• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
moreczka

Cicho nieroby, stać w kolejkach bez szemrania- tyle mozecie, przez takich jak wy i tzw. młodych emerytów po 50-tce, Polska należy do krajów, gdzie najwięcej ludzi nie pracuje. Więc do roboty albo mordy w kubeł- taki macie wybór.

Taki kraj,to tylko w takim kraju kierownik mowi do pracownika "dzisiaj robisz wolno albo nic nie robisz i pierwszego dostaniesz wyplate".Morde to ma piesek panie wielce wykrztalcony.Jeszcze zatesknisz za turystami bo przejscie bedzie martwe, dostaniesz miotle bedziesz zamiatal i szorowal bks.Przyjdzie taki czas ,ze jadac powiem do roboty i nie bede czekal godzine na odprawe.Sami doprowadzacie do konca naszych i swoich dni na granicy.Prosze pamietaj,ze jaka bronia walczysz od takiej giniesz.Krzywda jaka robisz zawsze wraca i tego ci zycze z calego serca.
 
Nie jestem celnikiem biedaku jeden z drugim, ale jak to poczytałem to smiać mi się z was chce Niejesteście nikim kto by was wysłuchał, ani z was elektorat ani warstwa majaca jakąkolwiek rację. Waszym problemem jest to, że nie mozecie zrozumieć, że jakiekolwiek łamanie prawa ( nawet rzekomo słuszne poruszane argumenty biedy i bezrobocia) nie znajdzie aplauzu nigdzie, nie tylko w naszej Polsce. Im później to zrozumiecie tym gorzej dla was. Dopuśccie trochę światła w ciemne a raczej mroczne zakamarki waszych mózgowin.
 
Nie turysta nie celnik

Nie jestem celnikiem biedaku jeden z drugim, ale jak to poczytałem to smiać mi się z was chce Niejesteście nikim kto by was wysłuchał, ani z was elektorat ani warstwa majaca jakąkolwiek rację. Waszym problemem jest to, że nie mozecie zrozumieć, że jakiekolwiek łamanie prawa ( nawet rzekomo słuszne poruszane argumenty biedy i bezrobocia) nie znajdzie aplauzu nigdzie, nie tylko w naszej Polsce. Im później to zrozumiecie tym gorzej dla was. Dopuśccie trochę światła w ciemne a raczej mroczne zakamarki waszych mózgowin.

Zwykly obywatel.Co ty bredzisz czleku marny pojecia Ci brak o biedzie i braku pracy.Racja jest jak du...... pa wszyscy maja swoja.To prawda,ze to proceder marny ale wyzywac fe fe.Brak tolerancji gorszy od faszyzmu.
 
A BEzledy dalej blokowane, dopiero w niedziele zjeżdzały autka z piątkowego poranka, jadące naturalnie po kolejce. Piątkowy wieczór też blisko 2 doby odstał. Pewnie zeszło by jeszcze dłużej, tylko na nocce warzyw wyjątkowo poszło 18 aut z kolejki na rosyjską tamożnię.
 
Larum Larum!!!!!!!!!!!!!

Wszekie znaki na niebie i ziemi oznajmiają że niedługo nastąpi kolejne spowolnienie odpraw choć obecne w porównaniu z leniwcem to jego tempo to sprint wykonaniu Bena Johnsona.A ostatnio doszły mnie słuchy jakoby IC Olsztyn wysyła pisma o zapłatę za magazynowanie tytoniu w depozycie po ok 100PLN za 1 m-c, dziwna zarazem chora sytuacja gdyż przepis ten obowiązuje od 2004 r. i wcześniej jakoś izba go niereflektowała a tu naraz w Pażdzierniku pobierane są opłaty za przechoawnie począwszy od stycznia.Dziwna to praktryka bo przecież polskie prawo nie działa wstecz to po pierwsze, a po drugie to w dobrym tonie byłoby poinformowanie podróżnych ze zostanie wprowadzone pobieranie opłat za depozyt zgodnie z pouczeniem które znajduje się z tyłu powierdzenia przyjęcia do depozytu dniem powzięcia decyzji o respektowaniu tego zapisu o opłatach za depozyt.Rozumowanie jest jedno IC Olsztyn chodzi wyłącznie o kasę i tylko o nią i jak tu ja wyrwać różnymi sposobami.Bo może juz nikt o tym nie mówi to jednak przymuszanie opłaty mandatu karnego skredytowanego w kasie odziału i to wtym samym dniu a jeśli ktoś nie ma to jest sugestia proszę pożyczyć na pasie pod grożbą wszcżęcia sprawy karno-skarbowej to jest swoisty szantaż w wykonaniu urzednika państwowego.Jednak były osoby które po wypisaniu mandatu poprosiły o wydanie dokumentów jednak w wielkich bólach i z obietniocą że to ostatni mandat bo następne to będą sprawy karno-skarbowe.Takie postępowanie świadczy dobitnie o nastwawieniu izby celnej na kasę nieważne jakimi środkami czy sposobami prawnymi a nawet wykorzystując naginanie prawa.Troszkę sie wylewny zrobiłem ale to dlatego że granica niedotyczy mnie już bezpośrednio ale mam znajomych którzy tam jeszcze pomykają i czasem się spotkamy porozmawiamy o tym i o tamtym :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
A BEzledy dalej blokowane, dopiero w niedziele zjeżdzały autka z piątkowego poranka, jadące naturalnie po kolejce. Piątkowy wieczór też blisko 2 doby odstał. Pewnie zeszło by jeszcze dłużej, tylko na nocce warzyw wyjątkowo poszło 18 aut z kolejki na rosyjską tamożnię.

