• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Powiem szczerze ze moze byc bardzo ciekawie na tej rozmowie...bedzie znow przesiewka....lepsze testy niz rozmowa😉
 
Port w Gdyni jest obsługiwany przez 3 oddziały celne: OC Basen V (PL321010); OC Baza Kontenerowa (PL321030) oraz OC Nabrzeże Bułgarskie (PL321070). Te 2 ostatnie oddziały to oddziały z terminalami kontenerowymi. Baza Kontenerowa to BCT; Nabrzeże Bułgarskie to GCT. Pod Bazę podlega jeszcze Stocznia Wojenna oraz lotnisko w Babich Dołach. Basen V to reszta portu od granicy z Nabrzeżem Bułgarskim aż do Nabrzeża Pomorskiego (tam gdzie cumuje Błyskawica, Dar Pomorza, Dar Młodzieży, statki Żeglugi Gdańskiej w tym"rzygacze" ;)).
Zapraszamy na każdy z oddziałów. Roboty starczy dla każdego :D
Czy kolega się orientuję jeśli na skierowaniu do medycyny pracy jest zaznaczone praca przy komputerze ale nie ma wpisanie ile godzin czy to będzie praca głównie fizyczna , a komputer będzie mniej niż 4 h dla tego nie zostało wypisane ile h dziennie?
Jest jeszcze zaznaczone że praca zmianowa.
 
Czy kolega się orientuję jeśli na skierowaniu do medycyny pracy jest zaznaczone praca przy komputerze ale nie ma wpisanie ile godzin czy to będzie praca głównie fizyczna , a komputer będzie mniej niż 4 h dla tego nie zostało wypisane ile h dziennie?
Jest jeszcze zaznaczone że praca zmianowa.
Hmm... ja na skierowaniu mam przy polu pracy przy komputerze dopisane ręcznie "pow. 4 godz." ale dalej, na drugiej stronie też zaznaczone "praca zmianowa"... :unsure:
Rejestrowałaś się już do przychodni na badanie? Odległe terminy mają?
[Edit]: Właśnie się dodzwoniłem do Euromedicusa na Czechosłowackiej - pierwszy wolny termin badania to 20 lipca...
😯
 
Ostatnia edycja:
Hmm... ja na skierowaniu mam przy polu pracy przy komputerze dopisane ręcznie "pow. 4 godz." ale dalej, na drugiej stronie też zaznaczone "praca zmianowa"... :unsure:
Rejestrowałaś się już do przychodni na badanie? Odległe terminy mają?
[Edit]: Właśnie się dodzwoniłem do Euromedicusa na Czechosłowackiej - pierwszy wolny termin badania to 20 lipca...
😯
Na wszystkich stanowiskach znajdują się komputery także nie dziwcie się. Praca zmianowa nie koliduje w firmie z koniecznością obsługi komputera. Powodzenia młodzieży😀
 
Na wszystkich stanowiskach znajdują się komputery także nie dziwcie się. Praca zmianowa nie koliduje w firmie z koniecznością obsługi komputera. Powodzenia młodzieży😀
No stress. Ja bym był bardziej za pozostawieniem mi po prostu tej pracy zmianowej. Jakie są godziny w porcie, 7-19?
 
Hej :) mam pytanie. Czy można brać udział w naborze jednocześnie w SG i w SC ? W SG czekam obecnie na testy psychologiczne, a do SC mam zamiar jutro złożyć dokumenty.
 
Hej :) mam pytanie. Czy można brać udział w naborze jednocześnie w SG i w SC ? W SG czekam obecnie na testy psychologiczne, a do SC mam zamiar jutro złożyć dokumenty.
Cytując pewien autorytet młodzieży "A można jak najbardziej, jeszcze jak"

To są osobne postępowania. Problemem moze byc zalatwianie urlopu lub dogadanie sie z pracodawcą zeby miec akurat wolne na wszystkie testy.
 
Jestem po psycho. Generalnie test pisemny 3 części - 2 części z serii 1-5 gdzie jeden to bardzo nie a pięć bardzo tak, jedna kwestionariusz osobowy o rodzinie itd. Później rozmowa z psycho. Trochę mnie zdenerwowała bo testy pisemne gdzie jest jednak dość lakonicznie coś opisane można interpretować różnorodnie. I niestety musiałem bronić swojej interpretacji. Ponadto pani psycholog miała dość prześmiewczy stosunek do mojej służby w innej firmie mundurowej z czego mnie generalnie do śmiechu nie było gdyż ja zupełnie inaczej przedstawiłem kwestie odejścia ze służby a pani psycholog oczywiści rzuciła podtekst typu " życie pewne zweryfikowało " no cóż uczucia mieszane - kultura prowadzącego rozmowę pozostawiała jednak nieco do życzenia - No ale może o to chodziło, żeby wyprowadzić mnie z równowagi. Wyniki na komisji dopiero.

