• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Byłem na 8.00 dzisiaj
Test był do napisania pytania nie trudne przynajmniej w moim zestawie
Chyba obniżyli wymagania bo do zaliczenia wystarczy 16 z 30
W rozporządzeniu z tego co czytałem to było 40 pytań i zaliczane było od 24 pkt.

Odbiegając od testu jest tu ktoś na forum do OCD Dorohusk ?
 
Byłem na 8.00 dzisiaj
Test był do napisania pytania nie trudne przynajmniej w moim zestawie
Chyba obniżyli wymagania bo do zaliczenia wystarczy 16 z 30
W rozporządzeniu z tego co czytałem to było 40 pytań i zaliczane było od 24 pkt.

Odbiegając od testu jest tu ktoś na forum do OCD Dorohusk ?
Ja w rozporządzeniu wyczytałam ze test składa sie z 30 pytań.
 
Mam pytanie. Czy może ktoś z Was orientuje się w jakich dniach i godzinach pracuje się w dziale Realizacji? I co należy w ich zakresie obowiązków? Pozdro :)
 
Wyczytałam w artykule ze cały proces rekrutacji ma potrwać niby 3miesiace i pracę można rozpocząć po miesiącu. Myślę ze jednak dłużej to wszystko potrwa.
 
Ja podchodziłam pierwszy raz do testow I z perspektywy laika stwierdzam, że pytania były dość łatwe. Pewnie dużo więcej niż 16 pkt trzeba będzie zdobyć, żeby dalej przejść
 
Pytania były raczej proste, jezeli ktos studiował na wydziale prawa/administracji to wszystko miał właśnie na studiach. Obstawiam, że będzie trzeba mieć ok 25/30 aby w ogóle się zakwalifikować. 1050 kandydatów a do testów sprawności przejdzie ok 300 więc próg na pewno zostanie podniesiony i to sporo
 
Hej, może pamiętasz parę pytań i zechcesz podzielić się nimi. Będę wdzięczna
Trochę mogę przekręcić treść ale wydaje mi się że: Kto powołuje dyrektora krajowej szkoły skarbowosci, ile trwa kadencja w parlamencie europejskim, co to jest przychód, w jakim mieście prezydentem był Biedron, koalicja nie musi przekroczyć progu procentowego żeby znaleźć się w sejmie, jak nazywa się sytuacja w której Irlandia ma nadal otwarte granice dla UE, gdzie trafia VAT.
 
Byłem na 8.00 dzisiaj
Test był do napisania pytania nie trudne przynajmniej w moim zestawie
Chyba obniżyli wymagania bo do zaliczenia wystarczy 16 z 30
W rozporządzeniu z tego co czytałem to było 40 pytań i zaliczane było od 24 pkt.

Odbiegając od testu jest tu ktoś na forum do OCD

Trochę mogę przekręcić treść ale wydaje mi się że: Kto powołuje dyrektora krajowej szkoły skarbowosci, ile trwa kadencja w parlamencie europejskim, co to jest przychód, w jakim mieście prezydentem był Biedron, koalicja nie musi przekroczyć progu procentowego żeby znaleźć się w sejmie, jak nazywa się sytuacja w której Irlandia ma nadal otwarte granice dla UE, gdzie trafia VAT.
Dziękuję już jestem po teście
 
Pytania były raczej proste, jezeli ktos studiował na wydziale prawa/administracji to wszystko miał właśnie na studiach. Obstawiam, że będzie trzeba mieć ok 25/30 aby w ogóle się zakwalifikować. 1050 kandydatów a do testów sprawności przejdzie ok 300 więc próg na pewno zostanie podniesiony i to sporo
25 30 aż tak prosty nie był ale poważnie 1050 kandydatów??
 
Back
Do góry