Podzielić przez trzy rzędy to daje 6 zapustów i to na nocce to istny szok taki wynik przy dobrym dniu nało boków i w RP pracują.:eek::eek:
 
Oj kolego widać, żeś nie za bardzo w temacie. Napisałem 18 aut z kolejki, a nie po 18 aut z pasa. Czyli ogólem były 3 wpusty (po 2 auta z każdego z 3 pasów) na rosyjską tamożnię. Zważywszy, że była to ulubiona zmiana dewiz (obecnie jedna z dwóch) to i tak te tempo oceniam jako szybkie dla dołka. Przy obecnych realiach 6 zapustów na zmiane (6x6=36 autek) określić trzeba by mianem pierwszej prędkości kosmicznej.
 
Oj kolego widać, żeś nie za bardzo w temacie. Napisałem 18 aut z kolejki, a nie po 18 aut z pasa. Czyli ogólem były 3 wpusty (po 2 auta z każdego z 3 pasów) na rosyjską tamożnię. Zważywszy, że była to ulubiona zmiana dewiz (obecnie jedna z dwóch) to i tak te tempo oceniam jako szybkie dla dołka. Przy obecnych realiach 6 zapustów na zmiane (6x6=36 autek) określić trzeba by mianem pierwszej prędkości kosmicznej.

Co racja to racja wszak należy głowę posypać popiołem.Jednak ten stan rzeczy nie jest uzależniony od zollków którzy stoją na pasie tylko kilka stopni wyrzej :D.Jednak są jeszcze zollki którym strach juz pozwala na odprawę na normalnych warunkach i niestraszny im TIGER (kiero. OC).Co prędkości to w tamtym tygodniu(pon.-środa) było tak zabójcze tempo że ślimaki wyprzedzały kolejkę na celnicach.:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Ponoć dzisiaj praktycznie wszyscy z dołka wyszli na bramę, bo tyle boków było. Tak dewizy wjazd na ruskie przejście zastawiły, że tiry przez bramę wyjazdową na rosyjską tamożnię wjeżdzały.
 
news

Wczoraj dwa zapusty z dołka,dzisiejszej nocy jeden a boki jak cisneły tak cisną omijając kolejkę.A jak się o tymmówi naszemu zollkowi to on "nicht ferschtein",dlatego to juz zakrawa na kpinę ta walka z tym przemytem to istna farsa :p :D.Ale i dzielna SG ma się czym pochwalić czyli czepianie się pierdół to norma ale już ten funkcjonariusz co stoi i wpuszcza pojazdy od strony ruskich to widzi co się dzieje to on także " nicht ferschtein" czyli pomroczność jasna:D:D
 
do byłego turysty

przestań pisać bzdury typu mnie to nie dotyczy, ja już nie pomykam na granicę!!!!!!!!! nadal kitrasz pety w swym samochodziku i modlisz się aby dziś zoll miał dobry humor i puścił cię z bagażnika. Bo przcież o to co chodzi! Prawda? Tutaj na forum możesz pisać swe biedne kawałki a tam na granicy jesteś nikim. Więc skończ ble,ble, ble i zacznij zbierać puszki....
 
o ironio losu ..............

przestań pisać bzdury typu mnie to nie dotyczy, ja już nie pomykam na granicę!!!!!!!!! nadal kitrasz pety w swym samochodziku i modlisz się aby dziś zoll miał dobry humor i puścił cię z bagażnika. Bo przcież o to co chodzi! Prawda? Tutaj na forum możesz pisać swe biedne kawałki a tam na granicy jesteś nikim. Więc skończ ble,ble, ble i zacznij zbierać puszki....

