• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Nie wiecie kiedy dalej wznowią rozmowy?
Wznowią, jak oszacują ilość "odejść"....to może trochę potrwać, oczekiwanie hartuje silną wolę (podobno).
Większość "starych" oczekuje szacunku i "podwyżek":mad: na pewno dłużej niż trwają obecne nabory, cierpliwości..:sleep:
 
Hej moj znajomy dzwonil wczoraj w sprawie rozmow kwalifikacyjnych i nikt nic nie wie na obecna chwile kiedy rusza ... kazali mu uzbroic sie w cierpliwosc ...
 
Hej! Jestem po rozmowie, ale zastanawiam się co jeśli okaże się, że się udało, a w dotychczasowej pracy mam okres wypowiedzenia trzy miesiące?
 
Hej! Jestem po rozmowie, ale zastanawiam się co jeśli okaże się, że się udało, a w dotychczasowej pracy mam okres wypowiedzenia trzy miesiące?

Normalnie.
Idziesz do szefa, mówisz że znalazłeś lepszą pracę ale chcesz odejść za porozumieniem stron np. Z końcem listopada a nie porzucać.
Jak jest mądry to zrozumie i się zgodzi.
Jak będzie miał argumenty że np. W połowie grudnia, to idziesz do kadr ias i mówisz jak jest. Że chcesz odejść ze starej pracy honorowo bez kwasów.
Czekali na ciebie rok, to dodatkowe 2 tyg też poczekają.
Ja tak zrobiłem.
Wyszkoliłem następcę i do służby przyszedłem nie jak chcieli po 2 tygodniach ale po miesiącu.
 
Hej! Jestem po rozmowie, ale zastanawiam się co jeśli okaże się, że się udało, a w dotychczasowej pracy mam okres wypowiedzenia trzy miesiące?
Ja miałem podobnie. Od razu poszedłem do kadr IAS i wytłumaczyłem ze szef się nie zgodzi na odejście przed czasem. Bez problemu poczekali 3 miesiące. W izbie licza się z tym ze wiekszosc ludzi nie jest bezrobotna
 
Zawsze rekrutacja trwa rok? Czy przez COVIDa się tak przedłużyło? Ja złożyłem teraz papiery z naboru 26 Października do Oddziału Celnego w Świnoujściu. Liczba wolnych etatów: 5 :D Ale pojęcia nie mam ilu jest chętnych w zachodniopomorskiem.
 
Początkiem października miałeś rozmowę A już masz wyniki???
Przecież inni czekają na dalszy ciąg rozmów A tu cisza i nie wiadomo jak będzie czy wogole ten nabór będzie mial koniec pozytywny czy wogole się zakończy na tym etapie.
Kolega napisał, że jest z naboru października 2019 roku...a nie że miał rozmowę w październiku.
 
Początkiem października miałeś rozmowę A już masz wyniki???
Przecież inni czekają na dalszy ciąg rozmów A tu cisza i nie wiadomo jak będzie czy wogole ten nabór będzie mial koniec pozytywny czy wogole się zakończy na tym etapie.
Dlaczego uważasz, że nie będzie miał pozytywnego końca? Przecież jak ogłosili nabór to jest to jednoznaczne z tym, że będą potrzebować funkcjonariuszy do pracy ... Myślę, że może w tym roku doprowadzą chociaż rozmowy do końca...
 
Dlaczego uważasz, że nie będzie miał pozytywnego końca? Przecież jak ogłosili nabór to jest to jednoznaczne z tym, że będą potrzebować funkcjonariuszy do pracy ... Myślę, że może w tym roku doprowadzą chociaż rozmowy do końca...
Oj, już na początku popełniasz wielki błąd, "myślisz", w tej branży ta cecha raczej wysoko cię nie zaprowadzi...:sleep:
 
Back
Do góry