• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Tak, ponad 1000 także pewnym jest, że trzeba będzie mieć znacznie więcej pkt żeby przejść dalej,moim zdaniem będzie to ok 23 pkt
 
Trochę mogę przekręcić treść ale wydaje mi się że: Kto powołuje dyrektora krajowej szkoły skarbowosci, ile trwa kadencja w parlamencie europejskim, co to jest przychód, w jakim mieście prezydentem był Biedron, koalicja nie musi przekroczyć progu procentowego żeby znaleźć się w sejmie, jak nazywa się sytuacja w której Irlandia ma nadal otwarte granice dla UE, gdzie trafia VAT.
To w takim razie było kilka zestawów pytań bo ja nie miałem tych o Biedroniu, koalicji i Irlandii.
 
Szef onz, kto w 1983 r. Zdobył pokojowa nagrode Nobla w PL, to z vat j.w., przewodniczący RE, kto powołuje dyrektora K I S
 
To moje z dzisiaj z 10:
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska jaki to organ, Akt prawny, na podstawie którego określona jest stolica Polski, Uchwały, akty prawne wydawane przez samorządy na jakim terenie obowiązują, Po roku 2018 r burmistrza/wójta na ile kadencji, Po otrzymaniu wyroku sądu I instancji co można złożyć, Wojewódzki sąd administracyjny jaka to władza, Umowa międzynarodowa ratyfikowana a ustawa co ma pierwszeństwo, Najważniejszy akt prawny w Polsce, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego jak jest wybierany, Siedziba Parlamentu Europejskiego, Europejski Rzecznik Praw człowieka siedziba , Prawo pierwotne ue, Ilość państw w UE, Wspólnota Europejska składa się z ilu organizacji, traktat nicejski, EUROSTAT, Zastępca Szefa KAS przez kogo powoływany, Laboratoria KAS, Osoba będąca funkcjonariuszem – chodziło o to, ze nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu, Funkcjonariusz po mianowaniu jaki stopień, co musi odbyć funkcjonariusz w czasie służby przygotowawczej, organy i instytucje kas , Przewodniczącym partii PO, Próg wyborczy dla partii w sejmie, Rejonowa izba obrachunkowa sprawuje nad czym sprawuje kontrolę, Defraudacja, o 500+, Kto kontroluje celowość działania partii politycznej
 
Ostatnia edycja:
To moje z dzisiaj z 10:
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska jaki to organ, Akt prawny, na podstawie którego określona jest stolica Polski, Uchwały, akty prawne wydawane przez samorządy na jakim terenie obowiązują, Po roku 2018 r burmistrza/wójta na ile kadencji, Po otrzymaniu wyroku sądu I instancji co można złożyć, Wojewódzki sąd administracyjny jaka to władza, Umowa międzynarodowa ratyfikowana a ustawa co ma pierwszeństwo, Najważniejszy akt prawny w Polsce, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego jak jest wybierany, Siedziba Parlamentu Europejskiego, Europejski Rzecznik Praw człowieka siedziba , Prawo pierwotne ue, Ilość państw w UE, Wspólnota Europejska składa się z ilu organizacji, traktat nicejski, EUROSTAT, Zastępca Szefa KAS przez kogo powoływany, Laboratoria KAS, Osoba będąca funkcjonariuszem – chodziło o to, ze nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu, Funkcjonariusz po mianowaniu jaki stopień, co musi odbyć funkcjonariusz w czasie służby przygotowawczej, organy i instytucje kas , Przewodniczącym partii PO, Próg wyborczy dla partii w sejmie, Rejonowa izba obrachunkowa sprawuje nad czym sprawuje kontrolę, Defraudacja, o 500+, Kto kontroluje celowość działania partii politycznej
Zazdroszcze tych pytań z tego się przygotowywałem a trafiłem na całkiem inne😛
 
To moje z dzisiaj z 10:
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska jaki to organ, Akt prawny, na podstawie którego określona jest stolica Polski, Uchwały, akty prawne wydawane przez samorządy na jakim terenie obowiązują, Po roku 2018 r burmistrza/wójta na ile kadencji, Po otrzymaniu wyroku sądu I instancji co można złożyć, Wojewódzki sąd administracyjny jaka to władza, Umowa międzynarodowa ratyfikowana a ustawa co ma pierwszeństwo, Najważniejszy akt prawny w Polsce, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego jak jest wybierany, Siedziba Parlamentu Europejskiego, Europejski Rzecznik Praw człowieka siedziba , Prawo pierwotne ue, Ilość państw w UE, Wspólnota Europejska składa się z ilu organizacji, traktat nicejski, EUROSTAT, Zastępca Szefa KAS przez kogo powoływany, Laboratoria KAS, Osoba będąca funkcjonariuszem – chodziło o to, ze nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu, Funkcjonariusz po mianowaniu jaki stopień, co musi odbyć funkcjonariusz w czasie służby przygotowawczej, organy i instytucje kas , Przewodniczącym partii PO, Próg wyborczy dla partii w sejmie, Rejonowa izba obrachunkowa sprawuje nad czym sprawuje kontrolę, Defraudacja, o 500+, Kto kontroluje celowość działania partii politycznej
A ja miałem jeszcze inne 😆
 
Za czyjej kadencji prezydenckiej weszła w życie konstytucją
Kto ma dostęp do broni
Kto powołuje szefa KAS,
Kto powołuje zastępcę
Kto powołuje dyrektora
W którym roku były pierwsze obrady rady Europejskiej
Jaki ustroj panuje w Polsce
Kto jest ministrem finansów
Jak się nazywa inicjatywa morz bałtyckiego, adriatyckiego i Śródziemnego
Jak wygląda godło SC
TYLE PAMIETAM
 
Back
Do góry