Znowu poraz x-któryś raz muszę ci wytłumaczyć że mylisz osoby.Jednak z przykrością muszę przyznać że idiotów się nie leczy nie ma na to lekarstwa:D :p
 
A co to izdepka podaje, że czas oczekiwania zmalał dzisiaj z 8 na 5 h, jak dołkowi liderzy stoją już 50 h + jeszcze im zejdzie na celnicy pewnie min. kilkanascie godzinek. tak więc śmiało podawać, że na wjazd do Polski samochody osobowe oczekują 60 godzin.
 
A co to izdepka podaje, że czas oczekiwania zmalał dzisiaj z 8 na 5 h, jak dołkowi liderzy stoją już 50 h + jeszcze im zejdzie na celnicy pewnie min. kilkanascie godzinek. tak więc śmiało podawać, że na wjazd do Polski samochody osobowe oczekują 60 godzin.

To nieprzejdzie bo gdyby podali stan faktyczny to by się przyznali do nieróbstwa :D:D::p:p
 
Znowu poraz x-któryś raz muszę ci wytłumaczyć że mylisz osoby.Jednak z przykrością muszę przyznać że idiotów się nie leczy nie ma na to lekarstwa:D :p

uważaj, jszcze raz wyrazisz się tak brzydko na forum a obiecuję że odbiorę to jako znieważenie ...................... i spotkamy się w sądzie. Pamiętaj że bardzo łatwo cię namierzyć za pomocą id kompa, ale może to dla ciebie za wysoka wedza, hehe. A poza tym jesteś nikim, bo boisz się prawdy przemytniku. A przwda jest taka że każdy przemytol to przestępca tak samo jak ten co kradnie gumy w markecie lub sprzęt w sklepie. Więc nie pisz na zolli tylko może utwórz forum i będą pisać złodzieje na policjantów????? Zastanów się!!!!! jedno i drugie to przestępstwo i trzeba je plewić na maxa. Nieważne jakimi sposobami byleby skutecznie i na maxa.
 
he he dobry jest ;-) no wlasnie.. czemu zlodzieje nie wchodza na forum policjantow? a na forum celnikow pelno ludzi wyraza swoja opinie nt. tej sluzby? jak bardzo jest ona znienawidzona?... tego nie wie nikt ;-)
 
uważaj, jszcze raz wyrazisz się tak brzydko na forum a obiecuję że odbiorę to jako znieważenie ...................... i spotkamy się w sądzie. Pamiętaj że bardzo łatwo cię namierzyć za pomocą id kompa, ale może to dla ciebie za wysoka wedza, hehe. A poza tym jesteś nikim, bo boisz się prawdy przemytniku. A przwda jest taka że każdy przemytol to przestępca tak samo jak ten co kradnie gumy w markecie lub sprzęt w sklepie. Więc nie pisz na zolli tylko może utwórz forum i będą pisać złodzieje na policjantów????? Zastanów się!!!!! jedno i drugie to przestępstwo i trzeba je plewić na maxa. Nieważne jakimi sposobami byleby skutecznie i na maxa.

Po pierwsze zanim zatwierdzisz to przeczytaj co napisałeś bo masz problemy z pisownią.A i o komputerach masz wiedzę bardzo płytką(nie id tylko adres IP) nie wspomnę o procedurach kiedy jak dlaczego i komu może admin podać moje IP a następnie mój Internet Service Provider może wydać moje dane adresowe.Sorrki ale doucz się a porozmawiamy.Bym zapomniał są sposoby by uzyskać moje dane ale to sposób nielegalny(nie będę wchodził w szczegóły) i zarazem stosowanie go powoduje łamanie prawa. A tego ci akurat robić nie wolno bezpośrerdnio lub pośrednio(zlecając to zadanie osobom trzecim) The end:):):):)
 
Nie powinni was odprawiać w ogóle. Nalezałoby wam zabrać paszporty. Tylko blokujecie te granice i przynosicie wstyd temu krajowi. Obok przejezdżający autobusami i innymi pojazdami niemcy z politowaniem patrzą na wasze osmolonę gęby. Dobrze że nie muszą stać w bezpośredniej bliskości bo odór powaliłby co starsze babcie. Bez godności, honoru- a to podobno również za was walczyli Polacy w wojnie. Przewracają się w grobach jak widzą wasze skamlanie i umizgi do ruskich po tamtej stronie. Zera.
 
Back
Do góry