• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

To musi być lekarz rodzinny w przychodni do której należę? Czy może być to dowolny lekarz w Polsce obojętnie w jakiej przychodni?
Obojetny.wazne by bylo tam stwierdzone ze brak przeciwskazan do testu wysilkowego czy tez ze brak przeciwsjazan do przystapiwnia do egzaminu sprawnosciowego z wf. Cos w tym stylu po prostu ma byc napisane
 
Test sptawnosciowy to smiech.kazdy powinien miec zaliczone cwiczenie na 5 bo normy sa na prawde minimalne.do innych sluzb to co jest tu na 5 bylo by tylko na 3
Nie do końca tak jest.
Policja ostatnio bardzo opuściła progi w biegu na 1000 m.
Widać sprawność w narodzie słabnie i trzeba się nagiąć, bo nikogo nie da się przyjąć...
 
Tak się zastanawiam nad tymi co się rekrutują, dlaczego to robią.

Nie do końca tak jest.
Policja ostatnio bardzo opuściła progi w biegu na 1000 m.
Widać sprawność w narodzie słabnie i trzeba się nagiąć, bo nikogo nie da się przyjąć...
Wiesz tak jak tu pisali ze w lubelskim 1000 osob startuje na 65 miejsc.po tescie wiedzy przejdzie 325 osob.to po wf zosranie 310.pytanie pi co zostawiac tyle na psychologa i na dalsza rekrutacje? Nie lepiej zostawic200 osob?.rekrutacja trwala by max 2 miesiace a nie 8 czy 9
 
Tak się zastanawiam nad tymi co się rekrutują, dlaczego to robią.
Bo lepiej jest niż u prywaciarza.
Mam 3 kumpli i chwała sobie służbę. Mówią, że w życiu nie wróciliby już do wyzysku i niepewności u prywaciarza.
I reasumując dodatki, wczasy pod grusza, 13 nie wychodzi tak źle.

Z Lubelskiego w ostatnim naborze było ponad 1000 osób. W poprzednim pewnie też. Tyle ludzi chce widocznie służyć
 
Mam pytanie. Czy punkty z testu wiedzy i ze sprawnościówki sumują się?
Musisz zebrać jak najwiecej punktów aby potem na rozmowie przejść (bo na rozmowie liczą sie i pozostałe etapy i punktacja z całej rozmowy), wiec w pewnym sensie tak ale nie do końca - żeby przejść sprawnosciowke musisz i tak zdobyć przynajmniej minimalny próg punktacji
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie ile mniej więcej trwa test sprawności fizycznej? Zaczynam o 8 i muszę mniej więcej wiedzieć o której teoretycznie powinna zacząć druga grupa.
 
W firmie, gdzie pracuję, nowym płacą ok 6000-7000 zl brutto (ok. 4000-5000 zl netto) za pełny etat pracy zdalnej. Plus trzynastka, Multisport, wczasy pod gruszą itp.

Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne i min. rok doświadczenia zawodowego, ale uważam, że osób bez doświadczenia w biznesie w służbach być nie powinno, bo one zwyczajnie biznesu nie rozumieją.

A i tak nie możemy znaleźć pracowników...
 
Bo lepiej jest niż u prywaciarza.
Mam 3 kumpli i chwała sobie służbę. Mówią, że w życiu nie wróciliby już do wyzysku i niepewności u prywaciarza.
I reasumując dodatki, wczasy pod grusza, 13 nie wychodzi tak źle.

Z Lubelskiego w ostatnim naborze było ponad 1000 osób. W poprzednim pewnie też. Tyle ludzi chce widocznie służyć
Nie wiem od kiedy 12h to nie wyzysk w dodatku służby nocne płatne jakieś grosze, a jaką masz pewność w służbie? Pokaż mi celnika ze stażem +10 lat, który od momentu mianowania nie był w więcej niż 5 wydziałach, tutaj nie ma żadnej pewności, nawet w kwestii awansów, a płace niedługo zrównają się z płacą minimalną nie licząc dodatków.
 
