• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2010

Wszystkie osoby bedace w momencie składania Ankiety Bezpieczeństwa słyszały i widziały kto był, kto jest na liście rezerwowej, kto był na TEŚCIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDZIE ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI I NIEDOMÓWIEŃ.
 
adam_96 cieszy mnie fakt że się zakwalifikowałeś, że będziesz w braci celnej, ale twoje wcześniejsze prace i zdobyte doświadczenie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Zaczynasz od zera, nie licz na żadne szkolenie z jakichkolwiek systemów na których będziesz pracował. Dostajesz przydział na zmianę, opiekuna i działasz bez szkoleń(pomogą ci starsi) i wtedy zobaczysz na czym polega praca na granicy. Zapraszamy na Hrebenne, mamy BKS po remoncie :)
 
Zapraszamy na Hrebenne, mamy BKS po remoncie :)

a czy w budynku kontroli szczegółowej jest ogrzewanie ? ;) bo jak w kanale będzie się lało na głowę szczególnie teraz z samochodu w śniegu to.... nic nowego. Pracuje w kanale od pół roku =) i oczywiście teraz powinno się wszytko zacząć od zera. No i budowę passata kombi znam :p

Z tego co wiem to żaden z Panów nie miał na imię JAREK
Jarek miał na imię jeden z 15nastki i o nim wspominałem.
 
Ostatnia edycja:
ja miałam tylko i nadal mam watpliwości co odo psychologa. Czy on nie stworzył listy 20 osob na podstawie właśnie analizy dokumentów. Czy ktos przeszedł zesrednim do rozmowy ??
 
a czy w budynku kontroli szczegółowej jest ogrzewanie ? ;) bo jak w kanale będzie się lało na głowę szczególnie teraz z samochodu w śniegu to.... nic nowego. Pracuje w kanale od półroku =) i oczywiście zacznie się wszytko od zera


Jarek miał na imię jeden z 15nastki i o nim wspominałem.

Nie rozumiem tylko jednego DLACZEGO W TAKIM MOMENCIE TAK TARKTUJE SIĘ LUDZI.
 
czyż byś sugerował że to ja jestem ta osobą która omineła wszystkie etapy postępowania i ankiete bezpieczeństwa i została zakwalifikowana jako 15?? no proszę cię bez żartów. Co ty taki podejrzliwy na wszystkich
 
Angel81 broń boże,ja nic takiego nie napisałem, a Angel to chyba NICK(Aniołek):)Nikogo nie podejrzewam ani nie oczerniam.
 
czyż byś sugerował że to ja jestem ta osobą która omineła wszystkie etapy postępowania i ankiete bezpieczeństwa i została zakwalifikowana jako 15?? no proszę cię bez żartów. Co ty taki podejrzliwy na wszystkich[/QUOT
Interesuję się każdym Naborem i skrupulatnie przygladam sie pracom Służby Celnej.
 
Witam
Adamie, muszę Cię rozczarować dostałem się tak jak i Ty. Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz, że ja godzę w sprawiedliwość postępowania rekrutacyjnego czy dlatego, że się z Tobą droczyłem we wcześniejszych postach? Droczyłem się z Tobą bo za bardzo grałeś tutaj wszechwiedzącego i tyle.
Może razem będziemy rozkręcać passaty w Hrebennem, także nie trzymaj do mnie urazu.


Z tego co wiem to żaden z Panów nie miał na imię JAREK
Robin, byłem na spotkaniu 20 grudnia w Białej i facet o imieniu Jarosław na wyczytywanej liście był na 100% także przestań jątrzyć i nie wk........... ludzi.

Muszę też rozczarować wszystkich piszących bzdury, że do SC dostają się tylko ludzie ze znajomościami guzik prawda, a ja jestem tego najlepszym przykładem, także do wszystkich czytających to forum, którzy nie przeszli tej rekrutacji składajcie podania w następnych naborach i wierzcie w siebie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry