• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Ja mam na 8:00 19 sierpnia i z Białej będę ruszać pewnie tego dnia. Jakby ktoś jeszcze z Białej lub po drodze to możemy się dogadać
 
Cześć!

Niestety po zdanych bez problemu teście wiedzy oraz teście sprawności fizycznej, nie udało mi się zdać testu psychologicznego. Minął już prawie rok i dalej chciałbym spróbować sił jako funkcjonariusz. Moje pytanie: czy jest w ogóle szansa zdać ten test jak raz się nie zdało? Czy są jakieś ścisłe wytyczne, których nie przeskoczę tak czy siak, czy może trafiłem na surowego psychologa sprawdzającego testy? Czy ktoś orientuje się jakich mniejwięcej odpowiedzi (jakiego profilu kandydata) oczekują? Dzięki.
 
Ogarnij się i podziękuj że Cię nie przyjęli - paragony babci klozetowej chcesz sprawdzać 🤣🤣🤣.
Ze zwykłej ciekawości - dużo bardzo negatywnych głosów na temat służby się pojawia tu na forum. Skoro jest tak źle, to czemu właściwie tylu z was kontynuuje służbę zamiast poszukać czegoś innego? Wynika to z tego, że ludzie zaczęli służbę przed reformą i mimo że sytuacja się pogorszyła to po prostu po tylu latach nie chcą się przebranżowywać czy jednak coś jest fajnego w tej robocie 😛?
 
Ze zwykłej ciekawości - dużo bardzo negatywnych głosów na temat służby się pojawia tu na forum. Skoro jest tak źle, to czemu właściwie tylu z was kontynuuje służbę zamiast poszukać czegoś innego? Wynika to z tego, że ludzie zaczęli służbę przed reformą i mimo że sytuacja się pogorszyła to po prostu po tylu latach nie chcą się przebranżowywać czy jednak coś jest fajnego w tej robocie 😛?
Przejrzyj moje posty i moje motto - młodzi nie wierzcie starym- PRZYBYWAJCIE.
ps. niby dlaczego mielibyście się mieć lepiej niż ja 🤣🤣🤣
ps2.
do dziś nie mogę pojąć kto nam załatwił likwidację 55 lat w ustawie emerytalnej ale ucałował bym go w gołe cztery litery a w MF do dziś nie mogą uwierzyć że ta ciemna masa wyrobników nie chce robić do pełnej wysługi i masowo ucieka na emkę - niech młodzież myśli przecież mają pokończone różne fakultety i kursa rozmaite 🤭🤭🤭.
 
Ostatnia edycja:
Ze zwykłej ciekawości - dużo bardzo negatywnych głosów na temat służby się pojawia tu na forum. Skoro jest tak źle, to czemu właściwie tylu z was kontynuuje służbę zamiast poszukać czegoś innego? Wynika to z tego, że ludzie zaczęli służbę przed reformą i mimo że sytuacja się pogorszyła to po prostu po tylu latach nie chcą się przebranżowywać czy jednak coś jest fajnego w tej robocie 😛?

Odejść i machnąć ręką na te kilkanaście lat zasuwania z perspektywą na emkę mundurową?

W zamian tyrać do 65 rż?

Zapał został skutecznie wybity z głowy

Sprawiedliwe obowiązki? Równe wymaganua? Obciążenia? Premie? Awanse? Podwyżki?

Nie....

Alokacje, wartościowanie, awanse jednym co 5 lat, innym dwa razy w roku, jedni na minimach mnożników, inni w kosmos

Ale przychodź, może będzie lepiej

Może, ale jesteś młody, możesz ryzykować...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry