• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Witam mam pytanie czy ktoś miał może taka sytuację ze nie mógł się stawić na test wiedzy w dniu zaproponowanym przez dział rekrutacji
 
Otrzymałam informację o teście wiedzy 12 lutego:) Stresik jest, ale miejmy nadzieję, że pytania nie będą trudne. Ciekawe ile osób będzie brało udział w drugim etapie.
 
No właśnie raczej bardzo malo :p
Część zrezygnuje sama, bo coś nie pasuje / zmieniły sie plany / dostali sie do innej służby/ itd...
Cześć odpadnie, a to juz teraz czy na sprawnościowych, sporym sitem będą lekarze.
Ostatecznie z pośród tych co przejdą caly proces kwalifikacyjny obawiam sie, ze bedzie juz taka garstka, ze nie wezmą najlepszych a poprostu tych którzy sie ostali :D
 
Mogę na priv , jak odp na te pytania ;)
1jesteś wesoły-
2. łatwo mnie rozmieszyc -
3. Często rozpiera mnie energia -
4. Gdy mam dobry sposób na coś ,trzymam się go-
5. wolę iść własną drogą ,niż być przywódca-
6. Coś z poezja-
 
Może i nie wszyscy przeszli sprawnosciowke ,ale na psychologicznych jest dużo osób-testy rozłożone na cały ten tydzień
 
No właśnie raczej bardzo malo :p
Część zrezygnuje sama, bo coś nie pasuje / zmieniły sie plany / dostali sie do innej służby/ itd...
Cześć odpadnie, a to juz teraz czy na sprawnościowych, sporym sitem będą lekarze.
Ostatecznie z pośród tych co przejdą caly proces kwalifikacyjny obawiam sie, ze bedzie juz taka garstka, ze nie wezmą najlepszych a poprostu tych którzy sie ostali :D
Dużo się przygotowywałeś do testu wiedzy?
 
Back
Do góry