A co do kartek które dostaliśmy z KAS (dot. badania psychologicznego z wynikiem pozytywnym - możecie sobie darować - nawet tego nie chcieli oglądać :)
 
Jestem po psycho. Generalnie test pisemny 3 części - 2 części z serii 1-5 gdzie jeden to bardzo nie a pięć bardzo tak, jedna kwestionariusz osobowy o rodzinie itd. Później rozmowa z psycho. Trochę mnie zdenerwowała bo testy pisemne gdzie jest jednak dość lakonicznie coś opisane można interpretować różnorodnie. I niestety musiałem bronić swojej interpretacji. Ponadto pani psycholog miała dość prześmiewczy stosunek do mojej służby w innej firmie mundurowej z czego mnie generalnie do śmiechu nie było gdyż ja zupełnie inaczej przedstawiłem kwestie odejścia ze służby a pani psycholog oczywiści rzuciła podtekst typu " życie pewne zweryfikowało " no cóż uczucia mieszane - kultura prowadzącego rozmowę pozostawiała jednak nieco do życzenia - No ale może o to chodziło, żeby wyprowadzić mnie z równowagi. Wyniki na komisji dopiero.

A co do kartek które dostaliśmy z KAS (dot. badania psychologicznego z wynikiem pozytywnym - możecie sobie darować - nawet tego nie chcieli oglądać :)
Jak czytalam w interencie to te psycholożki na Wołoskiej specjalnie się tak zachowują bo sprawdzają jak się zachowujesz w sytuacjach stresowych, próbują wyprowadzić z równowagi i mogą być uszczypliwe. To podobno gra właśnie aby sprawdzić jak się zachowujesz w takich sytuacjach, czy odburkniesz, czy będziesz spokojny czy zaczniesz się tłumaczyć
Mam nadzieję, że do przodu :)
Umawiałeś się na badania kolejne? Myślałam, że najpierw muszą Ci podać wynik z psycho aby kontynuować komisje dalej - przynajmniej tak czytałam w postępowaniu z Gdańska 😵
Ah i były matryce czy nie, bo słyszałam róźne wersje o tych testach i nie wiem jak to robią na Wołoskiej?
 
Ostatnia edycja:
Jak czytalam w interencie to te psycholożki na Wołoskiej specjalnie się tak zachowują bo sprawdzają jak się zachowujesz w sytuacjach stresowych, próbują wyprowadzić z równowagi i mogą być uszczypliwe. To podobno gra właśnie aby sprawdzić jak się zachowujesz w takich sytuacjach, czy odburkniesz, czy będziesz spokojny czy zaczniesz się tłumaczyć
Mam nadzieję, że do przodu :)
Umawiałeś się na badania kolejne? Myślałam, że najpierw muszą Ci podać wynik z psycho aby kontynuować komisje dalej - przynajmniej tak czytałam w postępowaniu z Gdańska 😵
Ah i były matryce czy nie, bo słyszałam róźne wersje o tych testach i nie wiem jak to robią na Wołoskiej?
Były matryce, to samo co wcześniej w KAS, chyba że ktoś już miał do czynienia z psychologiem na Wołoskiej i robił takie testy to dostawał połowę mniej testów do wypełnienia. Co do kolejnych badań to jak ja np. mam w lipcu badania komisyjne (według tego co w mailu dostałem) i dopiero tam będą wyniki paychologa i dalsze skierowanie na badania.
 
Jak czytalam w interencie to te psycholożki na Wołoskiej specjalnie się tak zachowują bo sprawdzają jak się zachowujesz w sytuacjach stresowych, próbują wyprowadzić z równowagi i mogą być uszczypliwe. To podobno gra właśnie aby sprawdzić jak się zachowujesz w takich sytuacjach, czy odburkniesz, czy będziesz spokojny czy zaczniesz się tłumaczyć
Mam nadzieję, że do przodu :)
Umawiałeś się na badania kolejne? Myślałam, że najpierw muszą Ci podać wynik z psycho aby kontynuować komisje dalej - przynajmniej tak czytałam w postępowaniu z Gdańska 😵
Ah i były matryce czy nie, bo słyszałam róźne wersje o tych testach i nie wiem jak to robią na Wołoskiej?
Dokładnie. Jak napisał MlodyJM
 
Ja slyszalrm jeszcze o jakims tescie skojarzen i parzystosci cyfr?
Niektóre poradnie wykorzystują testy ms z Policji, tam są owe zadania - ale jak zauważyliśmy, co województwo to psycholog przebiega zupełnie inaczej na komisji i nie tylko sam psycholog :p
 
Ostatnia edycja:
Jestem po psycho. Generalnie test pisemny 3 części - 2 części z serii 1-5 gdzie jeden to bardzo nie a pięć bardzo tak, jedna kwestionariusz osobowy o rodzinie itd. Później rozmowa z psycho. Trochę mnie zdenerwowała bo testy pisemne gdzie jest jednak dość lakonicznie coś opisane można interpretować różnorodnie. I niestety musiałem bronić swojej interpretacji. Ponadto pani psycholog miała dość prześmiewczy stosunek do mojej służby w innej firmie mundurowej z czego mnie generalnie do śmiechu nie było gdyż ja zupełnie inaczej przedstawiłem kwestie odejścia ze służby a pani psycholog oczywiści rzuciła podtekst typu " życie pewne zweryfikowało " no cóż uczucia mieszane - kultura prowadzącego rozmowę pozostawiała jednak nieco do życzenia - No ale może o to chodziło, żeby wyprowadzić mnie z równowagi. Wyniki na komisji dopiero.

A co do kartek które dostaliśmy z KAS (dot. badania psychologicznego z wynikiem pozytywnym - możecie sobie darować - nawet tego nie chcieli oglądać :)
Hej a powiedz mi ile to trwało od początku do końca
 
Back
Do góry