• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Atmosfera trudna;).w zyciu nie bylem na rozmowie przed 5 osobami;) pytania takie jak ktos pisał wczesniej.Czy dali wam wynik testu psychologicznego?
 
Atmosfera trudna;).w zyciu nie bylem na rozmowie przed 5 osobami;) pytania takie jak ktos pisał wczesniej.Czy dali wam wynik testu psychologicznego?
U mnie atmosfera była bardzo miła :)
3 mundurowych, psycholog i Pani od rekrutacji.
Wyniki testu psycho otrzymałam :)
Ja mam pytanie do Was, kto ma najdalej w czasie umówioną rozmowę kwalifikacyjną ? Wiem, że umówione są rozmowy jeszcze na 25.03. Ma ktoś umówioną rozmowę w późniejszym terminie ? ;)
 
Mi powiedzueli ze do konca miesiaca max odpowiedz...mysle ze nawet w przypadku pozytywnego rozpatrzenie to jeszcze z 1.5 miesiaca ...
 
Ja też słyszałem,że odpowiedzi max do 2 tygodni mają być. I też dostałem wyniki testu psych. dawali je wszystkim.
 
Wyniki dają ponieważ ten wynik może zostać wzięty pod uwagę w szpitalu MSW na badaniach. Czyli w skrócie mogą, ale nie muszą zwolnić nas z psychologa w szpitalu.
 
Ciekawy jestem ile osób już teraz zostało ponieważ jak startował nabór z dwóch Naborów październikowego i Styczniowego było ponad 300 osób chętnych
 
Back
Do góry