• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2010

koledzy z Białej... dzwoniono już do Was, bądz informowano Was po złożeniu Ankiety???
 
adam_b96 całe szczęście że idziesz do Hrebennego. Niech tam się z tobą meczą. Z takim idiotą nie chciał bym mieć do czynienia. Zamiast pisać bzdury lepiej zamknij się. wszystkim wyjdzie na zdrowie.
 
adam_b96 całe szczęście że idziesz do Hrebennego. Niech tam się z tobą meczą. Z takim idiotą nie chciał bym mieć do czynienia. Zamiast pisać bzdury lepiej zamknij się. wszystkim wyjdzie na zdrowie.

Edytuje posta żeby nie poddać się prowokacji osoby z tak niską inteligencją (po co mają inni czytać moje obrazy w stronę ww forumowicza.

PS. kto powiedział że idę do Hrebennego?? powiedziałem że tam aspiruje a decyzje wydaje kto inny.
 
Ostatnia edycja:
ja dostałem certyfikat dostępu do informacji niejawnych dopiero po 10 miesiącach!

bo mają Cie w dupie i jesteś małym pionkiem??

wg mnie z adam_b96 jest coś nie tak. Jak mógł wysłać wniosek o przydział składników ubioru polowego skoro jeszcze nie jest funkcjonariuszem i dla NUC jest jeszcze nikim? Może mi pomożecie, bo czegoś tu nie rozumiem?

nie rozumiesz bo jesteś idiotą. Skoro dostał wniosek to jednak dla Kadr jest wartościowy TAK SAMO jak reszta 14 OSÓB. Każdy z zakwalifikowanych jest równy i zaczyna na siebie pracować od zera. Ty celnika widocznie jesteś za głupi żeby to zrozumieć. Co za baran może pisać takie głupoty. Chowaj się dalej i oczerniaj innych za tym monitorkiem .
 
Każdy z rekrutów miał prawo do uzyskiwania informacji z Kadr lub od innych osób które uczestniczyły kiedyś w procesie rekrutacji. Dlaczego ja mam obrywać za to że dzieliłem się tymi informacjami z innymi jedynie w celach koleżeńskich a nie po to żeby się wymądrzać. Celnika jest osobą bardzo kontrowersyjną i działania polegają jedynie na prowokacji innych. ja Ciebie ani razu nie obraziłem więc chłopie weź się za swoją głowę - jeszcze moga Ci pomóc pewni specjaliści.
 
Celnika jest osobą bardzo kontrowersyjną i działania polegają jedynie na prowokacji innych.

mylisz się drogi Adamie. Celnika nie jest osoba kontrowersyjną. Ten forumowicz jest poprostu kompletnym idiotą który ma pretensje do całego świata i do innych za to że został zwartosciowany i przeniesiony do innego oddziału !! HAHA. trzeba było się starać. A taką ciotę jak ty przeniesli gdzie indziej bo się nie sprawdziła. Wystarczy poczytać posty Celniki z innych forum.
 
zostałęm zawartościowany w jednym z odziałów celnych. Od dn. 01-01-2011 zostaję przeniesiony do innego odziału gdzie będę wykonywał inne czynności. Czy zostanę drugi raz zwartościowany?

faktycznie... i wszystko jasne..... tylko co ja mu zrobiłem że tak się mści =) jaką ma pewność że w nowym oddziale znowu nie zostanie poddany wartościowaniu i poleci na następny oddział.. ;/ nie ma to jak koczowniczy tryb życia skoro nie szanujesz innych - w tym NAS, osób które tak naprawdę nie znasz.
 
Ostatnia edycja:
Proszę ignorujmy posty celniki bo te rozmowy nie prowadzą do niczego, a po co moderator ma dać komuś bana lub zamknąć ten temat.

Forumowicza celnike już poznaliśmy i wiemy o co mu chodziło. Chce odreagować na innych SWOJĄ PORAŻKĘ =)
 
angel81 czy wiesz na czym polegało wartościowanie w tej formacji? Jeśli nie wiesz nie wypowiadaj się. Nie można tego nazwać porażką Celnika bo to nie zależało od niego, w zasadzie od nikogo kto był bardzo nisko lub nisko. Dostaliście się do tej służby więc teraz zobaczycie na jakim stanowisku jesteście zwartościowani? Nie wiecie? Powiem wam. Młodszy Specjalista Służby Celnej. I tak prze najbliższe 5 lat min. Na czym będą polegać awanse? poczytajcie to forum zobaczycie, dlaczego tak wielu celników jest rozgoryczonych. Pozdrawiam
 
z tego co słyszałam to robią na razie komisje lekarskie ;p nabór 18 lutego IC w białej
 
Back
Do góry