• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2010

Pytania były wprost tendencyjnie łatwe ,jak na tyle osób to wyszedł i tak bardzo ładnie,maksymalnie 39 punktów uzyskały 3 osoby,ja tylko 31 ale i tak sie dalej nie załapałem.
Poczekamy na nastepny nabór.
 
jeśli ktoś jest jeszcze chętny na wyjazd do białej na testy fizyczne dnia 14.11 - niedziela 10:00 (dla UC Zamość) to dajcie znać tel. 512 047 632. mam jeszcze wolne miejsca =) Trasa: Tomaszów lubelski-lublin-biała podlaska

pozdro
 
Jedno z pytań z testu Preselekcyjnego:

Które z wymienionych państw nie graniczy z Unią Europejską?

a) Litwa
b) Rosja
c) Mołdawia

Potrafi mi ktoś logicznie odpowiedzieć na te pytanie i uzasadnić.
Z góry dziękuje za pomoc
 
A na to odpowiesz?

Który kraj nie graniczy z Polską?

a) Polska
b) Rosja
c) Ukraina
 
Ponawiam pytanie: Jak przygotowania to testów fizycznych??
Jak te normy mają się do praktyki, szczególnie 1000 m.
Normy identyczne jak do SG Lekko nie jest.

nie biegałeś nigdy w podstawówce/gimnazjum/liceum/studiach na 1000m ? czas 4:30 wykręcisz spokojnie. 4:10 jak się zmobilizujesz i zaczniesz biegać od wczoraj =)

pompki - 35 powinieneś zrobić lekko
brzuszki - moja najsłabsza strona. Wczoraj zrobiłem 22 w 30 s =(

koperta nie mam pojęcia..największa niewiadoma. Zarys koperty wydaje się spory bo ma 6x3m, a różnica w czasach między ocenami 5 i 3 prawie żadna.

Tak czy tak. Ćwicz przez te 10 dni i coś zaprocentuje na bank =)
 
Czy ktoś koze podac zakres tematów i przykładowe testy, tak oreintacyjnie, zeby mozna bylo miec jakis zarys tego wszystkiego.

a jak dokladnie wyglada test sprawności?
 
co oznacza "zdolny fizycznie do służby w Służbie Celnej"??Czy trzeba zaliczyć wszystkie elementy testu fizycznego?czy trzeba bedzie zdobyc jakas liczbe pkt? mogłby ktos to wyjanic
 
Małe szanse że ktoś teraz ci odpowie na to pytanie. Ten nabór jest pierwszą próbną selekcją zgodnie z rozporządzeniem z czerwca bieżącego roku. Zazwyczaj od otrzymanych ocen z zdolności fizycznej przyporządkowane są punkty. A jak teraz będzie nie wiem. Powodzenia
 
Kolego bez obaw na pewno pokonasz ten odcinek. Musisz teraz poćwiczyć utrzymanie stałego tempa biegu, lub możesz inna metoda biec tzw. Marszobiegiem 300 kroków biegu 100 marszu tylko teraz przećwicz sobie tępo biegu i marszu tak aby załapać się w czasie.
 
Po co na oddziały

Witam wszystkich przyszłych celników. Nie pchajcie się na oddziały. Zgłoście się do byle jakiego referatu, a od razu zostaniecie ekspertami celnymi.
 
no i to jest troche minus ze pierwszy raz to jest i taka wielka niewiadoma:) bo przydałoby się wiedzieć czy wszyscy po tescie fizycznym są dopuszczeni do testu psychologicznego...no i czy kazdą konkurencje trzeba zaliczyć na min.3
 
jeśli ktoś jest jeszcze chętny na wyjazd do białej na testy fizyczne dnia 14.11 - niedziela 10:00 (dla UC Zamość) to dajcie znać tel. 512 047 632. mam jeszcze wolne miejsca =) Trasa: Tomaszów lubelski-lublin-biała podlaska
 
:)

siemka! lecimy do białej z Zamościa w niedziele rano, jeżeli ktoś jest chętny mam dwa miejsca. Mój kom to 511 045 980

Co do testów fizycznych to naprawdę wysoko zawieszono poprzeczkę. Ale wierzę że Wam się uda :)
 
Back
Do góry