• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

W porządku. Widzę, że po prostu chwila własnej inicjatywy nic nie dała, po to jest forum ale forum jest również od umiejętności szukania tego co było już na tapecie. Jeżeli drobne uwagi bierzesz tak do siebie i sie burzysz to faktycznie, nie dowiesz nic ciekawego. No ale cóż, ja i mój cenny czas (i to nieszczęsne upominanie) idziemy w takim razie. Powodzenia tam na tym psychologicznym. No i zostawmy już wątek dla zainteresowanych głównym tematem. Shalom. ✊🏻
 
Witajcie, ciekawe czy przyszłym tygodniu jakąś informację dostaniemy. Nie ma co piętnować Specjalistki. Tak jak pisała Agatka zrobiła co zrobiła i już. Tak jak pisałem wcześniej info i tak mamy dostać od Pani Izy z kadr IS. Więc i tak my jako tw. kandydaci nic sami przyspieszymy. To musi sie dogadać IS z RKL Warszawa i juz.
A swoją drogą jakoś małe zainteresowanie jest tych osób z naboru pażdziernikowego. z 70 osób nie wiem może tu piszę i informuje co ustaliła grupa 5-6 osób. No cóż takie życie. Nic na siłę.
życzę miłego weekendu i cierpliwości
pozdrawiam serdecznie SM :)
 
Moje odczucia są takie,że ta placówka to kpina. Nikogo nie można o nic zapytać, drzwi przed nosem zatrzaskuja. Dostanie się do lekarza w godzinach dla komisji graniczy z cudem.
 
Ciekawe ile teraz poczekamy. 23.04 przyszedł mail mówiący o tym, że rekrutacja jest czasowo wstrzymana....
 
Nabór listopadowy miał tryb ekspresowy. Nie mamy wyjścia, trzeba czekać tyle ile sobie tego życzą. Helkaaa na które ogłoszenie odpowiedziałaś? Nabor do Lublina czy do Białej Podlaskiej?
 
Zalezy mi na czasie, zastanawiam się czy przy okazji nie skladac do SG, ale poczekam jeszcze.
Ja odpowiedziałam na ogłoszenie do Białej Podlaskiej, a Ty Żelka?
 
Też do Białej 😁 ja w tym samym czasie co do SC-S złożyłam do SG. Aktualnie czekam na termin wariografu, też się im się zejdzie.... powiedzieli że 5 msc to taka norma, a znam takich co czekali 7 i więcej.
 
Hej,
Czy ktoś już jest po komisji?
Ja mam w piątek i zastanawiam się co później-dostajemy jakieś papiery o zdolnych do służby i zanosimy je do Kas czy komisja sama wysyła je do Kas-u?
Ps. Na komisji badają czy tylko papiery?
 
Tak jak Agatka pisze - najpierw tylko psycholog i psychiatra. Po tych badaniach trzeba się udać do sekretariatu po kolejne skierowania na resztę badań. Bez psycho nie udostępnią skierowań na resztę. Badania wyglądają tak, że czekasz w kolejce, zgodnie z godzinami przyjęć. Polecam być rano, bo potem nieraz robią się duże kolejki (dziś sam tego doświadczyłem u neurologa, godz. 9 i już kolejka na 7 osób). Ogólnie najgorzej mieli psycholog (całe badanie łącznie z testami i rozmową na koniec zajmuje około 4-5 godzin), potem jest już z górki. W niecały tydzień (4 dni badań) ogarnąłem całą obiegówkę. Termin komisji udało się ogarnąć jeszcze na ten miesiąc 🙂
Poniżej rozpiska gabinetów i godzin przyjmowania lekarzy:
Pokaż załącznik: 8628
Pokaż załącznik: 8629
Ogólnie na rozpiskach godzinowych przed gabinetami są wyznaczone różne godziny dla interesantów, inne dla nas do badań na komisje i medycyny pracy, i inne dla "zwykłych" pacjentów:
Pokaż załącznik: 8630

ale zdarza się że lekarze pozwalają nam wchodzić w godzinach przyjmowania pacjentów jak jest mało ludzi. Miałem tak np. wczoraj u okulisty.
Możesz powiedzieć jak wygląda badanie u okulisty? Sprawdzają okulary z wada jaką się ma?
 
W lupce jak wpiszesz rozmowa kwalifikacyjna to wyskoczy wiele wątków, na tym etapie sprawdzają Twoją gotowość do podjęcia służby, motywacje do pracy w SCS, sytuacje stresowe, chodzi o poznanie kandydata zanim podejmie sie jakiekolwiek decyzje
Nie chodzi o wykuwanie formułek i artykułów na pamięć a potem rzucanie nimi na prawo i lewo, co izba to inaczej to wygląda ale zamiar jest taki sam - sprawdzenie czy po rozmowie, komunikacji z 5 osobami z różnych komórek, panią/panem psychologiem i osobą z kadr jesteś gotowy i w ich mniemaniu chętny na podjęcie sie pracy w służbie - oceniają Cię z trzech wariantów ale średnia jest wyliczana z każdej części postępowania

 
Back
Do góry