• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Dlaczego uważasz, że nie będzie miał pozytywnego końca? Przecież jak ogłosili nabór to jest to jednoznaczne z tym, że będą potrzebować funkcjonariuszy do pracy ... Myślę, że może w tym roku doprowadzą chociaż rozmowy do końca...
To Ty pewnie pierwszy raz startujesz tu nawet na badaniach ludzie odpadają A Ty mówisz o rozmowie.
Ja myślę że w tym roku już nie macie na co czekać napewno rozmowy nie wznawia😷 jak coś to może w przyszłym roku😟
 
Pisałem już wyżej. Coś koło miesiaca. Skierowanie w Przemyślu bo podajesz jeszcze wymiary do munduru, kseruja książeczkę wojskowa i odbierasz inne kwity do uzupelnienia.
 
Pisałem już wyżej. Coś koło miesiaca. Skierowanie w Przemyślu bo podajesz jeszcze wymiary do munduru, kseruja książeczkę wojskowa i odbierasz inne kwity do uzupelnienia.
dziękuje / właśnie ja zaliczyłem MSWiA 2.11 i narazie cisza o ten czas mi najbardziej chodziło
 
Witam i co dostal ktos z was po rozmowach ktore sie wrescie zakonczyly ...chodzi mi o nabor listopadowy z zeszlego roku jakas informacje ...
 
Back
Do góry