocia) nie znajdzie aplauzu nigdzie, nie tylko w naszej Polsce. Im później to zrozumiecie tym gorzej dla was. Dopuśccie trochę światła w ciemne a raczej mroczne zakamarki waszych mózgowin.

Nie wiem kim jesteś ale jeżeli mieszkasz w Polsce to wiesz że nasze polskie prawo jest tak chore że zmusza niektórych ludzi do jego łamania.Myślę że przemyt jest mniejszym złem od kradzieży i innych przestępstw.
 
Nie wiem kim jesteś ale jeżeli mieszkasz w Polsce to wiesz że nasze polskie prawo jest tak chore że zmusza niektórych ludzi do jego łamania.Myślę że przemyt jest mniejszym złem od kradzieży i innych przestępstw.
skoro tak to może odebrać z zakresu obowiązków celasom i wopkom szukanie fajeczek i problem z głowy, wybrani odpowiedni ludzie do "władzy" tej lokalnej i krajowej przyklepią każdą ustawę pod wyborców , tylko ich trzeba wybrać...i święto lasu
 
Dzisiaj czas oczekiwania na polską odprawę celną w ruchu osobowym na wjeżdzie do Polski wyniósł ok 80 godzin. Naturalnie info dla podróżnych, któży nie godzą się, lub nie stać ich na opłacenie 200-300 zł haraczu za szybszy wyjazd z Rosji.
 
nie stać ich na opłacenie 200-300 zł haraczu za szybszy wyjazd z Rosji.

Normalnie rosyjski pogranicznik czy inny tamożnik bierze 100 rubli....aż tak dobrze się na Bezledach powodzi , że stawki skoczyły już do 200-300 zł (50-75 euro) ?!
 
Normalnie rosyjski pogranicznik czy inny tamożnik bierze 100 rubli....aż tak dobrze się na Bezledach powodzi , że stawki skoczyły już do 200-300 zł (50-75 euro) ?!

To ty chyba nie rabotajesz jako FC w OC Bezleda dlatego się dziwisz :D tam sa takie stawki (po rosyjskiej stronie).Mogę sie mylić dlatego proszę poprawcie ale siatka 20-25euro ; ruski pas 30 euro; górka ok 50 euro. ruski zoll 1euro od pakietu ; ruski pogracicznik od 1$ w górę.Ominięcie czyli ruskim autobusowym ok. 20 euro i tyle samo za ominięcie Duty Free.
 
Back
Do góry