• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Dzięki za info.
Duży mieliście przesiew na tym etapie? Ile trzeba było zrobić przy przejść?
 
Dzięki za info.
Duży mieliście przesiew na tym etapie? Ile trzeba było zrobić przy przejść?
Tutaj nie ma ile trzeba było zrobić aby przejść. Izba ma ustalone ramy, w które albo się wpasujesz albo nie. Na ocenę wlicza się jednocześnie matryca jak i test osobowości więc jeżeli wydaje Ci sie, że słabo poszły matryce to wcale nie oznacza, że na starcie odpadniesz. Albo wpasujesz sie w ich "zapotrzebowanie" albo nie, dlatego na spokojnie
 
Spoko, ja jak zwykle szybciej 😉 koło 9 już powinienem być po rozmowie.
Już po rozmowie, komisja spoko, pytali o kwestie typowo zatrudnieniowe: moje oczekiwania względem służby, gdzie bym siebie widział, jaki charakter pracy mi leży, co robiłem do tej pory, jak sobie radziłem z ludźmi (klientami), jak odreagowuję stres, jedno pytanie-scenka i wymagali mojej szybkiej reakcji na daną sytuację. Mówili o komisji lekarskiej, że już w kwietniu rusza. Ogólnie całkiem miło, nawet jeden komplement dostałem 😉
 
Ostatnia edycja:
Już po rozmowie, komisja spoko, pytali o kwestie typowo zatrudnieniowe: moje oczekiwania względem służby, gdzie bym siebie widział, jaki charakter pracy mi leży, co robiłem do tej pory, jak sobie radziłem z ludźmi (klientami), jak odreagowuję stres, jedno pytanie-scenka i moja szybka reakcja na daną sytuację. Mówili o komisji lekarskiej, że już w kwietniu rusza. Ogólnie całkiem miło, nawet jeden komplement dostałem 😉
O coś jeszcze pytali ważnego ?? I jaka scenkę musiałeś odegrać??
 
Nie, to w zasadzie wszystko. Dość szybka, miła rozmowa, poruszająca zagadnienia stricte związane z zatrudnieniem. Scenka: klient awanturujący się 😉
 
Już po rozmowie, komisja spoko, pytali o kwestie typowo zatrudnieniowe: moje oczekiwania względem służby, gdzie bym siebie widział, jaki charakter pracy mi leży, co robiłem do tej pory, jak sobie radziłem z ludźmi (klientami), jak odreagowuję stres, jedno pytanie-scenka i moja szybka reakcja na daną sytuację. Mówili o komisji lekarskiej, że już w kwietniu rusza. Ogólnie całkiem miło, nawet jeden komplement dostałem 😉
Ja mam jutro.
Proszę napisz coś więcej o pytanie-scenka.
 
Może zadam głupie pytanie, ale gdzie bym siebie widział, to w sensie wydziałów w SC? Na jakim stanowisku służbowym?
 
Tutaj nie ma ile trzeba było zrobić aby przejść. Izba ma ustalone ramy, w które albo się wpasujesz albo nie. Na ocenę wlicza się jednocześnie matryca jak i test osobowości więc jeżeli wydaje Ci sie, że słabo poszły matryce to wcale nie oznacza, że na starcie odpadniesz. Albo wpasujesz sie w ich "zapotrzebowanie" albo nie, dlatego na spokojnie
Wiecie coś więcej na temat owego klucza? Czym się kierują dokładniej?
Pytanie do osób, które odpadły, zamierzacie wnioskować o wgląd do testu i rozmowę z psycholog?
 
Back
Do góry