Nie wiem od kiedy 12h to nie wyzysk w dodatku służby nocne płatne jakieś grosze, a jaką masz pewność w służbie? Pokaż mi celnika ze stażem +10 lat, który od momentu mianowania nie był w więcej niż 5 wydziałach, tutaj nie ma żadnej pewności, nawet w kwestii awansów, a płace niedługo zrównają się z płacą minimalną nie licząc dodatków.
Dodatkowo od 2023 zabieraj w służbie 13 wypłatę tzw. trzynastkę wprowadzając w miejsce tzw.13 dodatki uznaniowe czyli jak wszyscy wiedzą nie dla każdego a ta cała grusza to średnio 350zł także żaden dodatek
 
Nie wiem od kiedy 12h to nie wyzysk w dodatku służby nocne płatne jakieś grosze, a jaką masz pewność w służbie? Pokaż mi celnika ze stażem +10 lat, który od momentu mianowania nie był w więcej niż 5 wydziałach, tutaj nie ma żadnej pewności, nawet w kwestii awansów, a płace niedługo zrównają się z płacą minimalną nie licząc dodatków.
Hmmm racja
 
Wielu kandydatów nawet nie wie o istnieniu tego forum.
Po prostu składają papieru do służby bo mają znajomych, którzy chwała bardzo.

Nie wiem jak jest w Warszawie czy zachodnich województwach ale w Lubelskim bardzo ludzie chwała służbę w celnej. Gdyby było tak fatalnie to ludzie by się zwalniaki a tak mam 3 kumpli, którzy nawet nie myślą o zwolnieniu się ze służby a chętnych co raz więcej w naborach. Ponad 1000 osób na 46 miejsc w naborze to dużo, za dużo.
 
Wielu kandydatów nawet nie wie o istnieniu tego forum.
Po prostu składają papieru do służby bo mają znajomych, którzy chwała bardzo.

Nie wiem jak jest w Warszawie czy zachodnich województwach ale w Lubelskim bardzo ludzie chwała służbę w celnej. Gdyby było tak fatalnie to ludzie by się zwalniaki a tak mam 3 kumpli, którzy nawet nie myślą o zwolnieniu się ze służby a chętnych co raz więcej w naborach. Ponad 1000 osób na 46 miejsc w naborze to dużo, za dużo.
No bo oni sie moze dowiedzieli ze dostana na lapke na poczatek 4tysie.coz tyle beda mieli po 20 latach gdy dodadza im wysluge i na ramieniu piatka bedzie widniec
 
Moim zdaniem te progi są i tak za wysokie z racji pandemii koronawirusa.
Ludzie byli zamknięci w domach, siłownię były zamknięte, do lasu były zakazy więc jakim sposobem większość ludzi ma pobiec na 1km w danym czasie?
Niektórzy podobno chorowali i teraz wejście na 3 piętro sprawia im trudności gdzie przed pandemia mogli śmiało wykręcić 1 km w 3 minuty.

Mój czas też sprzed pandemii był inny niż obecnie. Dużo lepszy.
 
Moim zdaniem te progi są i tak za wysokie z racji pandemii koronawirusa.
Ludzie byli zamknięci w domach, siłownię były zamknięte, do lasu były zakazy więc jakim sposobem większość ludzi ma pobiec na 1km w danym czasie?
Niektórzy podobno chorowali i teraz wejście na 3 piętro sprawia im trudności gdzie przed pandemia mogli śmiało wykręcić 1 km w 3 minuty.

Mój czas też sprzed pandemii był inny niż obecnie. Dużo lepszy.
Wiec skoro zapierdzielales 1km kolo 3 minut to spokojnie zrobisz na sprawnosciowce wymagany czas.nie wiem w jakiej grupie wiekowej jestes ale na spoko da sie to ogarnac
 
Back
Do góry