• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2010

wnioski o przydział składników naszego ubioru polowego??
Cóż to takiego "u nas" w Przemyślu czekamy ponad miesiąc od złożenia ankiety bezpieczeństwa...
 
wg mnie z adam_b96 jest coś nie tak. Chyba ma trochę problemów ze sobą. Jak mógł wysłać wniosek o przydział składników ubioru polowego skoro jeszcze nie jest funkcjonariuszem i dla NUC jest jeszcze nikim? Może mi pomożecie, bo czegoś tu nie rozumiem?
 
Ja mam wiele watpliwości i ciekawych spostrzezeń dotyczących (formy) przeprowadzonego postepowania,ale poczekajmy...
 
wg mnie z adam_b96 jest coś nie tak. Chyba ma trochę problemów ze sobą. Jak mógł wysłać wniosek o przydział składników ubioru polowego skoro jeszcze nie jest funkcjonariuszem i dla NUC jest jeszcze nikim? Może mi pomożecie, bo czegoś tu nie rozumiem?

@celnika j

Ze swojej strony kończę z tym śmiesznym forum, bo według mojej oceny miało ono służyć porozumiewaniu się i pomaganiu sobie na wzajem. Niestety jest wśród forumowiczów kilku prowodyrów szukających dziury w całym - cieszę się że tacy odpadli na etapie postępowania kwalifikacyjnego, bo pracować wśród takich ludzi to męki.

Zanim przystąpiłem do rekrutacji wiele się nasłuchałem o niby ustawianej rekrutacji i miałem pewne obawy. Teraz po ponad 6 miesiącach już wiem, że wszytko to bujdy i dostają się osoby które tak naprawdę coś sobą reprezentują. A osoby takie jak "forumowicz celnika, czy wcześniej biały_rycerz" jedynie godzą w sprawiedliwość całego postępowania i rozprzestrzeniają głupoty wśród kolejnych kandydatów na funkcjonariusza służby celnej. Najłatwiej jest się czepiać kogoś zamiast spojrzeć na siebie i pogodzić się z tym że ktoś jest lepszy i ma LEPSZE KWALIFIKACJE.
 
Ostatnia edycja:
Kolego a może podzielisz sie tymi kwalifikacjami które posiadasz? Bo z tego co wiem to podstawowym wymogiem było posiadanie wykształcenia średniego więc w dzisiejszych czasach to chyba norma. Na dobrą sprawę nie ma jakiś wymaganych kwalifikacji bo niby jakie? umiejętność rozmowy z petentem? obsługa komputera? Wytłumacz mi to proszę? a tak poza tym to już wiecie kiedy nas zasilicie i na jakie OC jesteście przeznaczeni?
 
żebyś się lepiej nie przestraszył jak będziesz cały w smarach z kanału wychodził. a tak w ogóle to już czekam na młodych, więc może się jednak spotkamy?
 
@adam_b96
respect for you. Udzielałeś najwięcej informacji i za to masz najwięcej wrogów, którzy na każdym kroku szukają twojej niby znajomości ze wszystkimi szychami - śmiej się z nich i nie przejmuj. Mam nadzieję że pierwsze dni służby dają im w d_ _ e popalić i dowiedzą się co to znaczy praca zbiorowa i wzajemne zaufanie na służbie.

żebyś się lepiej nie przestraszył jak będziesz cały w smarach z kanału wychodził. a tak w ogóle to już czekam na młodych, więc może się jednak spotkamy?
w każdej hierarchii zaczyna się od dołu. Sądzę, że Ci którzy się dostali to korona im z głowy nie spadnie gdy okres służby przygotowawczej spędzą na kanale.

Szkoda mi ciebie celnika, że taki gbur jak ty jeszcze pracuje. W każdej służbie są jakieś cioty.

Kolego a może podzielisz sie tymi kwalifikacjami które posiadasz? Bo z tego co wiem to podstawowym wymogiem było posiadanie wykształcenia średniego więc w dzisiejszych czasach to chyba norma. Na dobrą sprawę nie ma jakiś wymaganych kwalifikacji bo niby jakie?

Czytanie ze zrozumieniem ogłoszenia o naborze z sierpnia:
Preferencje :

* wykształcenie średnie mechaniczne, samochodowe, elektroniczne, elektryczne.

w dzisiejszych czasach akurat takie wykształcenie to nie norma



jeśli już na forum się kłócicie to na służbie będziecie podpierd.... jeden drugiego. bardzo dobrze. W następnym naborze będzie więcej wakatów. Jesteście Bandą osłów którzy się czepiają każdego kto ma coś do powiedzenia. Czego sami nie zadzwonicie do kadr? nie spotkacie się z Naczelnikiem?? macie przecież taką mażliwości, ale najłatwiej jest narzekać i mieć pretensje do każdego.
 
Ostatnia edycja:
Chyba już wiesz czemu się nie dostałeś do tej służby. Wymagania a preferencje to dwie różne rzeczy. Na teście pierwsze 6 lub 4 pytania to pytania na czytanie ze zrozumieniem. Co do ogłoszenia z dnia 16 sierpnia 2010 r. wymagania niezbędne to średnie wykształcenie więc nawet po szkole kucharskiej (nie obrażając nikogo) spełniasz wymogi formalne jeśli jest zakończone zdanym egzaminem maturalnym. A kolega pisał o kwalifikacjach a o takowych nie było mowy w ogłoszeniu. Preferencje to takie rzeczy o których pracodawca marzy że przyjdą tacy ludzie. Nikt się nie kłóci ani tutaj na forum anie tym bardziej a służbie na jednej zmianie. Życzę każdemu który aspiruje do SC. Tutaj naprawdę nie ma znaczenia wykształcenia. Jedyne co potrzebne to chęci. Co do spotkania z NUC to już nie raz się z nim widziałam nie raz rozmawiałem. Taki sam człowiek jak każdy inny, o kadrach nie będę się wypowiadał bo każdy kto pracuje w IC BP miał z nimi kontakt i różnie bywało :) A osoby które wyzywają mnie od Bandy osłów lekceważę. Mam nadzieje że się spotkamy kiedyś po którejś ze stron, albo jako "turysta" będziesz płakał przed okienkiem albo jako kolega z sąsiedniego pasa. Zapraszam. Wakatów i starczy dla wszystkich. Potrzeba chęci i odrobinę szczęścia. Powodzenia dla rekrutów
 
Widzę, że im więcej pisze tym więcej dyskusji. Wiadomo, że w celu złożenia samych dokumentów jedyny wymóg to wykształcenie średnie. natomiast w ostatnim etapie - rozmowa kwalifikacyjna analizie poddane zostają dokumenty ( w tym staz pracy i kwalifikacje) oraz autoprezentacja. Wiadomo że skoro dokumenty z minimum wymaganiami składa 400 osób to grono tych 30 musi być zacieśnione do wymagań opisanych jako preferowane.

Pozdro dla tych którzy dalej nie wierzą w nic innego tylko własne przekonania.

@celnika
aspiruje "na kanał" do Hrebennego =)
 
Ostatnia edycja:
Z tego co wiem to jedna osoba zrezygnowała i ciekawe kto wskoczy na jej miejsce,może osoba która nie poszczególnych etapów kwalifikacji?ha ha
 
Back
Do góry