• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Witam wszystkich! Jestem tu nowy i tak po wpisach i tematach nie moglem znalezc info na temat mojego pytania. A mianowicie pytanie jest takie, podczas rekrutacji to czy osoba z wyzszym wyksztalceniem (licencjat informatyki) moze liczyc na starcie na wyzszy stopien czy leci od zera na najnizszym stanowisku? Z gory dziekuje za info i sorki jezeli temat juz byl walkowany ;)

Pozdrawiam!
 
Witam wszystkich! Jestem tu nowy i tak po wpisach i tematach nie moglem znalezc info na temat mojego pytania. A mianowicie pytanie jest takie, podczas rekrutacji to czy osoba z wyzszym wyksztalceniem (licencjat informatyki) moze liczyc na starcie na wyzszy stopien czy leci od zera na najnizszym stanowisku? Z gory dziekuje za info i sorki jezeli temat juz byl walkowany ;)

Pozdrawiam!
Moze jezeli jestes plecak.natomiast jezeli nie...to nie liczyl bym na cos wiecej
 
Witam wszystkich! Jestem tu nowy i tak po wpisach i tematach nie moglem znalezc info na temat mojego pytania. A mianowicie pytanie jest takie, podczas rekrutacji to czy osoba z wyzszym wyksztalceniem (licencjat informatyki) moze liczyc na starcie na wyzszy stopien czy leci od zera na najnizszym stanowisku? Z gory dziekuje za info i sorki jezeli temat juz byl walkowany ;)

Pozdrawiam!
Od zera
 
Test banalny. Zdany.
Ktoś coś wspomniał, że 5 osób z najlepszymi wynikami przechodzi dalej?
O co tu chodziło? Gdybym miał 30 pkt to nie podchodziłbym do sprawnościowki?
Teraz czeka mnie test sprawności.
 
Test banalny. Zdany.
Ktoś coś wspomniał, że 5 osób z najlepszymi wynikami przechodzi dalej?
O co tu chodziło? Gdybym miał 30 pkt to nie podchodziłbym do sprawnościowki?
Teraz czeka mnie test sprawności.
Dlaczego miałbyś nie podchodzić? Do sprawnościowki biora 5 osob na jedno miejsce, czyli 350 osób z najlepszym wynikiem przeszło do dalszego etapu..
 
A jak wygląda test sprawności?
Tak jak opisany jest w ustawie, czy przymykają oczy na pewne mankamenty, czy też czasy?
 
Back
Do góry