• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2010

dx0143401

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Mam pytanko czy wiecie coś o naborze w tym roku na przejście w Hrebennym. A może ma ktoś jakiś przykładowe testy preselekcyjne z wcześniejszych naborów ?
 
.. testem będzie już tylko twoja praktyczna działalność w krainie Mordoru. Walcz !
 
Wielkie dzięki za przestrogi. Normalna sprawa wiem coś na ten temat i jestem pewien że lekko nie jest. A może jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytania. pozdrawiam
 
Wielkie dzięki Cooper. Składam dokumenty w następnym tygodniu. Mam pytanie, czy posiadasz może jakieś przykładowe testy preselekcyjne. pozdrawiam
 
Przy każdym naborze są inne pytania. Napewno musisz sie przygotowac dokładnie z pojazdów mechanicznych skoro wymagania co do wykształcenia sa już ukierunkowane:) Myślę ,że dużo bedzie wyliczeń i musisz porządnie ruszyć głową przy czytaniu tekstów ze zrozumieniem (jeśli będą te pytania). Ustawa i służbie się zmieniła także uważam ,ze nikt nic nie wie i pytania poprzednie Ci nie pomogą:)
 
Witam a czy ze zwykłym wykształceniem średnim ogólnokształcącym mogę składać podanie? Bo w wymaganiach jest samo średnie. Preferencje są inne. Dodam że mam także ukończone studia licencjackie i prawie wszystkie kategorie prawa jazdy.
 
Kolego, test wiedzy polega m.in na czytaniu tekstu ze zrozumieniem. Jeśli już masz problemy przy czytaniu ogłoszenia o pracy to życzę ci powodzenia.
P.S po co w Służbie Celnej osoba z wszystkimi kat. prawa jazdy? I tak będziecie zasuwać na kanale!
 
Kolegą twoim nie jestem i raczej nie będę. A zapytałem tylko czy mogę składać dokumenty ze zwykłym wykształceniem średnim. Bo dostałem dwie różne odpowiedzi z tejże Izby Celnej także nie wymądrzaj się.
 
Wojtek..... Ale tak jak kolega wyżej napisał ...chyba nie czytałeś ogłoszenia dotyczącego naboru.Preferowane jest wykształcenie średnie mechaniczne, samochodowe, elektroniczne, elektryczne. Więc proste i logiczne ,że samo średnie nic Ci nie da.....
 
Słuchajcie a co z testami fizycznymi? 4.06 weszło rozporządzenie (Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 czerwca 2010 roku w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celnej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celnej (Dz. U. Nr 110 poz. 726).)w którym mowa o testach fizycznych jako etapie w przyjeciach do SC. Jak to się ma do praktyki?
 
Słuchajcie a co z testami fizycznymi? 4.06 weszło rozporządzenie (Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 czerwca 2010 roku w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celnej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celnej (Dz. U. Nr 110 poz. 726).)w którym mowa o testach fizycznych jako etapie w przyjeciach do SC. Jak to się ma do praktyki?

poszukaj w googlach kolego.
 
pytania były dla osób ambitnych i coś czających ale niestety miało się dostać 75 osób i się dostało być może nie do końca sprawiedliwie...........
 
Słuchajcie a co z testami fizycznymi?[/B] 4.06 weszło rozporządzenie (Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 czerwca 2010 roku w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celnej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celnej (Dz. U. Nr 110 poz. 726).)w którym mowa o testach fizycznych jako etapie w przyjeciach do SC. Jak to się ma do praktyki?[/QUOTE]

-------w Przemyslu do II etapu przeszły dwie kobitki w zaawansowanej ciąży i facet z urazem nogi. Ciekawe jak te w ciąży zaliczą testy a filmik jak robia pompki mogłby być ciekawą lekcja pogladową :D;)
 
pytania były dla osób ambitnych i coś czających ale niestety miało się dostać 75 osób i się dostało być może nie do końca sprawiedliwie...........

normalnie az dziw,prawdopodobieństwo na to że tylko 75 osób"(czyli 5 osób na jedno miejsce[miejsc 15 ]jak było przewidziane na początku) odpowie w przedziale 39-34 poprawnych odpowiedzi na blisko 500 osób jakoś do mnie nie przemawia,brawo...
 
Ostatnia edycja:
Zastanówcie się co Wy wypisujcie, w tym teście nie było na czym zrobić błędów, wcześniejsze testy były trudniejsze, a te 23.10 to była bajka. Ktoś kto ma minimum wiedzy ogólnej, przeszedł dalej co nie znaczy, że już będzie pracował w SC jeszcze długa droga do tego. Powodzenia w dalszych etapach.
P.S.
Jak przygotowania do testów fizycznych??
 
Back
Do góry