• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Weekend w niepewności, chociaż sama nie wiem co myśleć bo nie zrobiłam około 10 z Ravena. Czy ktoś z was również nie zrobił tak dużo jak jak ?
 
Weekend w niepewności, chociaż sama nie wiem co myśleć bo nie zrobiłam około 10 z Ravena. Czy ktoś z was również nie zrobił tak dużo jak jak ?
Ja całej ostatniej "literki" nie zrobiłam :p. A też kilka razy strzelałam wcześniej... Jeśli chodzi o testy IQ to właśnie takie dostrzeganie zależności to niestety moja totalna pięta achillesowa :/.
 
Gorzej będzie jak zaproszą mnie na rozmowę na jutro, bo limit wolnego na życzenie z dnia na dzień już wyczerpany w obecnej pracy 😉
 
Wcześniej się tym zbytnio nie kierowali... Niestety przez to odpadł m. in. kolega zacid z forum...
Oprócz testow psychologicznych ogłoszonych z dnia na dzień ( chociaż podczas testow sprawnościowych uprzedzali, że tak to będzie wyglądało ) jednak był przynajmniej tydzień na przygotowanie ;)
 
Oprócz testow psychologicznych ogłoszonych z dnia na dzień ( chociaż podczas testow sprawnościowych uprzedzali, że tak to będzie wyglądało ) jednak był przynajmniej tydzień na przygotowanie ;)
Tak, ale to i tak mało dla ludzi, którzy mają sztywne grafiki i nikogo na zastępstwo.
 
Back
Do góry